Rodyti:
2010-07-25, 13:30
Restoranas GRALIS

GRALIS DANUTĖ VARNIENĖ

Eilinį kartą Gralio vadovė apsisauke iki ausų.Ne tik, kad iškoneveikė jos interjerą pasamdytus puošti žmones, bet dar ir drįso profesionaliems floristams aiškinti kaip gaminti puokštes, kompozicijas ir visas kitas floristines grožybes. Siuto, kad per mažai gėlių įdėta, nes žinoma, ji tikisi viso kalno už kelis litus.
2010-07-24, 13:17
Džinsų centras

DZINSU CENTRAS SM

Baisu, Siauliouse Dzinsu centre vien skarmalai, pasiskaiciau internete, kad ten didelis prekiu asortimentas, o kaip nuejau tai pamaciau visai kita vaizdeli, prekiu vos kelios kruveles, dydziu nera, preke neatitinka savo pavadinimo kazkokie skudurai padeti baisu...turgaus prekes, GEDA kiek zinau merginos dirba kai kurios be darbo pazymejimo, sutarties darbo neturi, algos veluoja.
2010-07-09, 09:44
Saulius Valaika

APGAVIKAS SAULIUS VALAIKA

Mano vyras dirbo pas Sauliu Valaika. Kol dirbo viskas buvo gerai. Jis mate kaip buvo padarytas darbas, bet kai baige darbus buvo pareiksta, kad viskas blogai ir jam niekas nemokes nors pries tai jis rase kaip gerai atliktas darbas. Mano vyras net ligonineje atsidure del tokio nesaziningo zmogaus apgavystes.
2010-06-16, 18:52
Aoinvest

PRASTAS DURŲ MONTAVMAS UAB AOINVEST

 Niekam nepatarčiau turėti reikalų su šia kompanija, mums duris pristatė ir montavo iš pažiūros pagirias kenčiantys žmonės, apsiblaususiom akim. Priėmimo perdavimo aktus pristatė tik po pareikalavimo, su iš ansto paruoštu tekstu, kad pretenzijų klientas neturi. O akto, su išdėstytais trūkumais, išvis nepasirašė.
2010-06-15, 14:08
Parduotuvė Vaikutis

PARDUOTUVES "VAIKUTIS" APTARNAVIMO KOKYBE

Norejau pasidalinti su Jumis ispudziais is po apsilankymo parduotuveje "Vaikutis" Siauliuose. Tokios zemos aptarnavimo kulturos senai neteko sutikti. Visiska nepagarba klientui, sarkaztiskai isvadina klienta "specialistu" ir atvirai tyciojasi. Niekam nerekomenduoju.
2010-06-15, 13:19
Skaistažiedė

PASENE PRODUKTAI

Noreciau pranesti, kad nevyktumete i kavine SKAISTAZIEDE - Vairo g. Maista ten gamina is senu produktu, kuriems pasibaigusi realizacija. Ten reikia patikrinimo virtuveje ir sandelyje.
2010-06-11, 20:16
Kazlauskienė Irena

NIOKOJAMI MEDŽIAI IR AUGALAI CHEMINEM MEDŽIAGOM

Ąžuolų Būdos km.(Didžiųjų Zariškiu km.) , Kazlų Rūdos sav., Marijampolės raj., Kazlauskienė Irena antri metai cheminėm medziagom naikina su jos sklypu ribojančius medzius. Išdeginta Liepa 30 m. aukscio, siuo metu ji vel nupurske chemikalais, dalis sklypo augmenijos, priklausancio man  Žydrūnui Baltuliui
2010-06-10, 19:16
Vilnuoma

VILNUOMA-APGAVIKŲ KOMPANIJA

Na ką, bandėme išnuomoti savo butą, skelbime įspėjome, kad tarpininkai nereikalingi. Sulaukėm daug skambučių, vienas iš jų buvo iš šios "firmos". Žmogus apsimetė norinčiu išsinuomoti musų butą, susitarėm susitikimui, atėjo, prisistatė tik užejęs, sedėjo valandą be jokios priežasties, sakė laukiantis klientų, kurie neatėjo.
2010-06-10, 13:33
Darbita

APGAULE

Nevaziuokit per pasiskelbusi Vailenda dabar jis skelbiasi www.darbita.lt kad sekmingai veza 9 metus ir viska garantuoja 100%. Didziausia apgaule jie neturi leidimo idarbinti,  yra nukentejusiu zmoniu. Mes buvome isvezti ir grizome, siuo metu buvome policijoje. Nesuprantame ka veikia EKONOMINE POLICIJA.
2010-06-07, 18:10
UAB Tele2

BĖDOS SU TELE2 PILDYK

2010m. birželio 6d. 16val. 58min. iš mano telefono numerio pradėjo siųstis nešvankios, necenzūruotos sms žinutės į Omnitel vartotojo numerį (ežys). Jos baigėsi 17val. 57min. Kaip galėjo tos žinutės nukeliauti pas šį vartotoją, jeigu iš mano telefono jos nebuvo siųstos, tačiau tarp gautųjų rodo mano numerį?