2012-11-27, 15:59
UAB Tele2

TELE2 SALONE DIRBA NEKOMPETENTINGOS DARBUOTOJOS

Šiandien buvome Tele2 salone esančiame prekybos centre Mada (Viršuliškių g. 40). Norėjome išsiaiškinti dėl pareinančių didžiulių sąskaitų  ( reikalas tame, kad jau du mėnesius įrašo , kad aš siunčiu po 50 sms žinučių i užsienio tinklus, nors aš net ir Lietuvoje žinučių nesiunčiu).  Viskas, ką galėjo pasakyti ten dirbanti mergina - aš nieko nežinau. Klausiu - ką daryti - ji atsako - O KĄ AŠ ŽINAU. Paprašiau sąskaitų išklotinių tai nusiuntė namo spausdintis patiems. Paklausiau tai gal kreiptis į centrinį tele2 , kaip galvojate ką ji atsakė? - o gi - KĄ AŠ ŽINAU..  ir žiūri į kompiuterį savo reikalais. Sako - nu tai apmokėkite už tas žinutes o po to gal Jums grąžins pinigus, o gal ir negrąžins. Laukiu nesulaukiu kol pasibaigs sutartis ir tikrai nebesinaudosiu Tele2. (be to už šį mėnesį įrašė 48 Lt už pramogines paslaugas, nors telefonas jau mėnesį yra užblokuotas. Gerbiamoji Tele2 valdžia, gal galėtumėte pamokyti savo darbuotojus bent jau kaip šnekėti su žmonėmis?

 

Alina (Vilniaus m.)

Skaitytojų komentarai

Vilma 2013-07-08, 16:40

Apie Tele-2 tikrai nieko gero nepasakysiu, siuntineja saskaitas kitais adresais, o paskui perduoda issikolinimo firmoms, nors internetu pateikia saskaitas, o kad butu kokia skola nepateikia, neimanoma net apmokejimo istoriju stebeti. Nepatarciau niekam eiti i Tele- 2.Konsultantai taip pat prasti.

Rašyti komentarą

Komentaro ilgis negali būti ilgesnis nei 2000 simbolių

Spausdami "Komentuoti", Jūs sutinkate su "Informacijos įvedimo taisyklėmis" ir "Atsakomybės ribojimo ir privatumo" sąlygomis.