Rodyti:
2019-01-29, 11:26
Saudenta

UAB SAUDENTA DIR. SAULIUS VILIMAS - SUKČIUS

Saulius Vilimas - sukčius. Visada buvau geros nuomonės apie odontologo specialybę, tačiau tokie žmonės kaip jis - teršia ją! Nesuprantu kaip iš jo dar nėra atimta licencija? Žmogus, kuris pelnosi iš kitų žmonių nelaimės. Dievas jam dar atlygins... Jeigu tik turite galimybę - venkite jo! Na o jeigu jau pakliūsite į jo pinkles, tai žinokite, kad mokėsite ne vieną šimtą eurų už bet kokią jo atliktą procedūrą.
2019-01-25, 15:42
Tezaurus AUDITAS

TEZAURUS AUDITAS

Tikrai neikit dirbti į šią įmonę, nes Siaubingi vadovai, absoliučiai nemokantys dirbti su žmonėmis, jokios komunikacijos, jokio ryšio su darbuotojais, visi laikomi lochais ir tinginiais. Atėjus naujam darbuotojui beveik iškart reikia imti ir dirbti su klientais, jokio įvedimo, jeigu nesusitvarkai, tu prastas darbuotojas.
2019-01-10, 20:14
Viasat televizija

APSAUGOK IR NUO VIASAT

Patarimas visiems planuojantiems užsisakyt kažką iš Viasat ar naujojo jų pavadinimo TV Play Home - laikykites kuo toliau nuo jų. Sutartis NR1 Buvau Viasat nuo 2015m. Viskas vyko daug maž sklandžiai kol rugsėjo men. nustojo veikti 2 imtuvai. Pasidomėjęs kas vyksta buvau informuotas, kad mano seni imtuvai nustojo veikti dėl to, kad jie per seni ir aš privalau įsigyti naujus, modernius imtuvus.
2019-01-04, 11:51
Baltijos Autoremontas

UAB BALTIJOS AUTOREMONTAS

Po remonto paliko neįsuktus kreipiamųjų stabdžių suporto varžtus (ne neprisuko, o jų ten aplamai nebuvo), be kurių galėjo baigtis labai blogai. Jau nekalbu apie labai prastai pritvirtintą posparnio apsaugą, paliktas didžiulis tarpas, pro kurį kaupiasi skysčiai, nešvarumai. Autoserviso darbuotojų bendravimas nemalonus.
2019-01-02, 19:58
tikdarbas.com

TIKDARBAS.COM

Neapsigaukite. Žaidžiau 2 kartus inešdama po 50€, ir du kartus pralaimėjau. Nuostolis 100€. Pinigu nieks negrąžina. Razvodas. Trina blogus komentarus.
2018-11-19, 16:23
UAB Averita

AVERITA UAB

 Įmonė, kurioje darbuotojai visiškai nesvarbūs. Pradžioje kalbama labai gražiai, bet įsidarbinus viskas pasikeičia. Didelis darbo krūvis, vienas žmogus turi dirbti kelių žmonių darbus, o atlyginimai juokingi, ne tik tie, kurie nusukinėjami kiek vieną mėnesį įmonės naudai, bet ir tie, kurie nėra išmokami darbuotojui išėjus iš darbo.
2018-10-25, 14:14
Viasat televizija

NIEKINGAS APTARNAVIMAS

 Saldus aptarnavimas, norint pritraukti klientą pasirašyti sutartį.Neatsakingas ir atmestinas aptarnavimas esamiems klientams, bei jokių privilegijų esamiems klientams.Labai sudetingas ir nepakankamai informuotas aptarnavimas norint nutraukti sutartį, net pasibaigus jos jos terminui.Viasat internetineje svetainėje pateikta begalė galimybių kaip pratęsti sutartį ar papildyti kanalų skaicių, bet ne vienos užuomenos ar nuorodos kaip nutraukti net esamą sutartį.
2018-09-11, 16:22
UAB Imexcom

IMEXCOM VIENI NERVAI

Pati blogiausia nuomone apie šį servisą. Neįsivaizduoju kas norėtu tvarkyti ten automobilį antrą kartą. Teko lankytis servise... baisu. Netvarka didžiausia (keista kaip darbuotojai įrankius randa?), darbuotoju kompetencija kelianti abejones, o "bosas" ukrainietis Andrei Kapshuk visiškas abolmusas. O svarbiausia - meistras darbą atliko labai atmestinai.
2018-08-02, 16:29
kestuciobaldai.lt

KESTUCIOBALDAI.LT

Labai nepatikima ir neatsakinga įmonė. Esame labai nusivylę ir nepatenkinti. Daugiau nei metus vilkino laiką nebaigti darbų. Nuolatos meluodavo, atidėliodavo. Dalis baldų dalių, kurias šiaip ne taip sumontuotos yra brokuotos ir darbai atlikti bet kaip - o ne pagal projektą....kurį tarp kitako patys ir padarėm.
2018-07-31, 11:29
MANOTVORA.LT

MANOTVORA.LT NEGERBIA SAVO KLIENTŲ

Užsakėm tvora. Apmokėjome avansą ir t.t. Turėjo atvažiuoti darbotojas ir tiksliai pamatuoti kiek reikės tos tvoros. Pamatuoti niekas neatvažiavo. Atvežė tvoros kiekį pagal brėžinį, kurį aš siunčiau deribų metu. Sumontavo, bet neužteko 1,5m tvoros. Aš pinigus sumokėjau už sumontuotą tvorą. Darbuotojas pasiūle man pačiam pabaigti tą likusią dalį, nes jam neapsimoka važiuoti.