Rodyti:
2010-11-27, 22:24
Bauhof

BAUHAF APTARNAVIMAS

Tai va, tenka ir man cia truputeli parašyti. As siaip esu tikrai pasipiktines Bauhaf prekybcentro ar kaip bepavadintumet aptarnavimu. Ka galiu pasakyti, kad kioskelyje geresnis aptarnavimas ar net maisto prekiu parduotuveje geriau išaiškina. O cia nuejus į parduotuve ieskot daikto, tai tas pats kas ir lobio ieškojimas.
2010-11-18, 15:12
SKY PROJEKTAI

SKY PROJEKTAI

Noriu visus perspėti dėl kompanijoa SKY PROJEKTAI, Klaipeda. Ši kompanija užsiima plastikinių langų pardavimu/montavimu. Jie nesilaiko jokiu sutartyje nurodytu terminų, sumontavo subraižytas palanges. Susitarus dėl garantinio aptarnavimo tiesiog neateina, o paskambinus sako, kad bus už valandos ir vėl neateina.
2010-11-12, 13:59
Švogerių baldai

MELAGIAI, PAZADUKAI

Užsakėme pagaminti sofą-lova bendrovėje "Švogerių baldai" Darbdavys pristato savo gaminius kaip ypatingos kokybės Deja, teko nusivilti atliktų darbų kokybe, beto ir vadovu Almantu Martinkum, kuris pažadėjo asmeniškai atvykti apžiūrėti ir įvertinti, kaip atrodo gaminys. Bet atsiuntė darbininką, kuris apžiūrėjęs viską, žadėjo perduoti apie kokybę vadovui.
2010-11-11, 20:28
WinPoint

NEDIRBKITE WINPOINT ĮMONĖJĖ

Sveiki,Jei kas domytės galimybėmis dirbti imonėje WinPoint to daryti nepatarčiau. Direktorius labai nesažiningas žmogus. Netesi savo pažadų. Įmonės finansavimas yra iš užsienio, algos vėluoja pora mėnesių, visada velkasi skola. Naujos idėjos yra sodinamos, galimybiui pasireikšti nėra. Žemesnio rango darbuotojai (bet ne programuotojai) taip pat pateikia tik blogasias savybęs, jaučia didelę konkurenciją todėl direktoriui pateikia blogą ivazdį.
2010-11-09, 09:37
TEO LT AB

TEO APIPLĖŠINĖJA ŽMONES, RENKA ABSURDIŠKUS MOKESČIUS

 Perrašant sutartis su AB „Teo“, pardavus butą arba dar absurdiškiau, mirus žmogui, su kuriuo buvo sudaryta sutartis, pagal Teo surašytas taisykles reikia sumokėti 25 Lt. Vien už tai, kad maloni mergina už langelio šypsodamasi patikrina Jūsų duomenis, pakeičia adresus, perregistruoja savitarnos svetainę Mano Teo, kuri vėliau dažnai praneša pakeistus slaptažodžius ir buvusiam vartotojui, t.
2010-11-08, 23:57
Autotopus

AUTOTOPUS ŠIAULIUOSE-ATGRUBNAGIAI AUTOMOBILIŲ LAUŽYTOJAI

Žodžiu  patikėjau Šiaulių  "Autotopui" suremontuoti savo "Passatą", nes  atsirado variklio traukos sutrikimų pakeitus oro filtrą. Už dienos suremontavo, pakeitę daviklį. Pakeitė ir žibintų 2  lemputes  nors jų to niekas neprašė, sažiningi meistrai tokiom nesamonėm neužsiminėja.  Bet didžiausia bėda kad po šių atgrubnagių "remonto " pradėjo smarkiai lašėti tepatas.
2010-11-06, 21:41
Vežejai i Angliją

VEŽEJAI I ANGLIJĄ (KAUNAS)

Siūlyčiau niekada nesinaudoti Kaune esančios KELEIVIŲ PERVEŽIMO LIETUVA - ANGLIJA firmos paslaugomis. Siaubingi melagiai, negerbiantys žmonių melagiai. Niekada neatvažiuoja laiku(matyt jiems laikas neaktualus yra), o jei paima keleivį, tai tas keleivis turi kentėti ilga važinejima, nes jie dar važiuoja tašių susirinkti, savo prekes išvežioti ir t.
2010-11-04, 14:30
Kompiuterinis langas

KOMPIUTERINIS LANGAS

Kompiuterinio lango teikiamos paslaugos ne tik, kad neatinka kokybės, bet ir klientų aptarnavime Kėdainiuose dirbantieji visiškai negerbia vartotojo. Reklama apie greitį tik reklama. Bausti reikia už melagingą reklamą.
2010-11-03, 16:04
Kompiuterinis langas

KOMPIUTERINIS LANGAS

Pasakysiu tiesiai  nesijunkite kompiuterinio lango  aptarnavimas ziaurus o ir planai interneto neatiinka realybes pvz pajungiau plana alfa 20mb/s Lietuvoj buvo kaskur pastovus 700kb/s maksimum 800kb/s retkarciai pakeiciau plana i beta 100mbs Lietuvoj, tai dabar  turiu lygiai ta pati suda tik uplaudas padidejo paskambinus i  ofisa tos smikiu kompanijos pakele kazkokia chame.
2010-10-25, 12:34
IKI

UAB PALINK IKI BAZE

As dirbau IKI bazej marketinge vadybininko asistente. Pries ateidama ten dirbti turejau svajoniu ir buvau kupina ideju. Taciau kai padirbau ten, teko pamatyti tikra kosmara. Nes ten vertinamas ne zmogaus protas, sugebejimai, o sugebejimas meluoti ir tureti draugu. Mano pareigose buvo 6 merginos, deja 4-ios nuo vystyklu pazistamos, mane pastoviai pakysinedavo, meluodavo vadovei, zodziu dare mano gyvenima nepakenciama.