Rodyti:
2020-03-03, 11:14
Vidonis

VIDONIS PALANGA

Sveiki, man sustreikavo kompiuteris ir nunešiau į įmonę "Vidonis", esančia Palangoje. Jie man pasakė, kad laidas pasibaigė atseit jis ir gadina kompą. Prašė palikti kompą apžiūrai. Nusipirkau iš jų naują laidą. Po viso to kompas dar prasčiau dirbo. Nuvežiau į Klaipėdą ir apžiūrėjus kompiuterą paaiškėjo, kad laidas kurį man pardavė visiškai netinka šio modelio kompiuteriu.
2020-02-19, 22:54
Marijampolės veterinarijos centras

MARIJAMPOLĖS VETERINARIJOS CENTRAS

 Per visa gyvenima jokioje veterinarijos klinikoje nepatyrėme tokio siaubo, kokį teko patirti šioje, vos prieš savaitę atsidariusioje! “Gydytoja”, kuri neaišku ar dar turi tokį issilavinimą nesugebėjo net kraujo tinkamai gyvunui paimti. Buvo kraupu žiūrėti kas vyksta, detaliai nepasakosiu, nes net skaudu prisiminti tą vaizdą.
2020-02-06, 16:31
Briliantines lubos

BRILIANTINES LUBOS

 NEREKOMENDUOJU šitos firmos!!! Pažadukai kaip reta. Atvažiuoja, išsimatuoja, paiima avansą, o tada jau prasideda laiko tempimas dėl montavimo darbų. Po mėnesio pagaliau sutartą montavimo dieną sutartą valandą niekas neatvažiuoja, o paskambinus pasako kad meistras užimtas ir atvažiuos kitą dieną. Po didelių pykčių atvažiuoja pagaliau meistras, sumontuoja lubas, tačiau neturi jokių popierių, sertifikatų ir kvitų.
2020-01-20, 20:37
Edita Kondrat

EDITA KONDRAT

Nerekomenduojame šios dizainerės paslaugų. Paėmė avansą 1000 EUR, nesilaikė brėžinių pateikimo terminų, prašėme grąžinti avansą, tačiau nesutiko. Po 2 mėnesių atsiuntė visiškai neprofesionaliai, atmestinai parengtus elektros ir santechnikos brėžinius, kuriuos kiti dizaineriai įvertino kaip “vaikiškus”, padarytus žmogaus be patirties.
2020-01-15, 10:20
Reklama, reklamos priemonės

REKLAMA, REKLAMOS PRIEMONĖS

Informacinis pranešimasLabai nesuprantama buvo reakciją uzdarbis.lt moderatoriaus, kai atidariau nauja tema apie Australijos Matrica kuri yra naudojama kaip marketingo priemonė produktu ir paslaugu pardavime, o taip pat ir daugiapakopėje partnerystės (Affiliates) programoje. Mano tema buvo įvertinta kaip kenksminga ir uždaryta.
2020-01-13, 16:45
Šatrijos odontologijos klinika

ŠATRIJOS ODONTOLOGIJOS KLINIKA

 Teko lankytis "Šatrijos odontologijos klinikoje" 3 kartus. Antro apsilankymo metu gyd. Julija Barlit atliko kanalų valymą ir plombavimą. Man pasirodė keista, kad turėjo būti atliktas kanalų valymas kadangi šita procedūra buvo atlikta kitoje klinikoje iš kurios perėjau į Šatrija, kad atliktu plombavimą.
2019-12-16, 14:14
Globali siunta

ESIUNTIMAS UAB GLOBALI SIUNTA - NEREKOMENDUOJU!

Niekam nerekomenduoju turėti jokių reikalų su eSiuntimas UAB Globali siunta įmone, nes žada telefonų mažiausią kainą, o apmokėjimui fakrūrą atsiūnčia po pristatymo daugiau nei dvigubą kainą :( mano atveju juos pasirinkau nes siūlyta buvo nuvežti siuntą už 17 eur o apmokėti pristačius su vėlavimų teko 49,30 eur :( Melagiai ir Apgavykai!!! Esu labai nusivylęs.
2019-11-12, 15:27
tikdarbas.com

TIKDARBAS.COM

Karolis Butkus, iliustriuoja kaip galima investavus 30-35€ uždirbti pagal sukurta schema kuri neveikia. Tokiu budu jūs prarasite savo pinigus ir nieko negausite nors pasirašęs, kad juos grąžina 100% finale tik prarasite pinigus. Neapsigaukite ir neinvestuokite į šitą apgavystę. Prisirašęs sau gerų komentarų
2019-10-25, 10:42
deklai-telefonams.lt

DEKLAI-TELEFONAMS.LT

ATSARGIAI - SUKČIAI!!!Užsisakiau kelis dėklus telefonui, sumokėjau iš anksto. Prekių negavau, skambinau - neatsako; rašiau el.paštu - neatrašo.  
2019-10-15, 21:05
Tomas Tvardauskas

TOMAS TVARDAUSKAS - SUKČIUS

Tomas Tvardauskas, neva užsiimantis metalo virinimo verslu, mano nuomone yra ne kas kitas kaip sukčius ir apgavikas. Prisidengęs veiklos pavadinimu Metalo Bebras jis paima avansus iš žmonių ir neatlieka sutartų darbų, dingsta, slapstosi ir net nesiruošia vykdyti savo įsipareigojimų.Taip pat skolinasi pinigus iš fizinių asmenų neva verslo plėtrai, tačiau tuos pinigus išleidžia ir net nežada skolų grąžinti.