2013-01-30, 20:32
Viasat televizija

KOMENTARAS APIE "VIASAT"


Noreciau pakomentuoti apie Viasat "imone". Susiduriau su problema, pries 2 metus tapau ju klientu. Ka galeciau pasakyt: ZMONES VENKIT VIASATO PASLAUGU, TRUMPUOJU TELEFONU NIEKAS NEATSAKO.IJUNGTAS AUTO ATSAKOVAS. SUSIDURIAU SU PROBLEMA, KAD PASTOVIAI PRIIMAMAS BLOGAS SIGNALAS. KIEK SKAMBINAU MERGAITES SAKO, KAD PAS MANE BLOGAI SUKOREGUOTA ANTENA. DAVE MEISTRU TELEFONA. SKAMBINAU MEISTRUI JIE JUOKESI SAKO KAD "LEVI" JU IMTUVAI TUOMET PASKAMBINAU I VIASATA JIE PASIUNTE MANE PAS MEISTRA. KUR KREIPTIS. ? AR EGZISTUOJA KAZKOKIA INSTANCIJA KUR GALECIAU APSKUSTI SIA ABSORINE KOMPANIJA?

ugnius (Vilniaus m.)

Skaitytojų komentarai

Viasat 2013-01-31, 09:35

Labas rytas, Ugniau,

 

labai apgailestaujame, kad patyrėte tokių nepatogumų. Norime Jums padėti išspręsti šią situaciją, kad galėtumėte ir toliau žiūrėti televiziją. Mums labai svarbu, kad klientai būtų patenkinti, o techninių bėdų kartais nutinka. Norime kuo greičiau viską sutvarkyti. Gal galėtumėte palikti savo telefoną ir mes su Jumis susisieksime. Ačiū ir dar kartą atsiprašome už nepatogumus.

 

Pagarbiai,

 

Viasat 

Viasat 2013-01-31, 09:48

 Ugniau,

 

kad Jums būtų patogiau galite parašyti adresu info@viasat.lt arba tiesiog parašykite čia savo kliento numerį - mes su Jumis susisieksime.

 

Ačiū.

 

Viasat

kestas 2013-02-11, 21:13

 dar TAU Ugniau nieko ,o as vargstu . Kodel sita firma nesusidomi prokuratura. kas pasidare debeta pasiziurekit savo saskaitas , jie sake kad jokiu sesiu litu nereiks moket . bet atskaito vistiek. Taigi kiek tokiu per visa respublika. O dabar is vis virsune , suzinojau kad nuo rugpiucio menesio jie negave pinigu . Ponai prokurorai po jusu nosim atvirai veike aferistai

Raimondas 2013-02-14, 12:13

Sveiki. Pastebejau, kad daznai klientai susiduria su problemomis pasirinke VIASAT. Buvau susidures ir as. 2012 metais pasiemiau VIASAT komplekta. Norejau matyt televizija uzsienyje. Kelis kartus paklausiau pardavejo, kuris igaliotas parduoti sia iranga ar as matysiu sia televizija uzsienyje. Teige be jokiu problemu. ir ka Jus manot? jokio signalo, nepadejo netgi spec. signalo gaudytuvas. o paaiskejo, kad pagauti signala neimanoma,arba laimes dalykas. Isbuvo iranga kaip suvenyras, mokami pinigai. Bet ne cia esme. Noredami tureti patenkintus klientus, Viasat turetu susimastyti ir neapgaudineti zmoniu. Yra ir kitu galimybiu matyti televizija uzsienyje. Parveziau iranga i LT, daviau pazystamiems naudotis, nes man ji nereikalinga. Nors galejo uz nepatogumus nuolaida kokia suteikt, bet ne saskaitos ateina laiku, ir pabandyk kazkiek veluot.. Aciu

birute 2013-03-24, 13:02

Jau šešti metai naudojamės VIASAT paslaugomis ir esam patenkinti.Vaikai užsienyje taip pat naudojasi.Ir pas juos viskas gerai.

Rašyti komentarą

Komentaro ilgis negali būti ilgesnis nei 2000 simbolių

Spausdami "Komentuoti", Jūs sutinkate su "Informacijos įvedimo taisyklėmis" ir "Atsakomybės ribojimo ir privatumo" sąlygomis.