Rodyti:
2010-02-05, 07:53
Prekybos tinklas Norfa

ŠIUKŠLYNAS NORFOJE

Vakar uzėjau i Šiauluose esančia Vytauto g."Norfa" vaizdelis buvo "pritrenkentis". Drabužiu skyriuje betvarkė, jau "Gausos" parduotuvėse nereikia taip knistis ir ieškoti. Kas ant žemės numesta ir sutrypta, o skelbimai apie išpardavima išmėtyti bet kur, tai radusi vaikiškus marškynėlius, dar padorius, nusinešusi prie kasos, o ten negavau nuolaidos kur skelbe - sumokėjau brangiau.
2010-02-04, 11:57
Prekybos tinklas Norfa

BAISOGALOS NORFOS BAISYBES

Kas nenorite turetu rimtu problemu su sveikata patarciau Baisogalos Norfoje neapsipirkineti. Mes anksciau apsipirkinedavome Norfoje, niekad neatkreipem demesio i galiojimo terminus po kol nenusipirkom "pieno", is pakelio bego dvokiantis, tirstas skystis. Nuo to laiko pradejom stebeti galiojimus, fasuotos
2010-01-31, 20:52
Meistras Stankus

NEREMONTUOKITE NIEKO PAS STANKU

Akmeneje yra toks starteriu generatoriu meistras Stankus nevaziuokite pas ji. Jis tik papildomas "chimickas" moka padaryti, kad laikinai veiktu, o gedimo nepasalina. Turejau generatoriaus remonta, jo "chimickos" ir  neismanimas man kainavo per 500 lt. Generatorius nekrove - sumaste jis prijungti nuo kitur pliusa, kad krautu.
2010-01-30, 16:55
Rolaima

"ROLAIMA" ROLETAI - AFERISTAI

Sveiki. Norėčiau jus įspėti,a pie firmos ROLAIMA darbų kokybę. Neužsakinėkite iš šios firmos, jokių jos atliekamų paslaugų-jei nenorite gadintis sau "nervų" ir ieškoti kokybiškos prekės, už kurią jūs mielieji buvote jau sumokeje (tik kažkodėl jums buvo pristatytas brokas). Tokia buvo ir mūsų situacija.
2010-01-29, 18:57
Prekybos tinklas Maxima

MAXIMA

Ar zinote, kad MAXIMOS krepseliai yra labai nesvarus-nuterlenti ir kas baisiausia niekada nevalomi !!! Siauliuose eilini syki pasibaisejau MAXIMOS lipniomis krepseliu rankenomis!!! Beje, ar pastebejote, kad Maximoje jau seniai pardavejos nebesisveikina ir nebepalinki geros dienos-apie sypsena nebekalbu.
2010-01-25, 12:21
Andrius Paukštė

ANDRIUS PAUKSTE

Ka tik ir as nukentejau nuo sio aferisto, Andriaus Paukstes. Jau dabar ir laiptus ne tik baldus gamina. Ar kam nors pavyko atgauti avansa? Turiu sutarti, jo vairuotojo pazymejima, bet nemanau, kad jis AFERISTU budamas turi turto. Gal kas zinote placiau pakomentuokite.
2010-01-23, 14:40
Baltikum

SIUNTOS IS UK

Sveiki,norejau perspeti, kad atsargiai naudotumetes Baltikum ltd paslaugomis. As buvau su jais susitarusi internetu beveik pries savaite, kad paims siuntini butent antradieni, o kai atejo ta diena paskambinau paklausti kelinta mazdaug bus, nes moteris laukia, tai vyras nemandagiai  atsove, kad siandien nevaziuoja del blogu kelio ar oro salygu, nors mano duomenimis kitos firmos atliko savo paslaugas.
2010-01-21, 20:49
Jūros vingis

UAB JŪROS VINGIS

Siulo darba vairuotojams vezti konteinerius po Lietuva. GINTAS  SMITAS tikras aferistas nemoka algos. Atidirbi man pasako,  kad nera darbo tipo "pasuks" kai atsiras. Net neidarbina. Pasirasai darbo sutarti, bet tai niekur oficialiai nesi iformintas. Visos masinos nudroztos, be tech. apziuru, vienu zodziu dirbi uz dyka ir dar jei kas nutiktu tai turbut pasakytu, kad nuvarei fura.
2010-01-21, 17:55
Mgesta

MGESTA

Saugokites Mgesta autoservisa.Saldziai reklamojasi, o po ju remonto atsiranda dar daugiau defektu uz kuriu pasalinima reikia papildomai moketi.
2010-01-17, 16:38
Prekybos tinklas Norfa

ĮSPĖJU

Gerb. Norfos ir kitų parduotuvių pirkėjai, Norfos parduotuvėje-- (silpnai sūdytos silkių file ) tai eilinis pirkėjų išdūrimas -silkė labai sūri ir neskani, neaišku už ką mokam taip brangiai.