2011-03-12, 00:19
Automodeliukai

AUTOMODELIUKAI.LT KOPIJUOTOJAI

 Sveiki,

 Noriu pranešti apie labai nedorą svetainę http://automodeliukai.lt , kuri viską kopijuoja nuo modeliukai.info. Administratorius tikras nedorėlis, nukopijavo visą svetainės sandarą ir visą kitą, ką tik pavyko, be visa to jis dar ateina į mano forumą pareklamuoti savosios kopijos. Gėda tokiam "administratoriui", lai laikas jam parodo, kas nutinka kopijuotoms svetainėms.

Aurimas

Skaitytojų komentarai

svecias 2011-03-14, 12:46

Kaip galima nukopijuot foruma ? Abieju forumu vienoda tematika, modeliukai, tai naturalu kad jie panasus. Jei vadovautis skundo autoriaus logika, tai aplamai visi forumai nukopijuoti viens nuo kito :D Automodeliukai.lt man asmeniskai priimtinesnis negu skundiko, pas ji siukslynelis kazkoks.

sparco 2011-03-14, 12:52

Nusisneka skundo autorius, bijo konkurencijos :DDDDD

modeliukai.info 2011-03-14, 14:46

  Sveiki, visi, dar kartą.

 Kalba eina apie forumo skilčių (diskusijų kategorijų) nukopijavimą, niekas nekalba apie viso forumo nukopijavimą (dizaino ir kt.). O kad į tą pačia pusę orientuoti forumai būna panašūs, tai - taip, bet ne identiškai nukopijuoti vienas prie vieno, visos diskusijų forumo skiltys tokios pat. Jeigu manai, kad tai normalu, tai parodyk bent pora rimtų forumų, kur diskusijų kategorijos būtų identiškos. Jeigu kas norite pažiūrėti kaip automodeliukai.lt administratorius toliau negražiai elgiasi, pažiūrėkit prieš tai parašytų komentarų IP adresus, jie visi parašyti iš vieno IP, kuris priklauso automodeliukai.lt administratoriui. Tokie patys komentarai (žodis į žodį) parašyti ir kituose skundų puslapiuose, kur apie juos pranešiau, tai vadinasi ir ten jis "taiso" savo forumo įvaizdį. O konkurencija visada visiems išeina tik į gerą, tad jos nebijau, ypač tų paslaugų naudotojams, nes paslaugos tada pinga ir/arba gerėja, kadangi yra kovojama dėl vartotojų. Taigi mielai pakovosim ir pažiūrėsim kas ateityje pasieks daugiau, tik bijau, kad rimta kova net nespės prasidėti ir jau nebus su kuo kovoti. Pagarbiai Modeliukai.info administratorius.
xxx 2011-03-14, 15:19

Tau dar neatsibodo klounu but ? :D

naujoke 2011-03-23, 13:20

Labai gerai, kad parasete apie modeliukas.lt kopijuotojus, turesime omeny ..

Rašyti komentarą

Komentaro ilgis negali būti ilgesnis nei 2000 simbolių

Spausdami "Komentuoti", Jūs sutinkate su "Informacijos įvedimo taisyklėmis" ir "Atsakomybės ribojimo ir privatumo" sąlygomis.