Rodyti:
2010-07-31, 14:59
Prekybos centras Kubas

PARDUOTUVEJE KUBAS PASENE PRODUKTAI

Siulau nepirkti sioje parduotuveje, ypac maisto produktu. Karta pirkau pieno produktu kurie gryzus namo pasirode sugede... Veliau dirbau firmoje kuri KUBUI esanciam Lyros gatveje tiekia maisto produktus ir suzinojau, kad jie perspausdina galiojimo terminus. Tai tiek.
2010-07-29, 16:14
UAB Omnitel

DĖL OMNITEL ĮSIPAREIGOJIMŲ NEVYKDYMO IR VIENAŠALIŠKŲ VEIKSMŲ

 Sveiki, Š.m. liepos 16 d. man paskambinusiai OMNITEL darbuotojai pasakiau, kad sutinku, jog man į namus būtų atvežta sutartis dėl pokalbių plano keitimo į Lyderis0 ir telefonas NOKIA 5800 XpressMusic. Darbuotoja sakė, kad planas bus įjungtas tik man pasirašius sutartį ir kad sutartis bus įvykdyta per 10 dienų.
2010-07-25, 13:30
Restoranas GRALIS

GRALIS DANUTĖ VARNIENĖ

Eilinį kartą Gralio vadovė apsisauke iki ausų.Ne tik, kad iškoneveikė jos interjerą pasamdytus puošti žmones, bet dar ir drįso profesionaliems floristams aiškinti kaip gaminti puokštes, kompozicijas ir visas kitas floristines grožybes. Siuto, kad per mažai gėlių įdėta, nes žinoma, ji tikisi viso kalno už kelis litus.
2010-07-24, 13:17
Džinsų centras

DZINSU CENTRAS SM

Baisu, Siauliouse Dzinsu centre vien skarmalai, pasiskaiciau internete, kad ten didelis prekiu asortimentas, o kaip nuejau tai pamaciau visai kita vaizdeli, prekiu vos kelios kruveles, dydziu nera, preke neatitinka savo pavadinimo kazkokie skudurai padeti baisu...turgaus prekes, GEDA kiek zinau merginos dirba kai kurios be darbo pazymejimo, sutarties darbo neturi, algos veluoja.
2010-07-09, 09:44
Saulius Valaika

APGAVIKAS SAULIUS VALAIKA

Mano vyras dirbo pas Sauliu Valaika. Kol dirbo viskas buvo gerai. Jis mate kaip buvo padarytas darbas, bet kai baige darbus buvo pareiksta, kad viskas blogai ir jam niekas nemokes nors pries tai jis rase kaip gerai atliktas darbas. Mano vyras net ligonineje atsidure del tokio nesaziningo zmogaus apgavystes.
2010-06-16, 18:52
Aoinvest

PRASTAS DURŲ MONTAVMAS UAB AOINVEST

 Niekam nepatarčiau turėti reikalų su šia kompanija, mums duris pristatė ir montavo iš pažiūros pagirias kenčiantys žmonės, apsiblaususiom akim. Priėmimo perdavimo aktus pristatė tik po pareikalavimo, su iš ansto paruoštu tekstu, kad pretenzijų klientas neturi. O akto, su išdėstytais trūkumais, išvis nepasirašė.
2010-06-15, 14:08
Parduotuvė Vaikutis

PARDUOTUVES "VAIKUTIS" APTARNAVIMO KOKYBE

Norejau pasidalinti su Jumis ispudziais is po apsilankymo parduotuveje "Vaikutis" Siauliuose. Tokios zemos aptarnavimo kulturos senai neteko sutikti. Visiska nepagarba klientui, sarkaztiskai isvadina klienta "specialistu" ir atvirai tyciojasi. Niekam nerekomenduoju.
2010-06-15, 13:19
Skaistažiedė

PASENE PRODUKTAI

Noreciau pranesti, kad nevyktumete i kavine SKAISTAZIEDE - Vairo g. Maista ten gamina is senu produktu, kuriems pasibaigusi realizacija. Ten reikia patikrinimo virtuveje ir sandelyje.
2010-06-11, 20:16
Kazlauskienė Irena

NIOKOJAMI MEDŽIAI IR AUGALAI CHEMINEM MEDŽIAGOM

Ąžuolų Būdos km.(Didžiųjų Zariškiu km.) , Kazlų Rūdos sav., Marijampolės raj., Kazlauskienė Irena antri metai cheminėm medziagom naikina su jos sklypu ribojančius medzius. Išdeginta Liepa 30 m. aukscio, siuo metu ji vel nupurske chemikalais, dalis sklypo augmenijos, priklausancio man  Žydrūnui Baltuliui
2010-06-10, 19:16
Vilnuoma

VILNUOMA-APGAVIKŲ KOMPANIJA

Na ką, bandėme išnuomoti savo butą, skelbime įspėjome, kad tarpininkai nereikalingi. Sulaukėm daug skambučių, vienas iš jų buvo iš šios "firmos". Žmogus apsimetė norinčiu išsinuomoti musų butą, susitarėm susitikimui, atėjo, prisistatė tik užejęs, sedėjo valandą be jokios priežasties, sakė laukiantis klientų, kurie neatėjo.