Rodyti:
2011-02-28, 17:02
Rima Bartkute

RIMA BARTKUTĖ

Sveiki,jokiais būdais nepasirašinėkite NT nuomos sutarties su Rima Bartkute ir jos draugu Audriumu. Priešingu atveju turėsite pastovias problemas dėl pinigų už nuomą ir komunalines paslaugas, telefono nekelia, tik žada, žada ir vis žada........
2011-02-28, 12:27
RV OFERTA

NEPIRKITE LANGU BEI KITU PASLAUGU IŠ UAB RV OFERTA LANGU MEISTRA FIRMOS

Zmones, didelis patarimas nepirkit plastikiniu langu arba balkonu stiklinimo paslaugu UAB RV Oferta, Verkiu g. 44, im.k. 150162212 Vilnius arba kaip jie save vadina langu meistras imoneje. ( LANGU BROKDARIAI-tai butu teisingas pavadinimas sitos firmos) Aferistai kokiu dar paieskoti reikia, sako viena daro kita.
2011-02-24, 12:56
Lenovo kompiuterai

LENOVO KOMPIUTERAI

 siulau nepirkti jokiu Lenovo firmos kompiuteriu! Tos firmos kompiuteriai ne tik, kad  labai nepatvarūs, bet dar ir atsitikus bedai Lenovo serviso "specialistai" absurdiškiausius gedimus, tokius kaip nesiojamo kompiurerio monitoriaus vyrių skylimą, laiko mechaniniu gedimu, reikia suprast - negarantinis taisymas.
2011-02-22, 13:28
serveriai.lt

WWW.SERVERIAI.LT VAGIA DOMENUS

Sveiki visi,Turiu draugišką patarimą, jei jau sugalvojote išsipirkti domeną savo įmonei ar asmeniniais tikslais, bei susikurti interneto svetainę, tikrai to nedarykite per www.serveriai.lt interneto svetainęPapasakosiu kas nutiko:Sugalvojau išsipirkti domeną ir susikurti svetainę, kadangi galvoje sukosi keli variantai, tam reikėjo laiko apsispręsti.
2011-02-19, 18:54
Megaturas

MEGATURAS

Megaturo teikiamomis paslaugomis teko nusivilti ne karta...2010m spalio menesi apsilankeme Megature. nusprendeme vykti i JAV paatostogauti. I sia sali vykome pirma karta, tad nezinojome, kiek laiko ten galime buti.Bendraujant su darbuotoja kalbejome kur vykstame ir panasiai. Is jos jokios papildomos informacijos negavome.
2011-02-18, 16:52
Kooperatinė bendrovė Lietuvos kooperatyvų sąjunga

SKUNDAS DEL TOLKISKIU KAIMO PARDUOTUVES

Esu labai nepatenkinta Tolkiskiu kaimo pardaveja, kada neapsilankai parduotuveje pardaveja nuolatos susiraukusi, net nesugeba pasakyti "Laba diena", niekada nedevi darbines uniformos kaip kitose pardotuvese, dauguma prekiu yra su pasibaigusiu galiojimu. O tai pat pardaveja nesasi is parduotuves alkocholi ( degtyne, vyna, alu) i namus,  po darbo uz ji nesumokejus, ir duoda savo dukrom pardavineti ji namie dvigubai brangiau.
2011-02-15, 17:35
Parduotuvė Tinka

TINKA PARDUTUVES PARDAVEJU JUOKELIAI

Nusipirkau dzinsu is parduotuves "Tinka" esancios prekybos centre Tilze.  Parvaziaves namo, pasimatavau juos, ir kazkaip pradejo jie man nepatikti, parduotuveje vaizdas buvo kitoks. Kita diena vaziavau atsijimti pinigu, ir ka, atejus prie kasos, pardavejos pradejo labai izuliai elgtis, kodel netinka? Nepatinka, tai geriau 10 sykiu pamatuok veliau pirk? Dydis netinka? Vardinau as joms visokiausias priezastis, kad tik atiduotu mano pinigus,  ir galu gale tiko mano pasakymas, kad per mazas dydis.
2011-02-11, 13:00
Soloservis

SOLOSERVIS UAB

Dar vienas "Fenikso sindromo" pavyzdys: Aldengas bankrutavo, o visas turtas "perslinko" į Soloservis. Bet tai dar ne viskas, Aldengo likimas ištiko ir kitas tų pačių savininkų įmones: Transridva, AZA trade, Haidaja ir dar keletą. Nereikia būti naiviam ir manyti, kad pirmai pasitaikiusiai progai nebūsite vėl apgauti tų pačių.
2011-02-09, 11:20
Lietuvos paštas

LAIŠKAS PASIKLYDO TARP LIETUVOS IR ANGLIJOS

2010-11-10 išsiunčiau registruotą laišką į Angliją su dokumentais. Anglijoje nuėjus į paštą pasakė, kad grąžino atgal į Lietuvą.Tai tas laiškas iš anglijos į Lietuvą eina (turbūt pėstute) į Lietuvą jau 2 mėnesius. Kada jis pasieks ir ar iš vis pasieks dar klausimas.
2011-02-07, 08:00
Valdzia

GRIZUS NAMO SKAUDA - ISTATYMAI PLAKA KAIP BOTAGAS

Gyvenimas mane priverte isvykt uzdarbiaut i uzsieni, o mes su vaikais gyvenome pas mama. Jos is savivaldybes nuomuojame bute ir iki to viskas buvo gerai, bet uzteko isvykt ir buvau isregistruota. Na gerai tokie istatimai! Surinkau visas reikalingas pazymas prisiregistravimui gryzus namo ir nemaloniai buvau nustebinta dabar manes nebegali priregistruot, nes truksta ploto .