Rodyti:
2011-08-20, 13:27
TOLUTA

ŠILUTĖS ĮMONĖ TOLUTA SUKČIAI

Būsimi, pirkėjai, kurie ketinate įsigyti prekių iš " TOLUTA " įmonės įsikūrusios Šilutėje Kęstučio gatvėje 3-2, privalo žinoti: 1. Prekių kokybė neatitiks jūsų lūkesčių ( durys, langai ir visa kita gaminama Lenkijoje ir Ukrainoje, o ne Lietuvoje, kaip gali pasakyti šios įmonės pardavimų vadovas Romas Žebelys).
2011-08-17, 22:21
NIJOLĖS KASČIUŠKIENĖS SODYBA

NIJOLĖS KASČIUŠKIENĖS SODYBA-AFERISTŲ AFERISTAI

Sveiki mielieji. Norečiau jums pranešti,kad niekada nesinaudotumėte, Nijoles sodybos,kurios adresas-Bubių seniūnijoje, Skaudvilių k. Šiaulių r.(važiuojant link Kurtuvėnu)teikiamomis paslaugomis. Dar tokių neteko nei matyti, nei girdėti. Po visų jų pateiktų "bajerių"-likome tiesiog šokiruoti. Viskas prasidėjo nuo sodybos užsakymo.
2011-08-11, 10:09
Gjensidige draudimas

DRAUDIMAS GJENSIDE ATSISAKO ISMOKETI UZ PATIRTA ZALA

Taip jau atsikito, kad sekmadieni i drauges automobili atsitrenke, pirmadieni nuvaziavom i draudima surase defektuotas dalis, gryzes namo akiliau apsiziurejes automobili pamaciau, kad neuzrasytos dar sesios atskiros kebulo dalys. Nuvaziavau vel i draudima ir pasakiau, kad blogai susiraset defektuotas dalis, pradejo kabinetis, kad masina netvarkingai perdazyta ir i tai bus atsizvelgta, nuvaziavau pas nepriklausomus ekspertus, ivertino zala, pristaciau i draudima ir viskas isnaujo.
2011-08-07, 20:47
Tomkevičių sodyba "Rasa"

TOMKEVIČIŲ SODYBA "RASA"

Ivertinimas 4 gandrai,bet gavom 1 gandrą. Viduje nameliai įrengti gražiai, tačiau sodybos išorė verčia iš koto. Žolė nenupjauta, sodyba apsodinta kur ne kur gėle, lyg netyčia iškritusi sėkla būtų. Iki ežero per žoles neina prabrist, o jį pasiekus nusivili ežero apleidimu, krantas gilus, apžėles žolėmis, vienas lieptas, kuriuo vienu metu turi naudotis visi svečiai.
2011-08-03, 10:08
PROSPORT.LT

NEKOKYBISKOS PREKES

Labai prastos kokybes prekemis prekiauja UAB"PROSPORT.LT", nusipirkus futbolo apranga DALE (firmos MITRE), ji pasiuta kreivai,medziaga sutraukta, medziaga kyla i virsu, o susisiekus su direktoriumi Edvinu Paulausku ir paaiskinus trukumus,klientui atsakoma: "uz kokius pinigus pirkote, tokias prekes ir gavote".
2011-08-01, 09:39
UAB Tele2

TELE2 PILDYK - DĖL TARIFŲ.

Norėčiau pasidalinti savo pastebėjimais su kitais Tele2 Pildyk vartotojais, kad ateityje būtų atidūs. Sumaniau aš užsisakyti planą, vieną iš tų kurį siūlo Pildyk. Pasirinkau MYGTUKAS, bet atidžiai nepasižiūrėjau, kad netinka jis man. Nusprendžiau atsisakyti to plano, bet kelios minutės jau buvo praėjusios, siunti žinutę STOP.
2011-07-29, 21:56
Poliravimo meistrai

UAB POLIRAVIMO MEISTRAI

Neikit dirbt i "Poliravimo meistrai". Direktorius E.Jadinkus pazades ka norit, bet nei vieno atlyginimo negausit, jei dirbsit nelegaliai gal ka ir gausit, bet tik dali, o jei normaliai pagal istatymus nieko, o darbo salygos baisios, gryzti is darbo kaip negras juodas, purvinas, prisikvepaves metalo dulkiu ir pan, nes ten net elementarios ventiliacijos nera, idomu kaip gavo leidimus veiklai.
2011-07-12, 12:21
RV OFERTA

UAB RV OFERTA ARBA LANGŲ MEISTRAS

BUKITE ATIDUS IR BUDRUS , nepasikliaukite sia firma, nes yra visai neatsakingi darbuotojai, neatsizvelgiantys i kliento pageidavima arba poreiki, DARO KA ir KAIP nori, pazada vienaip o gaunasi isvis kitaip, NEIMANOMA SUSISNEKETI NEI SU Vadovu nei su Darbuotojais, vienu zodziu mes patys savo kailiu pajutom
2011-07-07, 11:38
Keleivių vežimas

KELEIVIŲ VEŽIMAS - JŲ NUMERIS +37060932856 APGAVIKAI!

Nepasitikekite sita imone(ji nelegali),isikurusi Vilniuje kontaktiniai telefonai: 860932856, 867934920 vairuotojai didžiausi pijokai, buvau surinkęs didelę žmonių grupę, užsakęs pas juos visą mikriuką, kad nuvežtų žmones į Angliją. Prieš tai vakare pasiskambinau su vairuotoju ir jau sunkiai susišnekėjau, buvo ryškiai prisigėres, todel sutartą išvažiavimo laika nukėlėm dar septyniom valandom.
2011-07-06, 13:17
GSMArena

GSMARENA SARASKINO KONTORA

Nupirktas telefonas GSMArena Kaune sugedo po 2 menesiu. Parduodant telefona man nebuvo duota jokia vartotojo instrukcija ar paaiskinta kaip juo elgtis. Kai atnesiau taisyt parode kazkokius raudonus indikatorius ir paaiskino, kad telefonas sudrekes. Ir kad jis gali sudrekt jei sneki po lietaus ar anksti ryte.