2011-03-24, 13:06
MVA Market

UAB "MVA MARKET" MANIPULIUOJA PIRKĖJŲ PINIGAIS

Jau 18 dienų (po apmokėjimo) nesulaukiu prekių, pirktų iš www.ecolive24.lt internetinės svetainės. Visų pirma nebuvau perspėta ar informuota, kad prekių reikės laukti ilgiau. Iškart po apmokėjimo gavau patvirtinantį laišką, kad užsakymas yra vykdomas. Praėjus daugiau nei savaitei po apmokėjimo paskambinau pasitikslinti, kodėl vėluoja prekės, man buvo pažadėta, kad prekes gausiu 5 dienų laikotarpyje. Tačiau po trijų savaičių įvygdžius apmokėjimą prekių vis dar negavau ir vėl man pažadėta, kad prekes gausiu 5 dienų laikotarpyje. 

Panaršius internetą, paaiškėjo, kad tai ne pirmas atvejis kaip UAB "MVA Market" delsia su prekių atvežimu ir netinkamai aptarnauja savo klientus

 

Jei bendrovė nesugeba laiku aptarnauti savo klientų, kodėl neįspėja būsimų pirkėjų apie visus šiuos nesklandumus. Juk galima nepatvirtinti užsakymo tol, kol neįsitikinta, kad ta prekė yra Lietuvoje. 

 

Kyla įtarimas, kad bendrovė manipuliuoja klientų pinigais, kadangi gana ilgą laiką pirkėjų pinigai yra užšaldomi ir galbūt panaudojami nežinia kur. 

Ieva

Skaitytojų komentarai

regina 2011-04-26, 17:07

Sis UAB MVA Market neatsiskaito su tiekejais.

gaile 2011-05-06, 15:49

internete pilna tokiu komentaru, pasiskaityti pries pirkdamai.

Živilė 2011-05-24, 15:53

Sveiki,

 

Aš taip pat 2011-03-17 iš www.kartu.lt už 28 Lt įsigijau 50 Lt vertės kuponą apsipirkti e. parduotuvėje www.ecoland24.lt Toje parduotuvėje įsigijau prekių už beveik 38 Lt. Nuo kovo mėnesio 21 d. prekių iš jų niekaip nesulaukiu, nors kelis kartus jie teisinosi, kad vienos prekės vis negauna į sandėlį. Galiausiai 05-19 išsiunčiau skundą Valstybinei vartotojų teisių tarnybai ir prašymą UAB "MVA Market" dėl pinigų grąžinimo arba prekių pristatymo. Jokio atsako iš abiejų nesulaukiau. 05-24 susisiekiau su www.kartu.lt atstove ir pranešiau apie esamą padėtį. Ji taip pat patvirtino, kad turi bėdų su UAB "MVA Market" - pastarieji nuolatos meluoja dėl nepristatytų prekių. Kartu.lt atstovei išsiunčiau skundo, kurį rašiau Vartotojų teisių apsaugos tarnybai kopiją, sakė perduos direktoriui.

Aš taip pat esu linkusi paduoti UAB „MVA Market“ į teismą (tą jiems paminėjau ir prašyme dėl pinigų grąžinimo) – tokios sukčių įmonės negali dirbti teisinėje valstybėje ir apgaudinėti žmonių.

Diana 2011-05-27, 15:03

As taip pat nesulaukiu prekiu, taip pat jie nekelia telefono. Teks krieptis i vartotojo teises.

marija 2011-06-01, 15:18

mes jau padaveme juos i teisma...

Rašyti komentarą

Komentaro ilgis negali būti ilgesnis nei 2000 simbolių

Spausdami "Komentuoti", Jūs sutinkate su "Informacijos įvedimo taisyklėmis" ir "Atsakomybės ribojimo ir privatumo" sąlygomis.