2011-04-18, 21:50
FIX AUTO LT

SERVISAS FIXAUTO

Serviso Fixauto, esančio Kalvarijų g. 122, reklama ir paslaugos neatitinka realybės.

Tvarkydami vieną jie sulaužo visai ką kitą, ko pasekoje vėl tenka važiuot į automobilių servisą.

Norėdami apsaugoti savo automobilį nuo papildomų  remontų ir detalių pirkimų - NESINAUDOKITE FIX AUTO "SERVISO" PASLAUGOMIS.

Mindaugas (Vilniaus m.)

Skaitytojų komentarai

Tomas 2011-04-28, 14:47

O man kaip tik labai patiko GREITAS, KOKYBIŠKAS IR MALONUS FIX AUTO serviso aptarnavimas bei darbų kokybė. Beto FIX AUTO SERVISE kainos yra prieinamos paprastiems Lietuvos žmonėms. Likau patenkintas ir ateityje žadu savo automobiliuką patikėti FIX AUTO SERVISUI . Tikrai rekomenduosiu šį servisą savo draugams!

Simona 2011-05-05, 13:41

 Niekada nevešiu daugiau savo auto į Fix auto servisą - o dabar pasiskaičius internete net galvoju nuvežti auto patikrinti kitur, ar nieko nesugadino. Savo reklamoje rašo, kad prekiauja dalimis, man paprastos gumos 2 dienas ieškojo. O baisiausia, kad kaina už remontą turėjo būti 30 Lt (tik už detalę, nes darbai buvo apmokami grupinio apsipirkimo kuponu), tačiau atsiimant mašiną sako 130 Lt. Su jų vadybininku pakalbėjus telefonu, pasakė kad detalė 50 Lt ir kad aš nesąžiningai darau, nemokėdama už darbus, tipo išdūriau :)) O kai baigėm telefonu šnekėti su vadybininku, pasipiktinęs darbuotojas sako - 60 Lt. :)) Tai vos vos trūko iki policijos iškvietimo. Pažadų nevykdo, ką tel susitari - sako nieko apie tai nežinom, o baisiausia - kad kelia balsą ir ir net užvožti spėju tokiems nebūtų sunku. Jokia įmonė gyvenime nėra taip sunervinusi... Tad patariu - nesinaudokit jų paslaugom ir netikėkit, kas jų interneto svetainėj ar reklamose parašyta - garažiukas, klientams kur būti nėra (lauke stovi), o ir kainos man nepasirodė mažos (tuos pačius darbus kitam servise -naujam, bet tikrai puikiai įrengtam ir kompetetingam vertino pigiau).

marija 2011-05-18, 11:50

Puikus servisas,prieinamos kainos,kokybiškas ir malonus aptarnavimas.Visi mano pažystami naudojasi FIX AUTO PASLAUGOMIS.

Mindaugas 2011-10-10, 16:41

Man jie keisdami padangas subraižė du ratlankius ir žinoma to pripažinti nenorėjo, pasiteisinimas - "mes ratų prieš keičiant padangas neapžiūrinėjame, mūsų staklės naujos, todėl mes negalėjome niekaip pažeisti ratlankių". Na spreskite patys ar verta lankytis tokiame servise. Apie čekius, atliktų darbų garantija ar sąskaitos faktūros išrašymą ten niekas net nekalba, viskas grynais į kišenę...

Aiste 2013-03-25, 12:31

Tragiskas servisas, nesilaiko zodzio. Man kainos buvo paskaiciuotos vienokios, o atlikus darbus gavau didesnes sumas.. Detaliu paieskos uztruko ilgai, pradzioje laukiau savaite, taciau niekas nepaskambino.. teko paciam skambintis, pasake dar savaite palaukt.. Ar tai normalu? Niekada nevezkite ten savo masinu!

Rašyti komentarą

Komentaro ilgis negali būti ilgesnis nei 2000 simbolių

Spausdami "Komentuoti", Jūs sutinkate su "Informacijos įvedimo taisyklėmis" ir "Atsakomybės ribojimo ir privatumo" sąlygomis.