Rodyti:
2019-07-12, 16:03
UAB Forenta

SUKČIAI! UAB FORENTA BUSTO NUOMOS AGENTŪRA KLAIPĖDOJE

UAB Forenta būsto nuomos agentūra Klaipėdoje, Sausio g. 15, namo nr. 15. Štai kaip jie veikia:1) Jus pasiskambinat dėl būsto nuomos, telefonu atsilepia moteris.2) Susitariat pas juos ateiti į agentūrą.3) Atėję į agentūrą, jus pasakot, kokio būsto ir už kiek ieškot.4) Jūsų paprašo pasirašyti sutartį (kurioje pridaryta daug klaidų), kurioje yra nurodyta, kad mokestis yra vienkartinis ir negražinamas, kad įmonė įsipareiguoja ieškoti būsto 20 darbo dienų, o nesuradus gražinti pinigus.
2019-06-20, 20:01
UAB Autotransa

SKUNDAS DĖL UAB AUTOTRANSA PASLAUGŲ

Melagių ir apgavikų kontora, sugadinusi vestuves, į kurias valandą pavėlavo atvežti, dėl kurių atsiųsto nekompetetingo ir blogai maršrutą susidėjusio vairuotojo kaltės buvo iškilusi rizika, kad vestuvės nebeįvyks. Taip pat atsiuntė ne tą mikroautobusą, daug senesnį ir baisesnį, nei buvo suderinta iš anksto, be aparatūros, nors tai irgi buvo suderinta, ir su visai kelyje nesiorientuojančiu ir pasiklydusiu vairuotoju.
2019-04-29, 13:59
Apelsinas

APELSINAS SPORTO KLUBAS KLAIPEDA, VINGIS

Labai suprastėjo lygis. Klientai dauguma moksleiviai arba pensininkai. Administorės labiau suinteresuotos kaip rasti vyrą nei atlikti tiesioginį darbą. Net valytojos prieina ir savo nuomones kiša apie gyvenimą. Kainos ir kokybės santykis netinkamas. Kokybė personalo suprastėjo stipriai!    
2019-04-27, 22:10
Milenda

ODONTOLOGIJOS KLINIKA MILENDA

Didelė nepagarba klientui! Detalių nerašysiu, bet taip kaip elgėsi vadovė, kai tokia didele paslaugos kaina....Labai linkiu vegti tos vietos.Yra daug kitų pagarbių įmonių Klaipėdos regione.   
2019-04-16, 15:10
Simona Grigaitė

SIMONA GRIGAITĖ NEMOKI NUOMININKĖ

Simona Grigaitė nemoki ir melagė. Pasirašė skolos lapelį, nurodė neteisingą adresą, ignoruoja skambučius bei e-mailus.  Buvo tartasi, kad šuns nelaikys, bet jį laikė. Bute vyko audringi baliai.Liko skolinga ir nenori sumokėti.  
2019-04-02, 11:02
Drabužiai reklamai

UAB DRABUŽIAI REKLAMAI - NEKOKYBIŠKOS PASLAUGOS

 Viešumas geriausias ginklas, tad pristatau įmonę į kurią nevertėtų kreiptis. UAB "Drabužiai reklamai" yra nekokybiškas paslaugas teikianti ir atsakomybės už klaidas neprisiimanti įmonė, o ją atstovaujantis Ignas Plikūnas tvirtai tiki, kad dėl įmonės ir jų partnerių padarytų klaidų ar tiesiog elementaraus profesionalumo trūkumo yra kaltas užsakovas.
2019-04-01, 16:45
tikdarbas.com

TIK DARBAS UAB AR GALIMA PASITIKĖTI?

Jau viena kartą buvau nudegęs pagal darbo skelbimų, kai įdarbina užsienyje. Gal kas buvote išvažiavę per šia agenturą ir galite papasakoti, nes firma neduoda savo telefono ir negaliu įsitikinti ar čia tikras pasiulymas darbui Norvegijoje.
2019-03-29, 17:52
krutilvertel.com

KRUTILVERTEL.COM

 Tai tinklapis parduodantis knygas apie automobilių remontą pdf formate. Suradus reikalingą knygą prie jos yra pridėta kelios ištraukos iš knygos.   Tačiau, kai sumokėjęs 15€ parsisiunčiau knygą, joje buvo ne viskas  kas parodyta pavyzdyje, t.y. tik tiek kas yra nemokamose versijose. Pinigai į balą.
2019-02-25, 23:01
Remigijus Pagojus

REMIGIJUS PAGOJUS – APGAVO PERKANT PER SKELBIU.LT

Remigijus Pagojus nepatikimas asmuo, apgavo perkant Playstation 4 žaidimų kompiuterį, vertė 260 eurų.Pasidomėjas šiuo asmeniu, sužinojau, kad yra labai daug žmonių apgavęs, paviešinęs facebook grupėse, su manimi susisieke bent 7 nukenteję asmenys. Užsiima įvariomis aferomis – pardavinėjant įvairią techniką per skelbimu portalą kaip skelbiu.
2019-02-03, 18:35
SST GROUP

TOMAS MAKARAS, SST GROUP

Tomas Makaras iš “SST GROUP” ir dar kazkokia imone.... Saugokites - šis žmogus daro vidaus apdailos darbus, stato kotedžus ir t.t. Daug visko prižada, apsimeta labai išmananti, garantuoja aukštą kokybę. Prisisamdęs nemokšų - daugiausia ne lietuviai: baltarusai, gruzinai ir t.t.... sugadino sienas- po 2 dienu išsiputė puslės, vonios plyteles sudejo kreivai.