Rodyti:
2010-10-14, 13:23
Kirpykla Dovile

KIRPYKLA "DOVILE"

Siauliuose esanti kirpykla "Dovile", kuri yra pietiniame rajone bulvare ten niekam nepatarciau eiti ten dirbancios kirpejos lavai vulgarios pasikelusios toks vaizdas susidaro kad jos dirbtu kazkokioje prestizineje kirpykloje. Toje kirpykloje buvau du kartus ir abu kartus labai nusivyliau, pirma karta
2010-10-08, 13:48
Požerės k. parduotuvė

MAISTO PREKES SU PASIBAIGUSIU GALIOJIMU

Šilalės r. Požerės k. parduotuvėje karts nuo karto pasitaiko nusipirkti prekių su pasibaigusiu galiojimu.
2010-10-04, 18:54
Transmeja

TRANSMĖJA - EPOGĖJA

Gaila, kad šioje kompanijoje taip nesiskaitoma su darbuotojais, dirba arogantiškų ciniškų vadovų kolektyvas, kuris nepažinęs ir neįsigilinęs į darbuotoją skuba jį atleisti kaip tai daro tarptautinių pervežimų direktorė Asta.Vairuotojai dirba kaip paskutiniai šunys ir gauna juokingas algas iš kurių vėliau vos ne pusę atskaičiuoja už kurą ir t.
2010-09-24, 15:06
VAINIUS

UAB VAINIUS NEMOKŠOS IR CHAMAI

 Visiškų nemokšų kompanija. Darbus atliko prastai, o kai prasai, kad sutvarkytų tai ką pridirbę, niekuo padėti nebegali. Pasirodo ir dujos kaltos, ir oras, tik ne jie. Apie aptarnavimo kultūrą visiškai patyliu. Žmonės, venkite jų, tik mašiną sugadins ir dar daugiau nuostolių turėsit. Pasitaupykit pinigus
2010-09-15, 19:37
Šiaulių Tauro televizoriai

UAB ŠIAULIŲ TAURO TELEVIZORIAI

UAB įmonėje Šiaulių Tauro televizoriai, darbuotojams atlyginimas neišmokamas ir vėluoja mėnesius.
2010-08-31, 14:49
UAB Tele2

PILDYK

GERBIAMIEJI PILDYK VARTOTOJAI   UŽSISAKE PLANUS SM MYGTUKA   JOKIU BUDU  NEPILDYKIT   SASKAITA   VISA MENESI  KOL GALIOS  PLANAS    NES YRA DAUG SKUNDU KAD DINGSTA  SASKAITA   jei kas neaišku   parašykit sms  tada perskambinsiu  patarsiu  ka daryt.
2010-08-26, 19:38
Kęstutis Jančiauskas

KĘSTUTIS JANČIAUSKAS

Viskas prasidėjo nuo to, kad ieškojau mašinos pirkimui. Per internetą susiradau gražiai atrodančią ir patinkančią Audi 100 (C4), nieko nelauke su draugu nuvažiavome apžiūrėti mašinos į Marijampolę. Mašiną iš kosmetinės pusės realybėje atrodė daug prasčiau, negu nuotraukose, nors ir buvo ką tik nuplauta, bet pagrindinis tikslas buvo nusipirkti ne gražią, bet gerą mašiną, kad nebūtų su ja jokių problemų, na o grožį bus galima susitvarkyti ateityje, todėl toliau tęsėsi apžiūra.
2010-08-26, 17:55
Vidmantas Laukaitis

VIDMANTAS LAUKAITIS

Netikėkite Vidmantu Laukaičiu. Paiims pinigus, prifantazuos pasakų ir paliks likimo valioje. Dėl įdarbinimo užsienyje.
2010-08-24, 13:15
Ieskom.lt

"IEŠKOM.LT" DARBO SKELBIMŲ TINKLAPIS BEDARBIŲ APGAUDINĖJIMAS

Ieškodama darbo Panevėžio kontakte radau skelbimą, kad ieškoma valytoja, pasiskambinus atsiliepė malonus vyriškis ir pasakė:"Mes atranką vykdome per "Ieškom.lt" darbo skelbimų lentą.Ir turiu ten užsiregistruoti norėdama rasti darbą? Kaip vėliau paaiškėjo, tai laikraštyje buvo sudėti fiktyvūs skelbimai: Vairuotojui, valytojai, sargui, statybininkui, vertėjai, apskaitininkei ir t.
2010-08-24, 13:04
Copy 1

COPY1

Praėjusią savaitę prireikė skubiai pasidaryti nuotraukas, norėjau padaryti siurprizą mūsų kaime gyvenančiam berniukui, kuris savaitgalį ruošėsi išvažiuoti su mama gyventi į Švediją. Naršant internete, pastebėjau neblogą akciją nuotraukoms Copy1 fotoservise. Buvo antradienis, o pas juos skelbė, kad nuotraukų g-ba trunka 3dienas.