Rodyti:
2010-10-18, 09:12
Martonas

MARTONAS APGAUDINEJA

Keiciau pas Martonas Justineskese 4 padangos sutarem po 15Lt uz rata, bet teko sumoketi 102Lt. Buvo atlikti darbai: nuimti 4 diskai nuo masinos ir ant dvieju disku buvo uzdetos padangos ir subalansuotos nes diskai buvo be padangu, ant kitu dvieju disku buvo uzdetos padangos is kitu ratu, kurie buvo bagazinei nuo ju buvo nuimtos padangos ir uzdetos.
2010-10-18, 08:42
Ratuservisas.lt

INTERNETINĖS PARDUOTUVĖS WWW.RATUSERVISAS.LT AKCIJOS

Naudodamiesi akcijomis apgaudinėja pirkėjus. Tokios akcijos metu užsisakiau 4 padangas, sumokėjau pinigus, o kai baigėsi pristatymo terminas gavau el. laišką su pranešimu, kad tokiu neturi ir negali gaut. Nors tuo pačiu metu savo tinklapyje tinklapyje reklamuoja tokias pačias padangas ir vėl leidžia užsisakyt.
2010-10-15, 10:30
Prekybos tinklas Maxima

DVOKENTI MAXIMA

Sveiki. Vakar buvau Maximoj, panevezyje, Ramygalos gatveje. Norejau nusipirkti sonkauliuku,t aciau uzejus i mesos skyriu buvo tokia smarve, kad net supykino, daugiau niekad nebepirksiu Maximoj.
2010-10-14, 13:23
Kirpykla Dovile

KIRPYKLA "DOVILE"

Siauliuose esanti kirpykla "Dovile", kuri yra pietiniame rajone bulvare ten niekam nepatarciau eiti ten dirbancios kirpejos lavai vulgarios pasikelusios toks vaizdas susidaro kad jos dirbtu kazkokioje prestizineje kirpykloje. Toje kirpykloje buvau du kartus ir abu kartus labai nusivyliau, pirma karta
2010-10-08, 13:48
Požerės k. parduotuvė

MAISTO PREKES SU PASIBAIGUSIU GALIOJIMU

Šilalės r. Požerės k. parduotuvėje karts nuo karto pasitaiko nusipirkti prekių su pasibaigusiu galiojimu.
2010-10-04, 18:54
Transmeja

TRANSMĖJA - EPOGĖJA

Gaila, kad šioje kompanijoje taip nesiskaitoma su darbuotojais, dirba arogantiškų ciniškų vadovų kolektyvas, kuris nepažinęs ir neįsigilinęs į darbuotoją skuba jį atleisti kaip tai daro tarptautinių pervežimų direktorė Asta.Vairuotojai dirba kaip paskutiniai šunys ir gauna juokingas algas iš kurių vėliau vos ne pusę atskaičiuoja už kurą ir t.
2010-09-24, 15:06
VAINIUS

UAB VAINIUS NEMOKŠOS IR CHAMAI

 Visiškų nemokšų kompanija. Darbus atliko prastai, o kai prasai, kad sutvarkytų tai ką pridirbę, niekuo padėti nebegali. Pasirodo ir dujos kaltos, ir oras, tik ne jie. Apie aptarnavimo kultūrą visiškai patyliu. Žmonės, venkite jų, tik mašiną sugadins ir dar daugiau nuostolių turėsit. Pasitaupykit pinigus
2010-09-15, 19:37
Šiaulių Tauro televizoriai

UAB ŠIAULIŲ TAURO TELEVIZORIAI

UAB įmonėje Šiaulių Tauro televizoriai, darbuotojams atlyginimas neišmokamas ir vėluoja mėnesius.
2010-08-31, 14:49
UAB Tele2

PILDYK

GERBIAMIEJI PILDYK VARTOTOJAI   UŽSISAKE PLANUS SM MYGTUKA   JOKIU BUDU  NEPILDYKIT   SASKAITA   VISA MENESI  KOL GALIOS  PLANAS    NES YRA DAUG SKUNDU KAD DINGSTA  SASKAITA   jei kas neaišku   parašykit sms  tada perskambinsiu  patarsiu  ka daryt.
2010-08-26, 19:38
Kęstutis Jančiauskas

KĘSTUTIS JANČIAUSKAS

Viskas prasidėjo nuo to, kad ieškojau mašinos pirkimui. Per internetą susiradau gražiai atrodančią ir patinkančią Audi 100 (C4), nieko nelauke su draugu nuvažiavome apžiūrėti mašinos į Marijampolę. Mašiną iš kosmetinės pusės realybėje atrodė daug prasčiau, negu nuotraukose, nors ir buvo ką tik nuplauta, bet pagrindinis tikslas buvo nusipirkti ne gražią, bet gerą mašiną, kad nebūtų su ja jokių problemų, na o grožį bus galima susitvarkyti ateityje, todėl toliau tęsėsi apžiūra.