Rodyti:
2011-04-08, 10:52
Valstybinė mokesčių inspekcija

DĖL PAKRUOJO VMI DEKLARUOJANČIŲ DARBUOTOJŲ NEKOREKTIŠKO ELGESIO

 Užsukus į Pakruojo VMI deklaruoti savo pajamas iš deklaruojančių darbuotojų ne tik nesulaukiau atsakimo į savo klauimą, bet ir buvau apšaukta ir išprašyta iš kabineto. Šie darbuotojai nepagarbiai elgiasi ir su kitais asmenimis. Norėčiau, jog Pakruojyje aptarnavimo lygis butu kiek geresnis.
2011-04-04, 22:44
Fasadų šiltinimo meistrai

FASADŲ ŠILTINIMO MEISTRAI

Na ka galiu pasireiksti ir as cionais jog teko moketi du kartus:) taigi teko siltintis savo naujos statybos nama ir zinoma kaip ir visi zmones stengiausi pataupyti ir ieskojau kur galima butu tai pigiau pasidaryti teko isgirsti visoki ukainu ir 32lt uz kv/m ir 25lt 1r net 20 lt uz kv/m taigi ir pasisamdziau
2011-04-03, 16:06
Šiaulių naujienos

SUDRISKE SIAULIU NAUJIENU LAIKRASCIAI !!!!!!!!

KAZKAIP JAU NUSIBODO GAUTI KIEKVIENA PENKTADIENI (RADVILISKYJE) SUPLESYTA, NUTRINTA SIAULIU NAUJIENU LAIKRASTI !!!!!!!! MOKU IR NORIU JI GAUTI SVARU, NENUDRISKUSI !!!!!!!!! O KITA KARTA AS JO IS VIS NEGAUNU, ARBA NETIKETAI RANDU SEKMADIENI. NORECIAU TIESIAI PARASYTI I SPLIUS ATSILIEPIMUS BET DEJA TEN
2011-03-29, 23:32
R. Burbos, IĮ

ĮSPĖJIMAS NEPIRKTI DVIRAČIO IŠ R. BURBOS, IĮ, LIEPŲ G. 81

 Noriu įspėti visus, kas nori įsigyti nebrangų, naudotą, kokybišką dviratį, kad nesikreiptų į R. Burbos, IĮ. Jis prekiauja ir kitais buitiniais prietaisais, o taip pat motoroleriais ir dviračiais. Siūlau labai būti atidiems perkant iš jo prekes ir tikrinti kiekvieną varžtą!!! Pirkau naudotą dviratį praeitų metų rudenį iš R.
2011-03-27, 12:21
Modestas Petkevicius

MODESTAS PETKEVIČIUS NEATSAKINGAS IR NEPATIKIMAS

Modestas Petkevicius neatsakingas ir nepatikimas žmogus, kuris negali garbingai atsakyti už savo veiksmus. Pridares daug zalos nuomojamame bute, pabego nesumokejes nei uz padaryta zala, nei uz nuoma ir komunalinius patarnavimus, kaip buvo sutarta.Nepatariu tureti su juo reikalu.
2011-03-24, 13:06
MVA Market

UAB "MVA MARKET" MANIPULIUOJA PIRKĖJŲ PINIGAIS

Jau 18 dienų (po apmokėjimo) nesulaukiu prekių, pirktų iš www.ecolive24.lt internetinės svetainės. Visų pirma nebuvau perspėta ar informuota, kad prekių reikės laukti ilgiau. Iškart po apmokėjimo gavau patvirtinantį laišką, kad užsakymas yra vykdomas. Praėjus daugiau nei savaitei po apmokėjimo paskambinau pasitikslinti, kodėl vėluoja prekės, man buvo pažadėta, kad prekes gausiu 5 dienų laikotarpyje.
2011-03-22, 23:01
Tiketa

DAR VIENA (EILINĖ) TIKETOS AFERA?

Nuotykiai su tiketa bei jos "platinamais" bilietais į "Eurobasket 2011" tęsiasi.Iki šiol buvo paviešinti šie faktai apie "teisingą ir garbingą" tiketos veiklą, susijusią su "Eurobasket 2011":1. "Eurobasket 2011 Fan Club" įkūrimas ir pinigų surinkimas iš žmonių jau iš anksto žinant, kad visiems bilietų neužteks;2.
2011-03-12, 00:19
Automodeliukai

AUTOMODELIUKAI.LT KOPIJUOTOJAI

 Sveiki, Noriu pranešti apie labai nedorą svetainę http://automodeliukai.lt , kuri viską kopijuoja nuo modeliukai.info. Administratorius tikras nedorėlis, nukopijavo visą svetainės sandarą ir visą kitą, ką tik pavyko, be visa to jis dar ateina į mano forumą pareklamuoti savosios kopijos. Gėda tokiam "administratoriui", lai laikas jam parodo, kas nutinka kopijuotoms svetainėms.
2011-03-09, 16:22
Kelpa

KELPA. NEPASITIKEKIT

Apie Kelpą, žino daug Norvegijos, Švedijos imigrantų iš mūsų mylimos Lietuvos. Ir tiesa, kad dauguma apie šią įmonę nieko gero nesugeba pasakyti. Pirmą kartą važiuojant iš Lietuvos susidariau įspūdį, kad pas juos darbas nekordinuotas, vien iš telefono skambučių. O jų buvo daug, tiek iš mano pusės,belaukiant informacijos, tiek iš jų pusės, vis klausinėjant iš kokio miesto važiuojama, kokio dydžio siuntinys, ar aš pats važiuoju.
2011-03-06, 19:00
MTTC

MTTC OMNITEL GARANTINIS CENTRAS AFERISTAI

 MTTC omnitel garantinis centras aferistai MTTC omnitel garantinis centras prieme garantiniam remontui mobiluji telefona del nekokybisko veikimo, po apziuros jis buvo grazintas visiskai neveikiantis ir pripazintas negarantiniu. akivaizdziai telefonas buvo sugadintas apziuros metu, bet sito negalejau irodyti net su nemaisto prekiu inspekcijos pagalba (susimoke jie ten su tokiais garantiniais centrais).