Rodyti:
2017-03-22, 21:20
krauk.lt

KRAUK.LT UŽSIIMA NESAŽININGA VEIKLA

Pirkau iš krauk.lt Power Banka 20000 mAh. Tai laukiau beveik 2 mėnesius. Atsiuntė visai ne tą ką užsisakiau - atsiuntė mažesnės talpos 12000 mAh. Parašiau elektroninį laišką krauk.lt kame reikalas - tai jokio atsakymo.
2017-03-20, 07:22
Gytis Peteris

KLINKERINIŲ PLYTELIŲ KLIJAVIMO MEISTRAS GYTIS PETERIS

Gytis Peteris yra klinkerines plyteles meistras, dirba neblogai, bet nesilaiko terminų, daug žada, bet mažai daro, dirba be patento. Jokiu būdu nedarykite su juo galutinio atsiskaitymo, kol 100 procentu nebus užbaigti darbai ir nebus priduotas objektas. Kitaip turėsite bėdų: telefono ragelio nekėlimas, pažadai ir t.
2017-03-14, 10:14
Troodos

NEVAŽIUOKIT PAS TROODOS

Patarimas visiems - nepasitikekit šita įmone, nes sumokėsit pinigus ir dar liksite svetimoje šalyje be darbo ir be nieko. Jie sudaro kontraktą ir su darbdaviais, iš jų taip pat ima pinigus, o po to jie dar ima iš jūsų. Daro ką nori, ir jie patys jaučiasi nukentėję. Nepasitikekit ir negalvokit, kad čia šansas kažką gero pasiekti.
2017-03-10, 12:06
Wed films

PRIPUČIAMAS FILMAS / WED FILMS

Dėmesio!! Norime pasidalinti labai nemalonia patirtimi ir tikimės, kad jums tai pravers. Mūsų vestuves filmavo WED FILMS arba kitaip PRIPUČIAMAS FILMAS. Jei jau turite sutartis su šia firma, tai patariame būti atsargiems ir linkime kantrybės. Pristatyti filmus vėlavo DU mėnesius, nors sutartyje rašo, kad pristatys per keturias savaites.
2017-03-07, 11:42
MINDAUGAS BANTIA

MINDAUGAS BANTIA (JAUNĖ LIS)

MINDAUGAS BANTIA (Facebook'e Jaunė Lis) – sukčius, skelbiasi esantis programuotojas, o pinigus paėmęs darbo neatlieka, tempia laiką, pinigų negrąžina. Klastoja banko išrašus.
2017-03-05, 15:36
Uosių takas

NEREKOMENDUOJAMA KAVINĖ UOSIŲ TAKAS KĖDAINIUOSE

Kokybė neatitinka kainos santykio 17 eur/ asm., plius privaloma iš jų pirkti po du butelius stipraus alkoholio ir šampano. Už tokią kainą Kaune ar Šiauliuose galima padoriai ir skaniai su geru aptarnavimu atšvesti jubiliejų. 2015 metai maistas buvo skanesnis ir stalai „lūžo“ nuo jo. Patalpa netvarkinga, sienos aplaistytos.
2017-02-27, 11:08
AB Lietuvos darudimas

AB LIETUVOS DARUDIMAS APGAULĖ

 Noriu papasakot apie AB "Lietuvos draudimas" žmonių mulkinimą, sudarant draudimo sutartis atidžiai skaitykite draudimo taisykles, nes ten ir slypi pati apgaulė. Draužiantis sveikatos ir nuo nelaimingų atsitikimų draudimu galite likti ir be sveikatos ir be draudimo išmokos, nes yra tokių punktų, kur
2017-02-17, 12:14
UAB Vaiberta

VAIBERTOS SPINTA

Vaiberta baldų salone užsisakėme spintą.Tačiau, kai gavome gaminį ir pradėjome surinkinėti, pasirodė, kad tai visiškas brokas su didžiuliais nedadarymais, nesužymėtos lankstų tvirtinimo vietos, kabyklos. Skylės konformatams išgręžtos didžiulės, pajudinus varžtas išsitraukia kiaurai, o pati plokštė trupa… Surinkimo instrukcija visiškai neatitinka realybės - 6351.
2017-02-14, 15:23
Viasat televizija

VIASAT

 Laba diena, Naudojausi Viasat televizija 3 metus. Viskas kaip ir neblogai, tačiau sutarčiai einant į pabaigą, reikia parašyti prašymą jog nebenoriu prasitęsti sutarties, kad nereiktų mokėti už visą mėn, o tik iki tos dienos kada galioja sutartis, mano atvėju tai buvo vasario 18 d. Čia viskas kaip ir gerai, pasiskambinau pasiklausti iki kada ir kaip tai padaryti, parašiau prašymą mėnesiu ankščiau, bet pasirodo veltui.
2017-02-12, 00:00
Dentovita

KLINIKA DENTOVITA IR JOS DIREKTORĖ

Liksite šokiruoti nuo šitos firmos požiūrio į klientus. Esu lankiusi ne vieną odontologijos kliniką, todėl išmanau, kaip turi atrodyti kokybiškos paslaugos ir geri specialistai. Galiu drąsiai pasakyti – "Dentovitos" specialistų lygis – kaip pigaus lygio samdinių. Tačiau baisiausias yra direktorės požiūris į klientą – kaip į šiukšlę.