Rodyti:
2018-01-20, 10:45
Pigu.lt

WWW.PIGU.LT

Ne duok dieve pirkti www.pigu.lt. Nusipirkau fotoaparatą - atsiuntė ne tą prekę. 10 dienų praėjo, tai vis tempia gumą: patys neskambina (turiu skambinti pats), man pačiam paskambinus sako neturim jokios naujos informacijos apie problemos sprendimą, nes ale vadybininkai nieko nežino. Žodžiu klientas šiai parduotuvei visiškai neįdomus - svarbu pardavė prekę, o toliau jiems viskas dzin.
2018-01-01, 13:50
Open 24

CROCS BATAI - OPEN 24 UAB

 Nors dauguma pardavėjų apie Crocs avalynę Jums meluos, kad ji geriausia, kokybiškiausia ir t.t., tačiau visgi vienas pardavėjas prisipažino, kad 16 mėnesių pardavinėjo Crocsus žinodamas, kad jie netinkami klientų kojoms. Neva Crocs teigia, kad jų batai anti bakteriniai ir neprakaituojantys, bet tai melas.
2017-12-09, 15:03
Arvydas Dabašinskas

APIE ARVYDO DABAŠINSKO DARBĄ

Būkite visi atsargūs kviesdami Arvydą Dabašinską atlikti remonto darbus.Tai yra niekam netikęs ir nekopetetingas darbuotojas, netvarkingas, melagis ir imantis pinigus už nepadarytą darbą. Paprašytas pataisyti broką, susirenka savo daiktus ir dingsta. Dar turi po to ir išsireikalauti savo daiktus, tokius kaip raktai nuo buto.
2017-12-01, 15:24
UAB GYM LT

SKUNDAS APIE UAB GYM LT

Skundas dėl lemongym.lt arba dar kitaip UAB GYM LT. Buvau sudaręs 12 mėn. sutartį su šia "kontora", laiku mokėjau įmokas viskas buvo šaunu iki kol nepasibaigė sudaryta sutartis. 6 mėnesiai po sutarties pasibaigimo gaunu laišką iš UAB SERGEL, jog esu skolingas UAB GYM LT 76 eurus už paslaugas, kuriomis nesinaudoju jau pusę metų.
2017-11-30, 18:00
UAB "Strielčių lentpjūvė"

STRIELČIŲ LENTPJŪVĖ

Labai nusivyliau strielčių lentpjūvės įmone. Priimant užsakymą aptarta briketų kaina, įskaitant ir transportavimą.  Sutarta pristatyti briketus antros savaitės bėgyje, kai susidarys didesnis užsakymas, mano miesto kryptimi. Praėjus dviem savaitėms, pasidomėjus, patikino, kad šios (t.y. trečios) savaitės pabaigoje atveš.
2017-11-30, 12:08
Subačiaus namai

VYTAUTAS JONAS LAPIENIS, UAB SUBACIAUS NAMAI

Direktorius Vytautas Jonas Lapienis, žodžio nesilaikantis žmogus kitaip tariant melagis ir sukcius. Neatsiskaito su savo užsakovais už atliktus darbus. Buvo užsakymas išnaikinti 18 kvadratinių metrų sienų plotą, kuris buvo pasidengęs storomis samanomis. Darbus atlikome be priekaištų įdeliai. Kaip tik išrašėme 504 eurų sąskaitą, tuomet ir prasidėjo: tai suma per didelė, tai aš nemokesiu, tai aš išvykęs, tai aš jums pats perskambinsiu ir tikrai apmokėsim ir t.
2017-11-22, 01:59
Gydytoja Daiva Rimkuvienė

DĖL GYDYTOJOS DAIVOS RIMKUVIENĖS NEKOMPETENCIJOS

Atlikdamas Karinę medicinos ekspertizę (šaukiamiems į nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą) “Lietuvos kariuomenės Dr. J. Basanavičiaus karo medicinos tarnyboje”, susidūriau su itin neetišku Šeimos gydytojos D. Rimkuvienės elgesiu. Dėl gydytojos nekompetencijos, tikrintis sveikatą privalėjau atvykti net keturis kartus dėl ko patyriau turtinės bei neturtinės žalos.
2017-11-20, 13:37
UAB Laiptukas

UAB "LAIPTUKO" VADOVAS AGNIUS VOBOLIS

Apie tai, kaip vis dar naudojamasi žmonių patiklumu.Dar 2015-ųjų metų vasarą, dėl didelės darbų apimties, buvo kreiptasi pagalbos į UAB "Laiptukas" (dirbtuvės įsikūrusios Kaune, Juozapavičiaus pr. Nr. 7), kaip į subrangovą, kuris, pagal pateiktą projektą, gali per nustatytą terminą pagaminti iš metalo laiptasiją, ir ją sumontuoti pas klientą.
2017-11-13, 13:07
Prozor šeima

PROZOR ŠEIMA MANE APGAVO

Svetlana Prozor, Vitalijus Prozor ir Konstantinas Prozor man, Stanislavai, yra teismo sprendimu skolingi labai dideles sumas pinigų. Kadangi jie neturi oficialių pajamų, todėl iš jų nieko negalima išieškoti. Ši minima šeima mane apgavo, fiziškai sužeidė, o prisiteisti nieko negalima.Saugokitės jų, neišnuomokit jiems savo nekilnojamojo turto, nes jie nuomosis, nemokės nė cento ir Jus apgaus taip, kaip apgavo ir mane.
2017-11-08, 18:32
languspecialistai.lt

LANGUSPECIALISTAI.LT - ATSARGIAI

Pasinaudojome languspecialistai.lt tel. 867385212 +37067385212 paslaugomis. Atvyko greitai, pakeite tarpines, sureguliavo langus. Bute niekas negyvena, po mėnesio , langais pradėjus naudotis, paiškėjo, kad visi penki langai neužsidaro. "Mestrai" jau kelis kartus žadėjo atvažiuoti, bet taip ir ne paskambino ir neatvažiavo.