Rodyti:
2011-05-18, 07:47
Vokmida

UAB VOKMIDA NEGRAŽINA PINIGŲ

Šių metų sausio mėn. nusipirkau fotelį ir sofą EDEN iš UAB Vokmida, PC Arena Klaipėdoje. Kai atvežė į namus radau nutrinta skylę fotelio gale, pardavėjas sakė pakeis fotelį, bet to nepadarė. Sutiko padaryti 200 lt nuolaidą, kurių iki šiol nesulaukiu. Kelis kartus važiavau pas juos, kelis kartus skambinau, rezultatas visiškas nulis, tik pažadai.
2011-05-12, 12:43
Litografa

UAB LITOGRAFA IR UAB GRAVIRAVIMO TECHNOLOGIJOS DIREKTORIUS MELAGIS

Victor Vorontsov vadovauja UAB Litografa ir tuo pačiu metu UAB Graviravimo tecnologijos. Mes UAB Litografa buvome iškėlę bankroto bylą, kuomet Viktorui pradėjo degti užpakalis, net ne pats, o per atstovus kreipėsi į mus, kad sudarytumėm taikos sutartį dėl ~ 40000 Lt skolos. Jiems nuleidome apie 15000 Lt ir sudarėme kitai sumai mokėjimo grafiką.
2011-05-11, 19:58
SANDRA BUMSAITE

DEMESIO!!!SANDRA BUMSAITE !!!

Tiesiog norisi pranesti, kad pernai si moteraite, kaip veliau paaiskejo buvusi ranku lenkimo cempione , issinuomavo kambari bendrabutyje, uz kuri pora men.nesumokejo, ir dingo kaip i vandeni su visais buto raktais..
2011-05-07, 18:56
Albertrans

UAB ALBERTRANS NEMOKA ALGŲ

Ši transporto įmonė nemoka algų, kalba gražiai bet kai ateina laikas mokėti alga pradeda dejuoti kad nera pinigu. Jei nenorite dirbti už dyka tai nepatariu čia įsidarbinti.
2011-05-03, 23:02
baldų meistras Aurelijus

SAUGOKITĖS BALDŲ MEISTRO AURELIJAUS

AURELIJUS skelbiasi internete privačiai arba kaip įmonė Morkūno baldai. Tel. 860505900, el. paštas baldai@mail .lt arba auris@real.l tSkelbiasi iš Širvintų, Vilniaus rajono ir dar iš poros vietų. labai greitas pažadėti ir atseit ima nebrangiai.Sutarėm, kad pakeis gobeleną baldams. Paėmė avansą (pusę sutartos sumos), baldus ir jau du mėnesiai kaip esu ir be baldų, ir be pinigų.
2011-05-03, 12:39
IKI

UAB PALINK (IKI) JONAŽOLIŲ G.1 VILNIUS

Alkoholinių gėrimų (o gal ir kitų prekių) kainos nurodytos kainoženkliuose skiriasi (aišku į didesnę pusę) nuo tų, kurios yra mušamos kasoje ir nurodomos fiskaliniuose kvituose. Tai patyriau penkis kartus. Pardavėjos elgiasi grubiai, į prašymus taikyti kainoženklyje nurodytą kainą reaguoja nenoriai, tai padaryti sutinka tik kai pagrąsinama kreiptis į atitinkamas tarnybas.
2011-05-02, 14:00
Delore

DELORE - NEATLIEKA DARBŲ IKI GALO

 Nerekomenduojame su šita firma turėti reikalų. Pirkom Delore firmoje įmontuojamą kaitlentę ir orkaitę, užsisakėm pas juos ir spintelę orkaitei. Dieną prieš montavimą paaiškėjo, kad mūsų orkaitė atkeliavo su įskeltu stiklu ir, kadangi jie užsisakinėja tik po vieną, mes galime arba laukti neprognozuojamą laiką, arba rinktis kitą.
2011-04-26, 16:20
Borita

RESTORANAS LŪJA, UAB "BORITA", ILJA BORIK APGAVIKAI, SUKČIAI, VAGYS

Norėjau papasakoti apie savo patirti dirbant UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ "BORITA" dar anksčiau žinoma kaip "Boritila" arba kitaip Restoranas "Lūja" H. Manto g. 20, Klaipėdos m.Atėjau į pokalbį dėl darbo, klausė įvairių klausimų kaip per įprastą interviu restorano savininkas Ilja Borik. Pasiūlė "pasimokyti" dirbti jo restorane apie savaitę ir po to įdarbinti į padavėjos darbą.
2011-04-21, 23:35
InMondus

INMONDUS BALDŲ SALONAS KAUNE

Venkite baldų salono Inmondus. Kokybė itin prasta. Toli gražu prasilenkia su kaina!!! Pristatymo terminai negalioja.Lenkiški baldai sukurti ubagams norintiems išmesti savo pinigus!
2011-04-18, 21:50
FIX AUTO LT

SERVISAS FIXAUTO

Serviso Fixauto, esančio Kalvarijų g. 122, reklama ir paslaugos neatitinka realybės.Tvarkydami vieną jie sulaužo visai ką kitą, ko pasekoje vėl tenka važiuot į automobilių servisą.Norėdami apsaugoti savo automobilį nuo papildomų  remontų ir detalių pirkimų - NESINAUDOKITE FIX AUTO "SERVISO" PASLAUGOMIS.