2011-03-09, 16:22
Kelpa

KELPA. NEPASITIKEKIT

Apie Kelpą, žino daug Norvegijos, Švedijos imigrantų iš mūsų mylimos Lietuvos. Ir tiesa, kad dauguma apie šią įmonę nieko gero nesugeba pasakyti.
Pirmą kartą važiuojant iš Lietuvos susidariau įspūdį, kad pas juos darbas nekordinuotas, vien iš telefono skambučių. O jų buvo daug, tiek iš mano pusės,belaukiant informacijos, tiek iš jų pusės, vis klausinėjant iš kokio miesto važiuojama, kokio dydžio siuntinys, ar aš pats važiuoju...ir kas kart nurodoma vis kita susitikimo valanda.
Kai atvažiavus į sutartą vietą sutartu laiku, tenka laukti dar porą valandų, malonu tikrai nesidaro. Negana to teko trankytis po Lietuvos miestus miestelius, kuriuose vis pasikraunama dar krovinių ir taip nuolat vis kraustomi tie daiktai iš vienos vietos į kitą, po visą priekabą ir mikroautobusiuką. Tai užima daug laiko....!!!!
Prie Norvegijos sienos pralaike apie 6-7val. Bevažiuojant, lūžo daiktai, buvo maitojamos tašės ir t.t. ir t.t. buvo baisu žiūrėti. Mano kelionė iš Lietuvos į Norvegiją (Bergeną) truko apie keturias paras... Kur tai matyta??? Ir kiek klausineju lietuvaičių daug kam atežę suniokotus siuntinius, dėl to daug nepergyvendamas vairuotojas į viską numoja ranka ir randa kokią dingstį viskam užglaistyti. Bet patenkintų žmonių nėra... Nesuprantu, kaip taip galima? KELPA neturi jokio atsakomybės jausmo, pareigingumo ir sąžiningumo. Mokate tik pinigus paimti.
Patarčiau įmonės savininkui labai pagalvoti, kaip pagerinti situaciją. Nes niekam nepatariu naudotis šios įmonės paslaugomis...
Tikiuosi rasite protingą išeitį. Sėkmės!

Deimantas

Skaitytojų komentarai

Rasa 2011-04-25, 11:56

 Laba diena.Jo,labai "maloni"firma:( Paskambinome užsisakyti prieš 2 mėn paslaugų,užregistravo,pasakė kad paskambins vairuotojas prieš savaitę,skambučio nesulaukę,paskambinome patys,maloni sekretorė pasakė kad ramiai galime pakuotis daiktus.Turėjome išvykti balanžio 28 dieną.Likus keletui dienų,velykų rytą,paskambino vairuotojas,ir pasakė kad į sutartą miestelį Norvegijoj-nenuveš!!!!!!Nes jiems keitėsi planai! Labai malonus jausmas,kai likus tik keletui dienų,kelionė atšaukiama,o per 3 dienas ar įmanoma susirasti kitą vežančią keleivius firmą????!!!!!!                                                                                Vat tau  ir maloniai aptarnaujanti firma!!!!!! Manau kad įmonės savininkas atsižvelgs i komentarus.

Jolita 2011-09-13, 16:12

Kaip visada vis bumbam ir bumbam. Ši įmonė vežė man du kart: pirmąkart dviratį, antrą didelį krovinį su išmuitinimu. Lenkiu galvą - sutvarkė ir muitinės dokumentus ir pristatė. O kad vėluoja atvažiuoti, tai gerbiamieji - kaltinkite tautiečius. Tai jie vėluoja atvažiuoti atiduoti arba pasiimti krovinius. Negi mes tokie nepakantūs? Pabandykit patys ir pamatysit, kad ne taip paprasta su klientais dirbti.

Tomas 2011-12-24, 22:14

Reagavimas i komentara,

visu pirma dekingi uz reklama tiems kas netingi ir mums ja suteikia (bloga reklama geriau negu jokios). Del kelioniu su mumis prasome atsiminti kad bilietus pirkote ne i liektuva ,o i auto transporta matote gerbiamieji ore kamsciu bei muitiniu nera ,todel keliones laikas minimalus, taigi ,del laiko aisku, del koordinavimo ir skambuciu tiesiog stengiames, kad visi kas naudojasi musu paslaugomis butu informuoti ir zinotu kas vyksta ,o del klaidu ,tai visi klysta net pinigu isdavimo automatai ant kampo ir tie isduoda daugiau negu priklauso manau kad jus ne is kitos planetos.
Del siuntu pervezimo skaitykite musu pervezimo taisykles pries siusdami siunta stai jums bus ir atsakymas jos lengvai prieinamos musu svetaineje www.kelpa.lt , nesinoris eikvoti daug laiko nesamonem ir pasikartojimams, mes negalime kiekvienam pirstu baksnoti i taisykles ir aiskinti ju prasme.
Mes stengiames pastoviai suteikti kuo kokybiskesnia paslauga bet klientai turi suprasti kad buna ivairiu situaciju kurios nuo musu nepriklauso. Siaip ziurint visus skundus pastebejau kad ju tik keli is tikro ir vel jokios konkrecios informacijos viskas bendrai surasyta tai parasykite tiksliai mes galime viska patikrinti ar toks zmogus su mumis keliavo ar tokia siunta buvo vezama tada galesiu atsakyti i konkretu atveji.
 

Su pagarba
Kelpa
 

vilma 2012-03-20, 14:24

naudojuosi ir naudosiuosi sia firma.Kaip jums atrodo- idejote krovini pirmieji ir pirmieji islipsite. reikes viska iskraustyti kad dasikasti iki jusu krepsio. o pasienyje jie ne savo noru stovi. veziau krovini su kita firma-net tase suplyso,nes pasienis viska atidarinejo ir krate. labai malonus vyrukai cia dirba.o klaidu ir daktarai padaro

jonas 2012-03-20, 14:26

man bevaziuojant buvo juoko is savo tautieciu. atveza krovini nakti, paskambina, o klientas sako-as dabar miegu,atvezkit veliau. pati ta girdejau

Rašyti komentarą

Komentaro ilgis negali būti ilgesnis nei 2000 simbolių

Spausdami "Komentuoti", Jūs sutinkate su "Informacijos įvedimo taisyklėmis" ir "Atsakomybės ribojimo ir privatumo" sąlygomis.