2011-04-14, 14:46
Kauno Centro seniūnija

KAUNO CENTRO SENIŪNIJA

Noriu pasidalinti problemomis, su kuriomis susidūrėme, norėdami deklaruoti gyvenąmąją vietą Kauno Centro seniūnijoje.

Pirmiausia, yra nepasirūpinta parkavimu gyventojams, nes visa nedidelė mašinų stovėjimo aikštelė yra nuolat pilna, greičiausiai - darbuotojų ar kt. asmenų. Manau, kad turėtų būti skirtos bent kelios vietos, tik gyventojams, kurie atvyksta tvarkyti reikalų. Taigi, nepavykus pasistatyti mašinos, teko apsukti nemažą ratą ir pasistayti mašiną kitoje gatvės pusėje esančioje mašinų stovėjimo aikštelėje. Tačiau čia problemos nesibaigė, nes įėjus į seniūniją, paaiškėjo, kad kabinetas, kuriame galima deklaruoti gyvenamąją vietą, nedirba. Kauno Centro seniūnijos interneto svetainėje pateikiamas tik bendras seniūnijos darbo laikas, o kabinetas, kuriame galima deklaruoti gyvenamąją vietą, turi savo atskirą darbo laiką. Žinoma, tai paminėti interneto svetainėje kažkas pamiršo... Visiems nežinantiems pranešu, kad ketvirtadieniais gyvenamosios vietos Kauno Centro seniūnijoje jums deklaruoti nepavyks.

Tikiuosi, mano patirtis padės Jums sutaupyti laiko.

MARGARITA

Skaitytojų komentarai

zaneta 2011-05-16, 18:29

 As isvs nepatenkinta sia seniunija,pasalpu skyriaus darbuotoja Soboliene ar kaip ja ten,meluoja,juokios informacijos nesuteikia zmonems atejusiems tuos paselpeles dok.,tvarkytis,toks vaizdas,kad jie premijas gauna uz tai,jog maziau zmoniu gautu tas kapeikeles.Reikia ziuriu patiems is kazkur visus tuos istatimus zinot. O ta jauna panele,deklaravimo kabinete,sedi nosi iskelus,ir kiek einu tiek nepatenkinta. 

Rašyti komentarą

Komentaro ilgis negali būti ilgesnis nei 2000 simbolių

Spausdami "Komentuoti", Jūs sutinkate su "Informacijos įvedimo taisyklėmis" ir "Atsakomybės ribojimo ir privatumo" sąlygomis.