Rodyti:
2010-12-09, 09:08
TONO

TONO MELAGIAI

 TONO firma, skelbianti, kad parduoda pirmam pirkejui uz 15.90 apatinius rubus melagiai. nepirkit vyrisku, nes maikute teverta 3 lt, kadangi visiskai kitokia nei pavaizduojama pardavime. Maikute paprasta balta, be raudonos juosteles per prieki ir be juosteles ant rankoves. Tiesiog balta su iskirpte maikute, kuriu gali nusipirkti kiekvienoj parduotuvej.
2010-12-08, 09:36
Kompiuterinis langas

KOMPIUTERINIS LANGAS

Prieš šventes nesinori nervų gadinti nei sau nei kitiems, tačiau visgi Kompiuterinis langas tai sugeba daryti. Greičio kaip nėra taip nėra.  Sąskaitas sumokėti kaišioja lyg butumėme nemokūs klientai, bet jie pamiršta tikriausiai, kad už kokybiškas paslaugas galima tik greičiau atsiskaityti,  o čia greitis iš vakaro pradėk naršyti tai ryte gal puslaoį atvers.
2010-12-07, 11:36
SKY PROJEKTAI

SKY PROJEKTAI

 Esu labai patenkinta šios įmonės UAB''SKY projektai''  paslaugomis. Man įstatė viso buto langus tikrai kokybiškai ir nepasakyčiau,  kad kaina būtų labai aukšta. Meistrai, matosi, išmano savo darbą puikiai. Jokių problemų neturiu su įmontuotais langais. 
2010-12-01, 21:19
www.lt.mundome.com

WWW.LT.MUNDOME.COM

Prieš keletą savaičių gavau SMS žinutę iš nr. 1692. Joje buvo parašyta:-Atsisiuskite nemokamu zaidimu mobiliam telefonui. Siuskite MUNDO numeriu 1692 ir gausitenemokama žaidima! Info: info.lt@mundome.comAš  žinoma mąstantis žmogus ir net nesiruošiau kažko siųsti, bet dar po keletos min. gavau kitą SMS žinutę su tekstu:-Puiku ! Turite 6 naujus kreditus kitoms pramogoms.
2010-11-29, 23:09
UAB Tele2

ARTĖJANT ŠVENTĖMS TELE2 MULKINA KLIENTUS

 Tele2 konsultantai nesugeba paaiškinti telefonu iš kur sąskaitoje atsiranda įvairios sumos už būtus/nebūtus pokalbius, siųstas/nesiųstas SMS. Viskas ką jie sugeba išlementi - "taip yra sąskaitoje, nes sistema neklysta". Po to pareiškia, kad tai yra galutinė nuomonė, o nuėjus į atstovybę man bus pasakyta tas pats.
2010-11-28, 14:45
BTA draudimas

BŪKITE ATSARGŪS DRAUSDAMIESI BTA DRAUDIME

 Sveiki .Yra patvirtinančios medžiagos, kaip BTA DRAUDIMAS apgaudinėja žmones ir nepagrįstais motyvais atsisako atlyginti žalas neturėdamas tam įrodymų. Greitu metu visi Respublikos gyventojai tai pamatys televizijoje. Papasakosime plačiau, kaip BTA DRAUDIMAS sukčiauja. Eismo įvykis. Jūsų prašymu BTA ekspertas paskaičiuoja žalą.
2010-11-27, 22:24
Bauhof

BAUHAF APTARNAVIMAS

Tai va, tenka ir man cia truputeli parašyti. As siaip esu tikrai pasipiktines Bauhaf prekybcentro ar kaip bepavadintumet aptarnavimu. Ka galiu pasakyti, kad kioskelyje geresnis aptarnavimas ar net maisto prekiu parduotuveje geriau išaiškina. O cia nuejus į parduotuve ieskot daikto, tai tas pats kas ir lobio ieškojimas.
2010-11-18, 15:12
SKY PROJEKTAI

SKY PROJEKTAI

Noriu visus perspėti dėl kompanijoa SKY PROJEKTAI, Klaipeda. Ši kompanija užsiima plastikinių langų pardavimu/montavimu. Jie nesilaiko jokiu sutartyje nurodytu terminų, sumontavo subraižytas palanges. Susitarus dėl garantinio aptarnavimo tiesiog neateina, o paskambinus sako, kad bus už valandos ir vėl neateina.
2010-11-12, 13:59
Švogerių baldai

MELAGIAI, PAZADUKAI

Užsakėme pagaminti sofą-lova bendrovėje "Švogerių baldai" Darbdavys pristato savo gaminius kaip ypatingos kokybės Deja, teko nusivilti atliktų darbų kokybe, beto ir vadovu Almantu Martinkum, kuris pažadėjo asmeniškai atvykti apžiūrėti ir įvertinti, kaip atrodo gaminys. Bet atsiuntė darbininką, kuris apžiūrėjęs viską, žadėjo perduoti apie kokybę vadovui.
2010-11-11, 20:28
WinPoint

NEDIRBKITE WINPOINT ĮMONĖJĖ

Sveiki,Jei kas domytės galimybėmis dirbti imonėje WinPoint to daryti nepatarčiau. Direktorius labai nesažiningas žmogus. Netesi savo pažadų. Įmonės finansavimas yra iš užsienio, algos vėluoja pora mėnesių, visada velkasi skola. Naujos idėjos yra sodinamos, galimybiui pasireikšti nėra. Žemesnio rango darbuotojai (bet ne programuotojai) taip pat pateikia tik blogasias savybęs, jaučia didelę konkurenciją todėl direktoriui pateikia blogą ivazdį.