2022-02-10, 12:37
VU SA

VU SA - GĖDA

 

Per paslaugos.lt platformą siautėja VU SA pasamdytų influencerių grupuotė, kuri "formuoja nuomonę" apie rašto darbų konsultantų paslaugų "pigumą", Intensyviai rašinėja užklausas su itin mažu biudžetu ir tokia savo veika nori įdiegti konsultantams, kad atseit "neapsimoka dirbti". Taip pat šitie, drįsčiau sakyti, nusikaltėliai šmeižia konsultantus viešosiose skundų ir atsiliepimų platformose. Tokiais nesąžiningais metodais raudonieji ultrakairuoliškų pažiūrų komjaunuoliai bando kovoti neva tai už „akademinį sąžiningumą“. Argi tokia veika suderinama su „sąžiningo studento“ samprata? Taip šitie aktyvistai maskuoja proto trūkumą, užuot mokęsi, jie siautėja, užsiima neaiškiomis veikomis. Prisiminkite tokį sovietinį veikėją - Pavliką Morozovą - ir jums viskas taps aišku.

Nuomonės formuotojai iš minėtosios atstovybės, dirbantys už čeburėką (barteriu), taip pat skambinėja ir aiškina, kad jiems neva tai per brangu - kuria tokių skambučių gausą, kad destabilizuotų korepetitorių rinką. Buvo atvejis, kai paskambinėti ir paskleisti dezinformaciją buvo pasamdyta plaukų vaškuotoja laminuotoja, jai buvo duota užduotis apsimesti pareigūne. Šis atvejis yra aiškus nusikalstamos veikos įrodymas. Taigi, mokslo darbų konsultantai, korepetitoriai, būkite budrūs, nepasiduokite provokacijoms ir netikėkite apie paslaugų pigumą, nesileiskite, kad būtų renkami jūsų duomenys, išlikite tvirti, kategoriški ir visiškai ramūs.

Šitie nevykę “influenceriai” taip pat prie kokios nors seniausiai neveikiančios įmonės rekvizitų priindeksuoja visų mokslo darbų konsultantų koordinates, kad ieškant per google išmestų juos neva tai priklausančius kažkokiai grupei, kuri net neegzistuoja. Net ir tuos, kurie dirba apskritai individualiai. Talpina vienodą tekstą, šmeižiantį visus mokslo darbų konsultantus. Iš tiesų fiziškai net neįmanoma, jog žmogus būtų turėjęs reikalų su visais išvardintais kontaktais. Argi tokia veika suderinama su „sąžiningo studento‘ samprata?

Tokie influenceriai yra grėsmė visuomenei ir valstybei, nes nori įvesti lygiavą: uždrausti korepetitorius, uždrausti mokamus būrelius, konsultacijas ir, galbūt, net knygas pirkti uždraus, leis naudotis tik tomis, kurias galima nemokamai pasiimti universiteto bibliotekoje - kad tik kas nors papildomai nepasimokytų, neįgytų pranašumo prieš kitus, kad klestėtų lygiava. Čia jau ne tik socializmu, bet ir komunizmu pakvimpa. Na, o apie tų pačių VU SA aktyvistėlių suopračius, negalima sakyti žmonės, reikia sakyti „žmogus“ ir „žmoga“. Čia išvis sveiku protu nesuvokiamas dalykas. Taip pat jie ragina „iškrapštyti“ ir įskųsti dėstytojus, kurie su tokiais absurdais, kuriuos šitie aktyvistėliai įvardija kaip „VU vertybės“, nesutinka. VU, to senojo Alma Mater jau nebėra.

Paulas (Vilniaus m.)

Skaitytojų komentarai

Taigi 2022-02-19, 11:34

 Ką iš viso šitie iš atstovybių gali spręsti, jeigu nezpsisprendžia, berniukai jie ar mergaitės.

Karolis 2022-03-13, 11:14

 Prie visos šios nešvarios veikos prisideda ir pagarsėjęs mokytojas Marius Janulevičius. Negana to, į chuliganiškas veikas, pavyzdžiui, skambinėjimus, įtraukia ir savo mokinius. Nieko nuostabaus, juk jo paskatinti mokiniai pradūrė kažkam padangas. Nieko nuostabaus, nes šis mokytojas rūkydavo su mokiniais už kampo.

Studentams 2022-03-13, 12:32

 Studentai, kai kreipiatės į konsultantus, verčiau skambinkite, susitikite, pabendraukite, kad įsitikintumėte, jog tai tikrai konsultantas. Be to, žiūrėkite, kad konsultanto skelbimų būtų anksčiau negu 2019 m. gruodis, nes būtent tada "nuomonės formuotojai" ėmė vykdyti savo chuliganizmą, kurti feikinius skelbimus, rašinėti melagingus skundus. Tikras konsultantas niekadada neatsisakys su jumis susitikti, pirmenybę teiks atsiskaitymui grynaisiais. 

Sovietinis naratyvas 2022-03-15, 19:59

 Vu sa turi šūkį "Vieningai už studentų ateitį!" Ar nieko jums neprimena? Na, tų, kurie kovojo už šviesų rytojų, už ateitį, už auksinę varpą, už rytdieną ir už šviesų komunizmą. Baisu. Siaubinga. Ypač šių dienų aktualijų akivaizdoje. Jeigu tokia ideologija ims viršų, visiems mums bus Putka.

Miau 2022-04-10, 15:17

 VUSA influenceriai grįžo prie seno, jkau fiasko patyrusio metodo 'kovoje prieš mokslo dfarbų konsultantus'; jie rašinėja per skundziu.lt išsigalvotus, melagingus skundus, kuria skundų gausą, ir taip klaidingai tiki, kad suformuos kažkokią studentų nuomonę ir pasieks lygiavą. Yra ir naujesnis jų metodas. Skambina visiems mokslo darbų konsultantams pagal skelbimą iš eilės ir sako, kad neva tai jie kažką apgavo, paėmė keliasdešimt eurų avansą ir darbo nepadarė, o paskui suvaidina, kad 'ne ten pataikė'. Taip tikisi dviejų tikslų. Pirma, suerzinti konsultantą, antra, 'suformuoti' jo nuomonę, kad egzistuoja tokie maži avansai kaip 60 eurų, kai tuo tarpu paslaugų, ypač piko metu, kaina prasideda nuo kelių tūkstančių, net apie šimtus nekalbama. Proletarai, galadrancai, lygiavos šalininkai yra pavojingi žmonės. 

Rašyti komentarą

Komentaro ilgis negali būti ilgesnis nei 2000 simbolių

Spausdami "Komentuoti", Jūs sutinkate su "Informacijos įvedimo taisyklėmis" ir "Atsakomybės ribojimo ir privatumo" sąlygomis.