Rodyti:
2010-03-26, 13:50
Aviva Lietuva

ATSARGIAI AVIVA LIETUVA DRAUDINAS

Nesakysiu draustis  verta, patys pagalvokit. Apsidraudes (kaupiamasis-investicinis) esu nepilnai tris metus ir atidaves(padovanojes)sitai kompanijai 7000 litu ir dabar suzinau kad mano saskaitoje tera 700 litu. Saunus taupymo budas, ar ne. Maza to, sirgau menesi, konsultante Vida pasake, kad man ismoka priklauso, po dvieju menesiu gaunu laiska, kad nieko man nebepriklauso.
2010-03-21, 13:17
Panevėžio regiono aplinkos apsaugos departamentas, Panevėžio m. agentūra

SMOGAS

Eilinis savaitgalis Panevėžyje vakarinis miegamasis rajonas ypač jo galas (Ateities, Savitiškio gatvės) nesinori išeiti į lauką, baisu atsidaryti langą, lauke stiprus smogas, nemalonus kvapas verčia kosėti ir suaugusius ir vaikus. Kuris ypač sugeba paaštrėti vėjui pučiant iš šiaurės, iš pramoninio rajono pusės.
2010-03-18, 22:46
Zetor

PANEVEZYS "ZETOR"

Neismano, o apsimeta, kad sugeba diagnostika atlikti ir gedimus salinti. Nuvariau mersiuka su pavaru dezes gedimu pas juos paziuret, pries tai dar pasiklausiau ar tikrai sugebes toki darba atlikti - garantavo, kad taip, tipo nuskaite klaidas reikia detales, suieskau detale, idejo tipo geriau, bet dabar
2010-03-17, 13:08
Housus

HOUSUS ŠIAULIUOSE - SUKČIU LIZDAS

Nekilnojamo turto agentura HOUSUS Šiauliuose jau antri metai nenori atsiskaityti už atliktas paslaugas. Pakeitė adresą, o gal ir įmonę, nors  tie patys žmonės dirba, bet i akis aiškina, kad čia ne ta įmonė ir kad jie už kitų skolas neatsako. Nerekomenduoju su jais turėt kokių nors reikalų.
2010-03-16, 23:00
Dalius Titas

MELAGIS

teko susidurt su Titu, apsisaukelis ir melagis. Visiskas statybos ir remonto darbu neismanymas. Matytumet kaip padare remonta, truksta zodziu, gailiuosi ir rankas nusigriauziau iki alkuniu, kad ji samdziau - ISTISAS BROKAS-BAISU, nebuvau mates tokio speco. Ir dar ant medziagu isdurineja. Panaudojus jo darbo rezultatus ir vaizdo medziaga butu galima isleisti knygute, kaip nereiktu dirbti statybininkams.
2010-03-16, 15:56
UAB Tele2

DĖL NETEISĖTOS VEIKLOS

Laba diena,   Paskutinėje Tele 2 sąskaitoje yra nuoroda, kad man suteikėte  informacinio ir pramoginio turinio paslaugas. Bet aš jų neužsakiau. Kas davė teisę be mano žinios teikti  paslaugas kurias aš neužsakiau? Tele2 atsakymas " Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad UAB TELE2 yra ryšio operatorius, suteikiantis Jums galimybę naudotis paslaugomis, o ne informacinio ir pramoginio turinio paslaugų teikėjas.
2010-03-14, 18:24
Yamaha

YAMAHA SERVISE KAUNE NETURI ŽALIO SUPRATIMO

Yamaha serviso ,,meistras" Kaune Deivis Zizas sugeba tik išleisti tepalą iš motociklo ir papurkšti ant grandinės, o už šį darbą lupa 180 Lt + tepalai, filtras, nors nesugeba net kultūringai supilti naują tepalą, pripylė ant radiatoriaus, dvi savaites garaže ant grindų varvėjo. Paprašytas perstatyti elektroninį spidometrą iš mylių į kilometrus, pasakė, kad neįmanoma - reikia naujo už 850  eurų.
2010-03-09, 11:31
Butrema

ATSARGIAI BUTREMA NEMOKI

Jeigu Butrema uzsisakines kokias tai paslaugas - prasykite isankstines saskaitos. Kitaip teks ilgai laukti kol atsiimsite pinigus. Nebent noretumete tapti remejais.
2010-03-06, 20:36
Žaidimas Taip arba ne

REPLIKA

Paskambinau 1606 pasake bilieto nr atsiusime trumpuoju sms deja uzmirso atsiusti sekmes portalui
2010-03-06, 17:53
Dalius Titas

PAVOJINGA DIRBTI

Kuri laika teko isidarbinti pas Daliu Tita, kuris paslaugas atlieka turedamas individualios veiklos pazymejima. Atseit: DT.IV  "Statybu galia", www.savasbiznis.lt  Veikla - statybos, fasado, vidaus apdailos darbai. Jis tik ir iesko pagal skelbimus paprastu zmogeliu, kuriuos veliau galietu apgauti, pazada gera alga, o kai padarai darbus, tai labai is ju issiknisineja, nes pagal ji blogai darbinikai padare, ir moka kapeikas.