Rodyti:
2017-06-08, 20:52
Videocentras

VAIZDO APARATŪROS PARDAVĖJAS

Sveiki,UAB "Videocentras" tinklapis http://www.videocentras.lt/ yra nepatikima firmelė, anksčiau jie vadinosi UAB "Panevežio runa" ir turejo tinklapį http://www.sony-pasaulis.lt. Verslo modelis labai paprastas surenka pinigus, ir nepateikia prekių, bet žadėti žada, paskui bankrutuoja ir kuria nauja firmelę.
2017-06-08, 17:12
vice.lt

VICE.LT - (VENERER VICTORIA LAIKRODŽIAI)

 Sveiki. Nepirkit laikrodžių iš www.vice.lt - laikrodžiai tragiškos kokybės. Pačią pirmą dieną "odinė" apyrankė pradėjo byrėti. Aprašyme parašė, kad "lifetime warranty", bet parašius nieko nebeatrašo.
2017-05-26, 20:42
Vladimiras Andrejevas

VLADIMIRAS ANDREJEVAS YRA NEPATIKIMAS

"Darė stogą" Daug broko padaryta per aplaiduma - neprisuktos veržlės, praleisti tvirtinimai. Dalis broko padaryta piktybiškai - nupjaustyti inkarai, šiukšlėm užpilti tarpai. Taip pat yra broko padaryto ir dėl žinių stokos. Galutiniam rezultate liko kreiva, siūbuojanti stogo konstrukcija... Šitam žmogui galima duoti dengti tik stogus tvartams.
2017-05-26, 11:11
Lietuvos draudimas

LIETUVOS DRAUDIMAS MULKINA ŽMONES

 Noriu papasakot apie AB "Lietuvos draudimas" žmonių mulkinimą, sudarant draudimo sutartis atidžiai skaitykite draudimo taisykles, nes ten ir slypi pati apgaulė. Draužiantis sveikatos ir nuo nelaimingų atsitikimų draudimu galite likti ir be sveikatos ir be draudimo išmokos, nes yra tokių punktų, kur
2017-05-19, 11:00
UAB Kraleks

UAB KRALEKS - APGAVIKAI

Norėčiau atkreipti visų būsimų darbuotojų ar klientų (mano atveju, aukų) dėmesį, į įmonės UAB „Kraleks“ vykdomas atrankas bei jų organizuojamus mokymus.Mano patirtis Su manimi susisiekė Neringa Sabonaitytė ir pasiūlė darbą UAB „Kraleks“. Atrankos pokalbio metu visa informacija pateikiama, tarsi per miglą, tačiau daugiausia buvo kalbama apie sveikatos produktų pardavimą įmonėms.
2017-05-15, 22:11
Vladimiras Andrejevas

VLADIMIRAS ANDREJEVAS YRA CHALTŪRŠČIKAS

"Meistras" Vladimiras  Andrejevas  tel. nr. 860181314 yra labai neatsakingas žmogus turintis problemų su nervais. Nesilaiko sutarties, nemoka skaityti brėžinių, nemoka paskaičiuoti medžiagų kiekių. Nepabaigęs darbų dingo, nekelia ragelio. Pridarė broko kurio nesutinka taisyti. Nepatikimas, nesąžiningas žmogus siekiantis greitų pinigų, bet ne kokybės.
2017-05-03, 22:12
Žilvinas Čiurlionis

ŽILVINAS ČIURLIONIS

 Neprasidėkite su "kompiuteristu" Žilvinu Čiurlioniu. Parduoda tą pačią el. parduotuvę keliems asmenims, pasiima pinigus ir dingsta.
2017-04-08, 22:37
Aurimas SIBAS

AURIMAS SIBAS APGAVIKAS!!!

Aurimas SIBAS, tikras apgavikas, nenudekite!!! Pridirbo statybose broko belenkiek ir dingo su visais raktais, už darbą buvo jau sumokėta!!! Netikėkite jo ir jo draugės graziom kalbom, jie absoliučiai nieko nesugeba, tik kaulyti pinigus!!! Randasi Kretingoje,  Klaipėdoje arba Panevėžyje... Saugokitės, apmaus nepajusite.
2017-04-08, 22:28
Linas Kranauskas ir Lina Paukštytė-Valaitienė

NUOMININKAS NEPATIKIMAS

Linas Kranauskas ir Lina Paukštytė-Valaitienė yra nemokūs nuomininkai, nusiaubę, apvogę butą. Pabėgo nesumokėję už kelis mėnesius. Būkite budrūs.
2017-03-29, 15:34
UAB RA44

UAB RA44

Sveiki, norečiau papasakoti apie šią įmonę. Tai yra pono Anupro maitinimo įstaiga (BELMONTAS, The old green house-retoranas). Šitoje įmonėje žmonės yra išnaudojami žiauriausiai Lietuvoje. Mokamas atlyginimas yra 1.15€ už valandą - tai yra dvigubai mažiau nei yra officialus minimumas Lietuvoje.Tik nesuprantu