2011-01-20, 03:05
Mobiliųjų telefonų techninis centras

IŠMANIOJO TELEFONO GARANTINIS APTARNAVIMAS MTTC

2010 m. gruodžio 20 dieną telefonas „HTC Desire“ priduotas atlikti garantinį remontą dėl ekrano gedimo į „Mobiliųjų technologijų garantinį centrą“ (toliau – MTTC), adresu Žirmūnų g. 2. Po kelių savaičių skambučiu informuota, kad taisymas bus mokamas, nes ant ekrano rastas įtrūkimas – tai ne garantinis gedimas. Atsiųsti įrodymą – įsikilimo nuotrauką – nebuvo pasiūlyta. Ekrano keitimo kaina – 50Lt. Nors ir netikėjau, kad telefonas galėjo patirti sutrenkimą (jį labai saugojau), bet sutikau mokėti, kad kuo greičiau galėčiau naudotis svarbiu darbo įrankiu. Dar po savaitės gautas pranešimas apie sutaisytą telefoną. Atėjęs jo atsiimti, buvau nustebintas: kaina – 550 Lt! Paprašiau išsiaiškinti situaciją. Kitą dieną sulaukiau skambučio iš MTTC – pasirodo įvyko klaida: dėl valiutų konvertavimo (taisymas vyksta Latvijoje), buvau informuotas apie klaidingą kainą. Tikroji – 550 Lt. Tai beveik pusė telefono kainos – ekranas tokios sumos kainuoti negali! Pasiūlytos dvi alternatyvos: arba sumokėti 550 Lt, arba telefonas bus išsiųstas į Latviją, kur bus įdėtas senasis susikilęs ekranas. Paprašiau grąžinti telefoną su gedimu. Dar kitą dieną sulaukiu skambučio, sakančio, kad siųsti telefono atgal negalima, peržiūrėti visi kaštai, taisymo suma sumažinta iki 150 Lt. Beveik 4 kartus! Valio! Tačiau, pasirodo, telefonas yra kažkur Kaune. Kodėl jis keliauja po visą Lietuvą, man niekas neatsakė. Po dar kelių dienų sulaukiu skambučio, sakančio, kad visgi taisykla persigalvojo. Už 150 Lt remontas atliekamas negali būti, todėl telefonas siunčiamas į Rygą. Po dar kažkiek laiko jo sulauksiu su senuoju ekranu.
Įrodymo apie negarantinį gedimą negavau net ir paprašęs. Ar yra ką slėpti?

Rezultatai:
• Kasdieniai skambučiai iš MTTC, informuojantys vis apie kitą mano telefono taisymo kainą bei besikeičiančią jo lokaciją;
• Taisymo centras, neapsisprendžiantis dėl savo įkainių ir noro uždirbti;
• Ekrano skilimo fakto niekas įrodyti nenori. Ar jis tikrai įskilęs? O gal po tiek vežiojimų pirmyn-atgal buvo dar labiau sugadintas? (pirmąkart atėjęs jo atsiimti, mačiau tiesiog suvyniotą į popierių);
• Esu mėnuo kaip be išmaniojo telefono, kuris mano darbo specifikai yra ypač reikalingas.

Toks elgesys su klientais ir nekokybiška vadyba negali kelti pasitikėjimo įmone, kuri atlieka popirkiminį aptarnavimą. O šis labai svarbus klientų lojalumui. Ar kitas mano telefonas bus HTC? Nesu tikras. Ar norėsiu kitą telefoną pirkti iš Omnitel? Abejoju. Ar bet kurį kitą sugedusį telefoną nešiu taisyti į „Mobiliųjų telefonų techninį centrą“? Tikrai ne.

Domantas (Vilniaus m.)

Skaitytojų komentarai

Tomas 2011-01-21, 15:04

Tikra neteisybe. Gal paieskok naujo telefono skelbimuose?

saulens 2011-01-31, 00:14

viena syk nunesiau ir daugiau nesiruosiu kazkokius kliedesius pavare ,2 menesius nokia taise ,isvadoj teko pirkt kita telefona nes tipo vandeniu sulietas ir sutaisyt neimanoma

Aurimas 2011-03-06, 19:08

papasakosiu savo istorija su MTTC:

MTTC omnitel garantinis centras aferistai MTTC omnitel garantinis centras prieme garantiniam remontui mobiluji telefona del nekokybisko veikimo , po apziuros jis buvo grazintas visiskai neveikiantis ir pripazintas negarantiniu. akivaizdziai telefonas buvo sugadintas apziuros metu, bet sito negalejau irodyti net su nemaisto prekiu inspekcijos pagalba (susimoke jie ten su tokiais garantiniais centrais). Daugiau gyvenime nenoriu su jais reikalu tureti kaip ir su paciu Omnitel!!!!

1. MTTC aptarnavomo centre neabejotinai dirba sukciaujantys nekompetetingi zmones.

2. Nemaisto  produktu inspekcijos darbuotojai visiskai nesistengia ginti vartotoju teisiu, nesuprantu uz ka jiem yra mokamos algos??  akivaizdziai nelogiskoje situacijoje pateikia teigiamas isvadas garantiniu centru naudai.

Paulius 2011-05-31, 15:25

As dar turiu beda. Esu nuneses Nokia X6 su rysio problema ir dar iki siol neatgaves. Vietoj to, kad pakeistu Antenos moduli (jis keiciasi visas), tai pasako kad pakeistas, o istikruju jo nieks nei isarde. Buvau specialia ibrezes nagu, tai po taisymo toks ir likes. Dabar del tel. rysio nebuvimo, sako reikia keisti visa plokste. Kazkoks bredas!  Manyciau jog reikia kreiptis i kokia laida "KaKaDu" ar kita pasiepiancia programa, tegul parodo, kaip dirba.  

Taigi, jei taisote, issaugokite visus parasymus (zinutes) ir palikite savo telefone zyme! 

Edvinas 2011-07-04, 16:27

 Sveiki, 

Man žinok ta pati situacija, nesuvokiu kaip galėjo ekranas sugest, nes jokių įtrūkimų nėra. Galvoju jiems pist protą kad gamintojo brokas, kaip patartum elgtis? 

Parasyk pastu edviuxz@gmail.com

Rašyti komentarą

Komentaro ilgis negali būti ilgesnis nei 2000 simbolių

Spausdami "Komentuoti", Jūs sutinkate su "Informacijos įvedimo taisyklėmis" ir "Atsakomybės ribojimo ir privatumo" sąlygomis.