Rodyti:
2019-11-12, 15:27
tikdarbas.com

TIKDARBAS.COM

Karolis Butkus, iliustriuoja kaip galima investavus 30-35€ uždirbti pagal sukurta schema kuri neveikia. Tokiu budu jūs prarasite savo pinigus ir nieko negausite nors pasirašęs, kad juos grąžina 100% finale tik prarasite pinigus. Neapsigaukite ir neinvestuokite į šitą apgavystę. Prisirašęs sau gerų komentarų
2019-10-25, 10:42
deklai-telefonams.lt

DEKLAI-TELEFONAMS.LT

ATSARGIAI - SUKČIAI!!!Užsisakiau kelis dėklus telefonui, sumokėjau iš anksto. Prekių negavau, skambinau - neatsako; rašiau el.paštu - neatrašo.  
2019-10-15, 21:05
Tomas Tvardauskas

TOMAS TVARDAUSKAS - SUKČIUS

Tomas Tvardauskas, neva užsiimantis metalo virinimo verslu, mano nuomone yra ne kas kitas kaip sukčius ir apgavikas. Prisidengęs veiklos pavadinimu Metalo Bebras jis paima avansus iš žmonių ir neatlieka sutartų darbų, dingsta, slapstosi ir net nesiruošia vykdyti savo įsipareigojimų.Taip pat skolinasi pinigus iš fizinių asmenų neva verslo plėtrai, tačiau tuos pinigus išleidžia ir net nežada skolų grąžinti.
2019-10-14, 19:31
UAB Autocarlis

APGAVIKAS ROLANDAS PEČKYS, UAB "AUTOCARLIS"

Likau apgautas įmonės UAB „Autocarlis“ (įmonės adresas Kauno skg. 24, Marijampolė) bei jos savininko Rolando Pečkio. Rolandas Pečkys buvo paduotas į teismą, nes 2018 spalio mėnesį jam buvo perduota 4400 eurų suma, kad juos perduotų už automobilius buvusius Italijoje ir tuomet juos pargabentų į Lietuvą.
2019-10-10, 22:23
Ūkininkas Povilas Dambrauskas

ŪKININKAS POVILAS DAMBRAUSKAS

 Saugokitės ūkininko Povilo Dambrausko produkcijos! Pardavinėja nerealiai dideles, pradėjusias pūti bulves. Per kelias dienas rūsyje jos pavirto į dvokiančią masę. Dambrauskas dar turi įžūlumo šaipytis, kad mes jas netinkamai laikėme! Nežinia kokia chemija jos buvo tręšiamos ir kur sandėliuojamos, kad tik nupirktos jau supuvo.
2019-10-01, 09:09
UAB Farbina

UAB FARBINA VADOVAS ARMINAS SAMDO ŽMONES

Samdo žmones miško darbams kurie atidirbę negali atgauti savo uždirbtų pinigų, tai nuo šios vadinamos firmos vyrai bėkit ir net nepradėkit nieko bendro nes atidirbi už ačiu.Tai nesąžiningas darbdavys, stengiasi ieškoti žmonių net per darbo biržą kur net niekas nieko neįtaria....
2019-09-18, 16:05
Tadas Kasnauskis

TADAS KASNAUSKIS

Žmogus su menka saviverte. Daug šneka, tačiau mažai ką gero padaro. Apsimetinėja, kad yra meistras, o ištikro jokio išsilavinimo statybų sektoriuje neturi. Todel dažnai sugadina medžiagas ir darbus atlieka nekokybiškai. Pareikalavus ištaisyti darbų broką šoka į akis ir grąsina susidoroti. Venkite jo, beja dirba jis UAB "Maneo" imonėje, kuri pagarsejusi atlyginimais vokeliuose.
2019-09-12, 17:58
Dovresa

APIE UAB DORVESA

Žmonės būkite atsargus,Vilniuje yra tokia UAB DORVESA, vadovas Andrius Kristopaitis. Pririnkęs ukrainiečių nelegalų,o taip ir LT piliečiams nemoka pinigų Pats slapstosi, nekelia telefono. Anksčiau turėjo UAB Stogdengiai, tai irgi žmonėms nesumokėta. Daug darbuotojų iki šiol, kur nesikreipė ir nieko padaryti negalima.
2019-09-09, 12:07
Royal dental

ROYAL DENTAL KLINIKA JONAZOLIU 3 VILNIUS

 Grupinis.lt nupirkome panoraminės nuotraukos paslauga. Mėnesį derinom laiką kad būtu galima kaip rašo kupone konsultuotis su specelistais. Kai padarė kažkokia nuotrauka kurioje matosi visai ne taip kaip Žalgirio gatveje. Paklausus apie nuotrauka išaiškėjo koki jie spicilistai. Tik nieko negaliu pasakyti, nežinau, galite jau eiti.
2019-09-07, 21:37
Auksine gile

MODELIŲ AGENTŪRA AUKSINE GILĖ II DALIS

Prieš tai žinutę dažniausiai parašo, kokius drabužius turėti. Standartinis paketas, kaip dzinsai, maikutė, trumpa suknelė, trumpas sijonas arba šortai, bikini dviejų dalių, apatiniai – šviesūs, tamsūs ir gumelė plaukams. Na dar ir pasas, kad visai rimtai viskas būtų. Jei prašo kūno matmenų iš anksto, kaip ūgio, svorio, batų dydžio, krūtinės, liemens apimčių ir t.