Rodyti:
2010-08-24, 13:15
Ieskom.lt

"IEŠKOM.LT" DARBO SKELBIMŲ TINKLAPIS BEDARBIŲ APGAUDINĖJIMAS

Ieškodama darbo Panevėžio kontakte radau skelbimą, kad ieškoma valytoja, pasiskambinus atsiliepė malonus vyriškis ir pasakė:"Mes atranką vykdome per "Ieškom.lt" darbo skelbimų lentą.Ir turiu ten užsiregistruoti norėdama rasti darbą? Kaip vėliau paaiškėjo, tai laikraštyje buvo sudėti fiktyvūs skelbimai: Vairuotojui, valytojai, sargui, statybininkui, vertėjai, apskaitininkei ir t.
2010-08-24, 13:04
Copy 1

COPY1

Praėjusią savaitę prireikė skubiai pasidaryti nuotraukas, norėjau padaryti siurprizą mūsų kaime gyvenančiam berniukui, kuris savaitgalį ruošėsi išvažiuoti su mama gyventi į Švediją. Naršant internete, pastebėjau neblogą akciją nuotraukoms Copy1 fotoservise. Buvo antradienis, o pas juos skelbė, kad nuotraukų g-ba trunka 3dienas.
2010-08-23, 11:24
Laisvalaikio dovanos

NEPATIKO LAISVALAIKIO DOVANOS

Padovanojo draugės "Laisvalaikio dovanos" dovanų kuponą - plaukiojimą jachta "Venta" su burėmis  Trakuose, sutarėm su vairuotoju laiką, teko derintis prie jo, o ne tada, kai mano visi artimieji galėjo, išplaukėm, ir vairuotojas Rimas užvedė variklį, su tuo birbalu plaukėm aštuoniese susispaudę 6 vietų jachtoje 50 min.
2010-08-20, 10:28
Oro srautas

UAB ORO SRAUTAS

Nerekomenduoju palikti automobilio be priežiūros ir tuo labiau neduoti bandomajam važiavimui.Labai nemalonus aptarnavimas, darbuotojų kompetencija nepatenkinama.  
2010-08-20, 10:27
Oleg Kovrikov

OLEG KOVRIKOV

Patariu neturėti jokių verslo reikalų su Olegu Kovriku, koučeris ir verslininkas neva. Neatsiskaito finansiškai jau daugiau nei du metai ir neina i joki kompromisa.Tipo daryk ka nori!
2010-08-17, 18:05
COMSIS

IĮ COMSIS ŠIAULIUOSE (WWW.COMSIS.LT)

 Patariu niekam nesilankyti šioje "kompiuterių remontininkų" individualiojoje įmonėje COMSIS Šiauliuose Tilžės g. 107. Paėmę taisyti nešiojamą kompiuterį pasakė, kad sutaisysime greitai. Tačiau praėjus virš mėnesio teko pačiam lankytis ir klausti kada bus sutaisyta (nors žadėjo paskambinti po savaitės).
2010-08-11, 23:55
Kooperatinė bendrovė Lietuvos kooperatyvų sąjunga

SKUNDAS APIE TOLKISKIU KOOPS

apsilankiau traku raj. Tolkiskiu kaimo parduotuveje.........,,,Koops,,,,,tai likau pasibaisejusi....ten pardaveja nemandagi...ko paklausi to neatsakys....susiraukusi..Cekio nepaduoda...O kainos tai jau uzkeltos......Manau, kad taip negali toliau buti...turetu patikrinti sia parduotuve.....ir dar yra negaliojanciu prekiu.
2010-08-07, 17:42
Baltic Partners for Change Management

GAILA MUCENIEKAS

Patariu neturėti jokių verslo reikalų su „Baltic Partners for Change Management“, direktorė Gaila Muceniekas. http://www.partnersbaltic.lt/ Neatsiskaito finansiškai jau daugiau nei metus 
2010-08-04, 22:01
Kooperatinė bendrovė Lietuvos kooperatyvų sąjunga

KOOPSAS BJAURUS :(

Koops parduotuvėje neatiduoda gražos.  Pardavėja- niūrzga, o grindys nešvarios. Nuo dabar aš nebevažiuosiu į Koops parduotuves.
2010-08-02, 22:18
Gintaras Bandzevicius

GINTARAS BANDZEVICIUS BLOGAS NUOMININKAS

Dingo nesumokejes uz elektra dvieju menesiu ir komunalines menesio, butas paliktas kaip savartynas. Kilimine danga aplieta viskuo kuo tik imanoma, naujai istapetuotas kambarys plemuotas ir dar kazkokios skyles isgreztos, butas nevalytas nuo isikraustymo. Baisu..