Rodyti:
2010-02-13, 21:26
Prekybos tinklas Maxima

ŠIAULIŲ MAXIMA ISKRYPĖLIŲ LIZDAS.

Apsaugininkas Mantas dirbantis Maximoje yra sukcius. Kai jis dirba prie kameru. Tuo metu jo draugai siaucia pardotuve, vagia branges prekes. Uz kurias poto moka pardavejos. Aciu tau Mantai, kad leidai man sumoketi 200Lt, upac uzdirbant minimuma.
2010-02-06, 23:26
Busterta

BUSTERTA - NEISPRUSES VADYBININKAS

Nerekomenduoju tureti reikalu su neklinojamo turto agentura Busterta ( Siauliai). Savininkas labai malonus zmogus, bet jau vadybininkas...Zydrunas Klusas. Jokios kulturos, jokio issilavinimo...Tai zmogus neturintis jokio etiketo, uzsiimantis terorizavimu. Bukite atsargus!
2010-02-06, 23:19
If draudimas

IF DRAUDIMAS

Sveiki, Nusprendziau netyleti...apsidraudziau automobili IF draudime internetu. Taip ir pigiau, ir patogiau, taciau...gavus el.laiska paaiskejo, kad kai kurie duomenys ten ivesti klaidingai arba vietoj skaiciu matosi kvadrateliai. Nuejes i IF draudima Siauliuose...patyriau soka. Darbuotoja...grieztu tonu mane patikino, kad vietoje kvadrateliu ji mato skaicius.
2010-02-06, 23:11
Bon'a Parte

BON'A PARTE ISPARDUOTUVE BRUKLINE

Isparduotuveje Bona parte...pardavejos uzsidirbineja pinigelius i savo kisene. Ten gana pigi produkcija, bet dabar produkcija yra dar labiau nupiginta. Taciau nauju kainu jos  nerodo. Tik prispaudus prie sienos islemena, kad uzmirso...
2010-02-05, 19:48
Lorenas Orlovas

LORENAS ORLOVAS

  Patariame visiems saugotis Loreno Orlovo jis yra visiškas aferistas. Išsinuomavęs butą, pabėgo nesumokėjęs mokesčių. Nuostoliai virš tūkstančio litų. Jis vairuoja žalią Rover markės automobilį. Labiausiai patariame saugotis gyvenantiems Šiauliuose, bei jų rajone.
2010-02-05, 07:53
Prekybos tinklas Norfa

ŠIUKŠLYNAS NORFOJE

Vakar uzėjau i Šiauluose esančia Vytauto g."Norfa" vaizdelis buvo "pritrenkentis". Drabužiu skyriuje betvarkė, jau "Gausos" parduotuvėse nereikia taip knistis ir ieškoti. Kas ant žemės numesta ir sutrypta, o skelbimai apie išpardavima išmėtyti bet kur, tai radusi vaikiškus marškynėlius, dar padorius, nusinešusi prie kasos, o ten negavau nuolaidos kur skelbe - sumokėjau brangiau.
2010-02-04, 11:57
Prekybos tinklas Norfa

BAISOGALOS NORFOS BAISYBES

Kas nenorite turetu rimtu problemu su sveikata patarciau Baisogalos Norfoje neapsipirkineti. Mes anksciau apsipirkinedavome Norfoje, niekad neatkreipem demesio i galiojimo terminus po kol nenusipirkom "pieno", is pakelio bego dvokiantis, tirstas skystis. Nuo to laiko pradejom stebeti galiojimus, fasuotos
2010-01-31, 20:52
Meistras Stankus

NEREMONTUOKITE NIEKO PAS STANKU

Akmeneje yra toks starteriu generatoriu meistras Stankus nevaziuokite pas ji. Jis tik papildomas "chimickas" moka padaryti, kad laikinai veiktu, o gedimo nepasalina. Turejau generatoriaus remonta, jo "chimickos" ir  neismanimas man kainavo per 500 lt. Generatorius nekrove - sumaste jis prijungti nuo kitur pliusa, kad krautu.
2010-01-30, 16:55
Rolaima

"ROLAIMA" ROLETAI - AFERISTAI

Sveiki. Norėčiau jus įspėti,a pie firmos ROLAIMA darbų kokybę. Neužsakinėkite iš šios firmos, jokių jos atliekamų paslaugų-jei nenorite gadintis sau "nervų" ir ieškoti kokybiškos prekės, už kurią jūs mielieji buvote jau sumokeje (tik kažkodėl jums buvo pristatytas brokas). Tokia buvo ir mūsų situacija.
2010-01-29, 18:57
Prekybos tinklas Maxima

MAXIMA

Ar zinote, kad MAXIMOS krepseliai yra labai nesvarus-nuterlenti ir kas baisiausia niekada nevalomi !!! Siauliuose eilini syki pasibaisejau MAXIMOS lipniomis krepseliu rankenomis!!! Beje, ar pastebejote, kad Maximoje jau seniai pardavejos nebesisveikina ir nebepalinki geros dienos-apie sypsena nebekalbu.