2023-03-07, 10:10
Vytautas Kavaliunas

VYTAUTAS KAVALIUNAS APGAVIKAS

Vytautas Kavaliunas Santechnikas


Minėtas asmuo dažniausiai prieš pradedant darbus prašo pinigų į priekį  , pateikia pinigu priemimo kvitus už medžiagas arba įrangą. Nors, tai gan dazna praktika statybu versle.Į klausymą, kodėl į priekį nori pinigų, jis dažniausiai turi panašų atsakymą – „buvau apgautas keletą kartų, investavau savo pinigus ir jų neatgavau, todėl ir esu kai kur skolingas“. Tas „kai kur“, reiškia apie 40 kartų. Pagal Vytautą būtent tiek kartų jis apgautas . Pagal kreditorių ieškinius tiek fiziniams tiek juridiniams asmenims jis yra oficialiai pripažintas kaip skolingas. 
V. Kavaliūnas kartais dalinai atlieka ir sutartus darbus, pvz. pirmąjį etapą (ir kaip parodo paskutiniai objektai, jis atsiunčia nieko dėtus darbininkus, kurie atlieka viską už savo lėšas, o vėliau laukia iš Vytauto savo pinigų kaip ir visi kiti labai labai ilgai, nes pagal jų susitarimą jis turėtų su jais atsiskaityti nes klientas jau sumokėjo Vytautui), tuomet prasideda išsisukinėjimai ir darbų nukėlimas į sekančią savaitę. Galų gale, kaip pats Vytas sako, „nesugebėjo laiku viską atlikti nes yra blogas verslininkas“, žmonės atsiduria eilė. 
Jums kyla klausymas, ar turėjome sutartį su šiuo asmeniu dėl atliekamų darbų? Tikrai taip! Ir deja tai neapsaugojo. Šiuo metu renkami asmenys , kurie atsidūrė laukiantys savo pinigų arba darbų iš Vytauto, nes tai jau aferisto schema, susitarti paimti pinigus ir vilkinti iki begalybes.

Vytautas sako, visada kalta aplinkybė ir kad vėluojama atlikti darbus dėl įvairių papildomų veiksnių, ir žinoma, darbus bus padaryti kitą savaitę. Darbus taip vėluoja atlikti jau po 8mėnesius, o kai kuriems ir ilgiau . Dauguma nuleidzia rankas, nes ne tokia pinigu suma , del kurios stabdyti darbus, bet tai jam sudaro geras salygas gyventi is depozitu ir neatlikti darbu ir neprisiimti jokios atsakomybes.
Jeigu jau teko susipažinti su Vytauto darbo eiga ir jūs taip pat esate eilės gale, susisiekite  ir įtrauksime jus į sąrašą žmonių, kurie ruošia raštą į atitinkamas institucijas, kad įvertintų jo veiksmus ir įsitikinti kad čia kaltė dėl to, jog jis prastas verslininkas. Kitu atveju – bausmė už neteisėtai vykdomą veiklą, už kurią gresia atsakomybė pagal Baudžiamojo kodekso straipsnį. Tokiu atveju jam nebus taip lengvai leista dirbti toliau pagal sukurtą schemą.
Svarbi informacija – į skolas Vytautas įpainioja fizinius ir juridinius asmenis, kuriuos atsiunčia pas klientą atlikti darbus (pvz. santechnikai, elektrikai). Kai darbas atliekamas, darbininkai šių pinigų už darbą labai ilgai laukia.
Visiems kam aktuali informacija prašome rašyti el. paštu ir mes su jumis susisieksime 

waidawella@yahoo.com 

Vaida (Kauno m.)

Skaitytojų komentarai

Nukentejes 2024-02-03, 14:00

 

 Taip tikra tiesa surasyta, du straipsniai Kauno dienoje https://kauno.diena.lt/raktazodziai/vytautas-kavaliunas

Taciau be galo keista, kaip zmogus dar sugeba nebaudziamas ir toliau apgavineti zmones ir net imones ????

Nukentėjusi 2024-02-03, 14:23

 Aferistas, ta pačia schema siaučia ir dabar

Rašyti komentarą

Komentaro ilgis negali būti ilgesnis nei 2000 simbolių

Spausdami "Komentuoti", Jūs sutinkate su "Informacijos įvedimo taisyklėmis" ir "Atsakomybės ribojimo ir privatumo" sąlygomis.