2020-07-15, 00:32
USA Pirkimai

USA PIRKIMAI

Pirmąsyk pirkau prekę iš JAV per tarpininką ir noriu pasidalinti patirimi, kreipiausi į USA Pirkimai (moderuoja Vilma Žilinsk..nė). Rezultatas - pirkau vieną prekę, o gavau kitą (netinkamą ir iš esmės nereikalingą, vertė apie 150 eu). Tarpininkė susirašinėjimo metu tikino, kad gautas prerkes tikrina (dydį, spalvą, kodą), tą patį deklaruoja ir savo tinklapyje: usapirkimai.lt. Perkant "civilizuotai" e.prekyboje tokios situacijos dažniausiai nesunkiai išsprendžiamos, ne tik dėl tam tikrų taisyklių bet ir dėl geros reputacijos išlaikymo. Šiuo atveju yra tik pažadai, o praktikoje, nulinė atsakomybė (jos vengimas). Tarpininkė bendrauja tik iki momento kol gauna apmokėjimą, vėliau bet koios problemos, net jei tokios kyla tiesiogiai dėl jos aplaidumo ir įsipareigojimų nesilaikymo, tampa kliento problemomis. USA pirkimai FB grupįje ir tinklapyje atsiliepimų skilties nėra, todėl atsiliepimą tenką rašyti interneto platybėse. Pirkdami tokiu būdu pratiškai neturite jokių teisių, viskas priklauso nuo konkretaus tarpininko sąžiningumo. Galbūt perskaičius, tai kažkam padės apsispręsti. Sėkmės.

Donaldas (Vilniaus m.)

Skaitytojų komentarai

Susan Benson 2020-11-02, 17:06

 Sveiki, ponia ir ponai, ar jums reikalinga finansinė pagalba? Aš Susan Benson. Esu skolintojas, taip pat finansų konsultantas.

 Ar jums reikia verslo paskolos, asmeninės paskolos, hipotekos paskolos ar paskolos, kad užbaigtumėte savo projektą? jei jūsų atsakymas yra teigiamas, rekomenduosiu kreiptis į mano įmonę. Mes teikiame visų rūšių paskolų paslaugas, įskaitant ilgalaikes ir trumpalaikes paskolas. Norėdami gauti daugiau informacijos, parašykite mums el. Paštu: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com) arba išsiųskite man žinutę tiesiogiai „WhatsApp“ telefonu: +447903159998 ir gaukite atsakymą per akimirką. Esame išsami finansinių paslaugų įmonė ir esame pasiryžę padėti jums pagerinti ilgalaikius ir trumpalaikius finansinius tikslus. Mes specializuojamės veiksmingiausių ir greičiausių struktūrizuotų finansų sprendimų teikimo srityje asmenims ir įmonėms. Štai keletas priežasčių, kodėl turėtumėte kreiptis į mus dėl paskolos;* Patogumas - galite kreiptis dėl paskolos bet kada ir bet kur.* Lanksti suma - jūs nusprendžiate, kiek norite pasiskolinti.* Greitas tiesioginis finansavimas - gaukite paskolą per 24 valandas po patvirtinimo.* Lanksti 3% palūkanų norma.* Aukštos patvirtinimo normos* Lankstus grąžinimas - galite pasirinkti grąžinimo datą kas savaitę, mėnesį ar metus 1–30 metų laikotarpiui.* Paprasta internetinė programa.* Asmeninės konsultacijos ir patirtis.* Jokių paslėptų mokesčių Nepraraskite galimybės dėl lėšų trūkumo. Susisiekite su mano įmone dabar, mes galime jums padėti paskolai gauti, nes mes padėjome daugybei asmenų ir organizacijų, kurios visame pasaulyje susidūrė su finansiniais sunkumais. Norėdami gauti daugiau informacijos apie mūsų paskolos pasiūlymą, maloniai atsiųskite mums savo paskolos prašymą:El. Paštas: sunshinefinancialgroupinc@gmail.com„WhatsApp“: +447903159998  
Pirkėja 2020-12-19, 22:47

 Sveiki, pilnai sutinku su parasytu Donato komentaru. USA pirkimuose esu uzsisakiusi prekiu gal 5 kartus, taciau paskutiniai du kartai buvo tragiski. Gerai kol viskas gerai, bet jei su tavo užsakymu yra kokiu nesklandumu tai pagalbos nesulauksi. Apie bendravima apskritai net nėra ka kalbėti, po 3-4 laisku gauni keliu zodziu atsakyma, kuris tavo problemos neissprendzia. Beje, i kuri pastamata siusti ji pasirenka pati ir nesvarbu, kad tu nurodei kita, paklausus kodel taip padare, atsakymo jokio nesulaukiau. Tikrai NEREKOMAMDUOJU !!! Manau galima rasti patikimesniu tarpininku. Nes kaip ir minejau, gerai kol viskas gerai...

Skaistė 2021-07-01, 10:19

Niekam nerekomenduoju užsisakinėti prekių per USA pirkimai . Nemaloniai bendrauja , ko paklausi atsakyt nenori , prašiau užsakyti dydi , tiksliai nežinojau koki usa dydi atinka, tai užsakė didesni, esa tai ne jos kaltė ji čia visų dydžių nežino  . Terminai užsakymo 1,5 menesio , nors iš pradžių ne tokius terminus pateikia. Drabužiai buvo net ne orginaliame parduotuvės maiše, o į šiaip belekokį sudėta. 

Simona 2021-08-05, 15:46

 Visiškai nerekomenduoju USA PIRKIMAI. Dolerio kursą skaičiuoja kaip joms naudingiau, kitaip sakant daug didesnį nei nurodyta taisyklėse, o kai paklausi paaiškinimo, kas yra normalu, tai numeta sakinį skaitykite taisykles, nes ponia už ekrano tikriausiai pati nelabai supranta.Prekės keliauja labai ilgai, išssiuntus pačios nežino ką išssuntė ko ne, vėl numeta terminą, lauk ramiai.Aptarnavimas tragiškas.

Giedrė 2021-09-19, 14:16

Tokia pati patirtis,kol viskas sklandu,tol gerai,bet iškilus problemai nusimeta atskomybę nuo savęs. Bendrauja nepagarbiai,nemaloniai, kada nori tada atrašo. Gauni brokuotą prekę,tai vietoj to,kad pradėtų laišką,nuo man nemalonu,kad gavote tokią prekę ar apgailestauju,ne tiesiog imeta taisykles ir sako jei norit galit gražint į JAV parduotuvę už savo lėšas. Nors aš esu tikra,kad tas brokas atsirado tiesiog dėl to,kad prekė nebuvo tinkamai supakuota.

Rašyti komentarą

Komentaro ilgis negali būti ilgesnis nei 2000 simbolių

Spausdami "Komentuoti", Jūs sutinkate su "Informacijos įvedimo taisyklėmis" ir "Atsakomybės ribojimo ir privatumo" sąlygomis.