Rodyti:
2017-10-22, 21:36
Svelitus

SVELITUS

Jo šita firma kokiu reta daugiau tokiu neteko sutikti. Ten pagrindiniai vadovaujantis ir apgavikai yra Andrei Shaladonau, Martynas Didas, Viktorija Adamonienė. Su darbuotojais ir klientais nesiskaito visai. Daug pažystu buvusiu klientu tai praktiškai visi buvo apgauti. Darbuotojai papasakojo kaip jiems liepiama apgaudinėti.
2017-10-17, 10:48
bigbox.lt

NERVŲ TAMPYMAS SU BIGBOX.LT

Pirkau plaunantį siurblį iš bigbox.lt. Po pusmečio nulūžo vandens padavimo žarnelės laikiklis. Kreipiausi į bigbox.lt. Jie pasiūlė nusipirkti dalį už 80€. Tada kreipiausi į pati siurblių gamintoją. Jie atsakė, kad tai yra gamyklinis brokas ir tą dalį patys man išsiųs.Trumpai tariant...1. Bigbox.lt labai vilkina laiką.
2017-10-11, 23:02
Robert Kijevic

LABAI NEPATIKIMAS RANGOVAS ROBERT KIJEVIC

Nuomavosi iš mūsųu įrangąa, sakė atsiskaitys grąžindamas, pagal faktą. Įranga šiaip ne taip pavyko atsiimti, bet pinigų negavom. Sutartis buvo žodinė, nieko neina įrodyt, bet bent kitus ispėju.
2017-09-25, 10:40
Dainavos būstas

DAINAVOS BŪSTAS. SKUNDAS.

Laba diena, mūsų butui (Bitininkų g. 43D-68, Kaunas) sąskaitoje-faktūroje už 2017 m. rugpjūčio mėn. suteiktas paslaugas įrašyta skola. Tai jau pasikartoja trečią kartą iš eilės. Mes visas sąskaitas apmokame laiku. El. laiško gale pateikiu įrodymą, kad mes už paslaugas jau esame atsiskaitę. Prašau panaikinti šią skolą: suma - 31,90 Eur.
2017-09-14, 16:29
Graži apdaila

WWW.GRAZIAPDAILA.LT

Įsigijome naują būstą ir nusprendėme jį susiremontuoti. Kaip ir dauguma informacijos bei meistrų pradėjome ieškotis internete. Tarp daugybės įmonių siūlančių savo paslaugas savo internetinį puslapį reklamavo ir www.graziapdaila.lt. Puslapyje pateikti remonto darbai su kainomis mums tiko bei skelbimai apie laiku ir kokybiškai atliekamus darbus, kėlė pasitikėjimo jausmą tad nusprendėme remonto darbus patikėti į graziadaila.
2017-09-10, 08:47
Egidijus Penkauskas

EGIDIJUS PENKAUSKAS

 Sveiki, Žmones būkite atsargūs su Egidijum Penkausku, jis yra visiškai nepatikimas statybų sektoriuje, loja daug o nedaro nieko, sako kad moka viską daryti, o pasirodo, kad tai tik kalbos. Ppinigai išleisti vėjais, nes reikia vėl eiti ir perdarinėti viską naujai.. Žodziu nerekomenduoju šito veikėjo samdyti atlikti kažkokių darbų.
2017-08-24, 15:43
TEO LT AB

TELIA NEKOKYBISKA PREKĖ

Pirkau iš buvusios Teo dabar jau Telios mazą nebrangų kompiuterį Asus. Pakibo pirmam paleidime jau. Ir apskritai lagina kiekvienam žingsnyje. Techniniam centre pasakė, kad viskas tvarkoj tiesiog jo galimybės tokios. Ar šiais laikais dar gamina tokį šūdą? Prieš 20 metu būčiau sakęs viskas ok, o ne dabar kai telefonai jau galingesni už kompus.
2017-08-23, 16:42

ATLIEKŲ TVARKYMAS

Vartotojas - žmogus. O mes už atliekų tvarkymą mokame pagal kvadratūrą. Antrą pusmetį kaina pakilo vos ne dvigubai, nes atsirado kintamoji dalis. Juk dalis gyventojų rūšiuoja. O kur logika - tokiame pat bute gyvena 1 žmogus arba 5 žmonės, o  moka tiek pat?
2017-08-23, 13:05
www.1a.lt

WWW.1A.LT

Nusipirkus prekę iš www.1a.lt, ji sugedo. Gedimas buvo ne dėl mano kaltės, o tiesiog tos prekės brokuota serija. 2 mėnesius prasikankinau su tais garantinio serviso veltėdžiais, ir tik nervus susiėdžiau, nes pasakė kad čia viskas gerai, prekės nei tvarkys, nei pakeis. Galiausiai užskėlė: pirk dar tokią pat prekę:D Argi jis ne visprotis? Tai vat, jei kas pirks bet kokią buitinę ar ne buitinę prekę, pirkit iš bet kur, tik ne 1a.
2017-08-20, 20:56
Konarskio gėlių turgus

KONARSKIO GĖLIŲ TURGUJE - GEDULO PREKĖS 3/7 IR 3/9 VIETOS

Konarskio gėlių turguje - gedulo prekės 3/7 ir 3/9 vietos -NEPIRKITE vainikų! Pardavinėja jauna mergina, bet labai nesąžininga - įkiša senus vainikus, neaišku, kada pagamintus.. Pirkome laidotuvėms labai artimo žmogaus, sumokėjome net 70 eur, o po dienos net eglių šakų spygliai buvo parudavę, gvazdikai nuvytę ir parudavę taip pat, rožės nuvyto visiškai.