Rodyti:
2019-01-04, 11:51
Baltijos Autoremontas

UAB BALTIJOS AUTOREMONTAS

Po remonto paliko neįsuktus kreipiamųjų stabdžių suporto varžtus (ne neprisuko, o jų ten aplamai nebuvo), be kurių galėjo baigtis labai blogai. Jau nekalbu apie labai prastai pritvirtintą posparnio apsaugą, paliktas didžiulis tarpas, pro kurį kaupiasi skysčiai, nešvarumai. Autoserviso darbuotojų bendravimas nemalonus.
2019-01-02, 19:58
tikdarbas.com

TIKDARBAS.COM

Neapsigaukite. Žaidžiau 2 kartus inešdama po 50€, ir du kartus pralaimėjau. Nuostolis 100€. Pinigu nieks negrąžina. Razvodas. Trina blogus komentarus.
2018-11-19, 16:23
UAB Averita

AVERITA UAB

 Įmonė, kurioje darbuotojai visiškai nesvarbūs. Pradžioje kalbama labai gražiai, bet įsidarbinus viskas pasikeičia. Didelis darbo krūvis, vienas žmogus turi dirbti kelių žmonių darbus, o atlyginimai juokingi, ne tik tie, kurie nusukinėjami kiek vieną mėnesį įmonės naudai, bet ir tie, kurie nėra išmokami darbuotojui išėjus iš darbo.
2018-10-25, 14:14
Viasat televizija

NIEKINGAS APTARNAVIMAS

 Saldus aptarnavimas, norint pritraukti klientą pasirašyti sutartį.Neatsakingas ir atmestinas aptarnavimas esamiems klientams, bei jokių privilegijų esamiems klientams.Labai sudetingas ir nepakankamai informuotas aptarnavimas norint nutraukti sutartį, net pasibaigus jos jos terminui.Viasat internetineje svetainėje pateikta begalė galimybių kaip pratęsti sutartį ar papildyti kanalų skaicių, bet ne vienos užuomenos ar nuorodos kaip nutraukti net esamą sutartį.
2018-09-11, 16:22
UAB Imexcom

IMEXCOM VIENI NERVAI

Pati blogiausia nuomone apie šį servisą. Neįsivaizduoju kas norėtu tvarkyti ten automobilį antrą kartą. Teko lankytis servise... baisu. Netvarka didžiausia (keista kaip darbuotojai įrankius randa?), darbuotoju kompetencija kelianti abejones, o "bosas" ukrainietis Andrei Kapshuk visiškas abolmusas. O svarbiausia - meistras darbą atliko labai atmestinai.
2018-08-02, 16:29
kestuciobaldai.lt

KESTUCIOBALDAI.LT

Labai nepatikima ir neatsakinga įmonė. Esame labai nusivylę ir nepatenkinti. Daugiau nei metus vilkino laiką nebaigti darbų. Nuolatos meluodavo, atidėliodavo. Dalis baldų dalių, kurias šiaip ne taip sumontuotos yra brokuotos ir darbai atlikti bet kaip - o ne pagal projektą....kurį tarp kitako patys ir padarėm.
2018-07-31, 11:29
MANOTVORA.LT

MANOTVORA.LT NEGERBIA SAVO KLIENTŲ

Užsakėm tvora. Apmokėjome avansą ir t.t. Turėjo atvažiuoti darbotojas ir tiksliai pamatuoti kiek reikės tos tvoros. Pamatuoti niekas neatvažiavo. Atvežė tvoros kiekį pagal brėžinį, kurį aš siunčiau deribų metu. Sumontavo, bet neužteko 1,5m tvoros. Aš pinigus sumokėjau už sumontuotą tvorą. Darbuotojas pasiūle man pačiam pabaigti tą likusią dalį, nes jam neapsimoka važiuoti.
2018-07-26, 02:32
MV transportas

MV TRANSPORTAS SIUNTOS PERVEŽIMAI LIETUVA - AIRIJA

Labai neprofesonalus servisas jokios atsakomybes dėl kliento daiktų. Darbuotojų grubumas ir nemokėjimas bendrauti. Sugadinti daigtai transportuojant ir jie už tai neatsako. Žodžiu pats kaltas, kad mums patikėjai pervežti. Pasiūlė 30 € kompensaciją, kai pervežamos 1 prekes vertė buvo 1200 €. Nuostolis apie 150 €.
2018-07-25, 08:59
Vidmantas Laukaitis

BALTICUM SAUBER - VIDMANTAS ANTANAS LAUKAITIS

 Privati įmonė Balticum Sauber – valymo paslaugos, slauga VIDMANTAS ANTANAS LAUKAITIS, internetiniame puslapyje http://www.balticumsauber.eu/ dar pasivadinęs VIDMANTAS BIELIAUSKAS valymo paslaugas atliko itin nekokybiškai ir įsipareigojimų neįvykdė. Darbuotojai – padieniai narkomanai, alkoholikai.
2018-07-24, 19:51
Išmanioji mokykla

IŠMANIOJI MOKYKLA

Tikrai “išmaniai” užsidirbinėjat. Kur matyta, kad už tėvų buvimą vaiko gimtadienyje tektu susimokėti!!! Šventės vedėja žinodama net nepasiūlė prisijungti tėvams tačiau sąskaitą pateikė kaip už dalyvavusius žaidymuose! Nors taip pat linksmai galėjome vaikus prižiūrėti ir iš lauko!!! Nerekomenduoju!!! Tai už tai, kad pamatytum kaip vaikas užpučia žvakes ant torto turi susimokėti.