2011-03-06, 19:00
MTTC

MTTC OMNITEL GARANTINIS CENTRAS AFERISTAI

 

MTTC omnitel garantinis centras aferistai MTTC omnitel garantinis centras prieme garantiniam remontui mobiluji telefona del nekokybisko veikimo, po apziuros jis buvo grazintas visiskai neveikiantis ir pripazintas negarantiniu. akivaizdziai telefonas buvo sugadintas apziuros metu, bet sito negalejau irodyti net su nemaisto prekiu inspekcijos pagalba (susimoke jie ten su tokiais garantiniais centrais). Daugiau gyvenime nenoriu su jais reikalu tureti kaip ir su paciu Omnitel!!!!

Ramunas (Vilniaus m.)

Skaitytojų komentarai

Taip taip 2011-04-12, 13:17

Turėjau taipogi nusipirkęs kelis mobiliuosius telefonus iš Omnitel, kurie po keletos mėnesių pradėjo streikuoti. Priėmė garantiniam remontui MTTC ir abu nurašyti kaip negarantiniai. Priežastis -  sušlapinti, nors asmeniškai niekur nebuvau įmetęs ar sušlapinęs. Po antrojo telefono pripažinimo negarantiniu, nunešiau telefoną apžiūrai kitai įmonei, kur jis buvo sekmingai suremontuotas, užteko perrašyti programinę įranga.  

Rašyti komentarą

Komentaro ilgis negali būti ilgesnis nei 2000 simbolių

Spausdami "Komentuoti", Jūs sutinkate su "Informacijos įvedimo taisyklėmis" ir "Atsakomybės ribojimo ir privatumo" sąlygomis.