2011-02-22, 13:28
serveriai.lt

WWW.SERVERIAI.LT VAGIA DOMENUS

Sveiki visi,

Turiu draugišką patarimą, jei jau sugalvojote išsipirkti domeną savo įmonei ar asmeniniais tikslais, bei susikurti interneto svetainę, tikrai to nedarykite per www.serveriai.lt interneto svetainę

Papasakosiu kas nutiko:

Sugalvojau išsipirkti domeną ir susikurti svetainę, kadangi galvoje sukosi keli variantai, tam reikėjo laiko apsispręsti.

Patikrinau keletą domenų, tačiau jie buvo nupirkti bet nenaudojami. Susisiekiau su savininkais (vienas užsienietis, kitas lietuvis), tačiau susitarti nepavyko.

Tad išbandžiau kitus variantus.

Esme tame, kad pasitikrinau domeną, kuris tikrai keistas, manau niekam nereikalingas ir buvo laisvas. Sekančią dieną galvoju pirksiu, deja, jis jau nupirktas ir butent per www.serveriai.lt . Na tiek to, sutapimas.

tada laukiau kol atsilaisvins vienas domenas, nes rodė, kad jis jau bus tuoj laisvas. Kasdien vis tikrindavau, kad jį nusipirkčiau. Deja ir vėl nespėjau. Jis vėl buvo nupirktas per www.serveriai.lt .

Tad nežinau kame yra esmė, ar šioje įmonėje nuteka informacija, ir domenų perpardavinetojai gauna info kokiais domenais buvo dometasi, ar čia pati įmonė taip bando išgyventi krizės laikotarpį.

Tad jei jau turite idėją apie domeną, tikrinkitės kur nors kitur bet tik ne www.serveriai.lt ,nes liksite kvailio vietoje ir be domeno.
O ką jau kalbėti jei pas juos išsipirksite dar ir vietą serveryje? gal prie Jūsų informacijos galės prieiti kas tik netingi ir daryti su ja ką tik nori?

Jei turite papildomu klausimu, rasykite man.
 

Linas (Vilniaus m.)

Skaitytojų komentarai

Taip 2011-03-30, 14:02

 Konkurencija cia vadinasi.. Kas pirmesnis, tas ..

Skaitytojas 2011-04-05, 00:11

 Rašote: "tada laukiau kol atsilaisvins vienas domenas, nes rodė, kad jis jau bus tuoj laisvas." Ką reiškia, kad tuoj bus laisvas domenas? Domenai paprastai išperkami metams ir savininkas kasmet pratęsia sutartį, pasibaigus terminui, kaip ir bet kokią kitą (pvz telefono). Jei domenas buvo nupirktas, vargu, ar jis atsilaisvins. Keistų vilčių turite :) Ir čia neįmanoma "spėti" perpirkti, nes savininkas dažniausiai apmoka ir prasitęsia sutartį dar jai nepasibaigus, bet informacija apie tai būna atnaujinama paskutinę dieną. 

O apie tai, kad gerus domenus kažkas išperka, tai normalu, nes paskui juos gali parduoti už tūkstančius, o ne už keliasdešimt litų. 

Kitas dalykas. Tikrinkite laisvų domenų informaciją keliose vietose, nes duombazės nespėja atsinaujinti ir vienur paieškoj tą patį domeną tuo pačiu metu rodo, kaip laisvą, kitur - kaip rezervuotą.

Domenai 2011-04-29, 09:51

Pats panašiai dariau - kelissyk tikrinau per serveriai.lt domeno vardą http://www.himnai.lt . Tačiau po kelių dienų pavyko jį registruoti. Tad gal sutapimas.

Rašyti komentarą

Komentaro ilgis negali būti ilgesnis nei 2000 simbolių

Spausdami "Komentuoti", Jūs sutinkate su "Informacijos įvedimo taisyklėmis" ir "Atsakomybės ribojimo ir privatumo" sąlygomis.