Rodyti:
2009-10-17, 19:26
Prekybos tinklas Maxima

TIKRINKITE KVITUS KA PIRKOTE, PARDAVEJOS NURASINEJA SAVO TRUKUMUS

Siandien siauliu Akropolio Maxima pirkau prekiu, kvitas77/229saskaitoje itrauktos bulves 0,89*0,920kg, kuriu as nepirkau, nes ju visai nevalgau ir niekada neperku.Manau, kad taip Maxima kasininkes nurasineja savo trukumus, kvita perziurejau tik vakare.Ir tai jau ne pirmas kartas.Zmones-bukite budrus.
2009-10-15, 20:37
Prekybos tinklas RIMI

RIMI SAULĖS MIESTE APVAGINĖJA SAVO PIRKĖJUS

Seniai įtariau, kad Rimi kainos lentynose vienos, o kasoje sumokama pagal kitas. Kiekvieną kartą bandydavau mintyse suskaičiuoti už kiek perku, o kasoje mokėdavau daugiau. Šiandien pabandžiau skaičiavimo mašinėle skaičiuoti už kokią sumą pasiėmiau prekių. Į krepšį įsidėjau už 30,19 Lt + 0,30 Lt maišelis.
2009-10-14, 09:34
Julius Šedbaras, IĮ Nauja apdaila

SUKČIAI, AFERISTAI, MELAGIAI

Nesidarbinkite i II "Nauja apdaila" ir "Giedrama" ten vadovauja vyras su zmona - Šedbaras Julius ir Giedre. Jie sukciai, neismano savo darbo, nemoka zmonems atlyginimu, o sau perka naujus automobilius, isveza instrumentus ir apkaltina darbininkus juos pavogus. Bukite budrus, tai aferistu seiminele ir bukite atsargus.
2009-10-07, 09:20
Pagėgių savivaldybė

SKUNDAS

Net nežinau kam skundas turi būti skirtas, ir kam rūpi tokios žmonų problemos...Pagėgių savivaldybėje, Panemunės miestelyje remontavo kelią, praeidamas pro gyventojus savivaldybės atstovas rinko parašus, ar sutinka gyventojai, kad būtų daromas kelias ir atitraukiamos tvoros, pjaunami medžiai, žodžiu
2009-10-07, 08:54
Pagėgių savivaldybė

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖJE PAPRASTAS ŽMOGUS PASKUTINĖJE VIETOJE

Pagėgių savivaldybėje paprastas žmogus paskutinėje vietoje ir tai labai skaudu....Socialinė rūpyba ne tam, kad pasirūpintų žmonėmis, kuriems reikia pagalbos, o tam, kad įžeistų, kad išeitų klientai ašarodami... Pasigimdžius trečią vaiką, nuėjau tik paklaust, kodėl nuėmė pašalpas už pirmuosius vaikus, man paklausus, atsakymas buvo žiaurus, kam gimdai, jeigu neturi pinigų.
2009-10-03, 16:01

NEVALYVAS NUOMININKAS

Noreciau ispeti visus zmones nuomojanciu butus jaunoms seimoms. As pries 2 menesius isnuomavau buta jaunai seimai su mazu vaikuciu. Turejau daug rupesciu, kaimynai skundes del garsios muzikos savaitgaliais, vaikas ispiese sienas (bute buvo nesenai padarytas remontas), nemokejo dalies mokesciu. Nuomininkas E.
2009-10-01, 15:32
Mezon

MEZON NUVYLĖ VARTOTOJĄ

Internetas Mezon - iki 10 Mb/s už 1 Lt :).Ir kaip gali neišbandyt tokio reklamuojamo stebuklo ? Šiauliuose maloni vadybininkė patikino, kad pas ją namuose realus greitis 8 Mb/s ir jei per 2 savaites norėsiu atsisakyti tai nieko neprarasiu. Bet namuose, miesto centre iš kart teko nusivilti. Greitis – 0,0… - vos gyvas ir tą 1 Gb neapmokestinamų duomenų per mėnesį kiekį galima lengvai išnaudot per savaitę tik vartant puslapius.
2009-09-30, 00:57
Prekybos tinklas RIMI

RIMI "SAULĖS MIESTE" APVAGINĖJA LIAUDĮ

Vienu žodžiu įvyko neįtikėtinas kriminalas viena gražią dieną. Užeinu aš į tą Rimi saulės mieste iš ryto,  dairaus sau "spakainiai" po lentynas, turėjau laiko, sakau gal ką doro pamatysiu kol mano žmona išsimatuos visus kinietiškus skarmalus, kurių prigrūsta ta krautuvė. Žiūriu lempputėm 50%  nuolaida rašo, o pas mane kaip tik mintis buvo kilus dėl ekonominių sumetimų pasikeist paskutinę kaitrinę lemputę namuose .
2009-09-28, 13:33
Lietuvos draudimas

LIETUVOS DRAUDIMAS - KRIZĖ

Buvau apsidraudęs savo automobilį kasko draudimu Lietuvos draudime, ivykus ivykiui mano auto buvo visas apibraizytas isskyrus stoga. Tai reikejo visa auto paruost ir perdazyt iki stogo. Draudimo ismoka buvo 1800 Lt. spreskit patys. Reikejo dar maziausiai 1000 Lt. savo dasimest.
2009-09-26, 17:31
Topo centras

NAUJAS TOPO CENTRAS ŠIAULIUOSE - JOKIO DĖMESIO PIRKĖJUI

Akropolyje atsidarė TOPO CENTRAS. Apsilankėme, jau pirmąją jų darbo dieną.  Turėjome tikslą  įsigyti keletą iš buitinės technikos daiktų. Keista, bet tuščioje parduotuvėje pardavejai nuobodžiavo. Ir net nepasistengė prieiti. Įdomus požiūris į darbą. Buitine technika įsigijome pas konkurentus.