Rodyti:
2010-11-29, 23:09
UAB Tele2

ARTĖJANT ŠVENTĖMS TELE2 MULKINA KLIENTUS

 Tele2 konsultantai nesugeba paaiškinti telefonu iš kur sąskaitoje atsiranda įvairios sumos už būtus/nebūtus pokalbius, siųstas/nesiųstas SMS. Viskas ką jie sugeba išlementi - "taip yra sąskaitoje, nes sistema neklysta". Po to pareiškia, kad tai yra galutinė nuomonė, o nuėjus į atstovybę man bus pasakyta tas pats.
2010-11-28, 14:45
BTA draudimas

BŪKITE ATSARGŪS DRAUSDAMIESI BTA DRAUDIME

 Sveiki .Yra patvirtinančios medžiagos, kaip BTA DRAUDIMAS apgaudinėja žmones ir nepagrįstais motyvais atsisako atlyginti žalas neturėdamas tam įrodymų. Greitu metu visi Respublikos gyventojai tai pamatys televizijoje. Papasakosime plačiau, kaip BTA DRAUDIMAS sukčiauja. Eismo įvykis. Jūsų prašymu BTA ekspertas paskaičiuoja žalą.
2010-11-27, 22:24
Bauhof

BAUHAF APTARNAVIMAS

Tai va, tenka ir man cia truputeli parašyti. As siaip esu tikrai pasipiktines Bauhaf prekybcentro ar kaip bepavadintumet aptarnavimu. Ka galiu pasakyti, kad kioskelyje geresnis aptarnavimas ar net maisto prekiu parduotuveje geriau išaiškina. O cia nuejus į parduotuve ieskot daikto, tai tas pats kas ir lobio ieškojimas.
2010-11-18, 15:12
SKY PROJEKTAI

SKY PROJEKTAI

Noriu visus perspėti dėl kompanijoa SKY PROJEKTAI, Klaipeda. Ši kompanija užsiima plastikinių langų pardavimu/montavimu. Jie nesilaiko jokiu sutartyje nurodytu terminų, sumontavo subraižytas palanges. Susitarus dėl garantinio aptarnavimo tiesiog neateina, o paskambinus sako, kad bus už valandos ir vėl neateina.
2010-11-12, 13:59
Švogerių baldai

MELAGIAI, PAZADUKAI

Užsakėme pagaminti sofą-lova bendrovėje "Švogerių baldai" Darbdavys pristato savo gaminius kaip ypatingos kokybės Deja, teko nusivilti atliktų darbų kokybe, beto ir vadovu Almantu Martinkum, kuris pažadėjo asmeniškai atvykti apžiūrėti ir įvertinti, kaip atrodo gaminys. Bet atsiuntė darbininką, kuris apžiūrėjęs viską, žadėjo perduoti apie kokybę vadovui.
2010-11-11, 20:28
WinPoint

NEDIRBKITE WINPOINT ĮMONĖJĖ

Sveiki,Jei kas domytės galimybėmis dirbti imonėje WinPoint to daryti nepatarčiau. Direktorius labai nesažiningas žmogus. Netesi savo pažadų. Įmonės finansavimas yra iš užsienio, algos vėluoja pora mėnesių, visada velkasi skola. Naujos idėjos yra sodinamos, galimybiui pasireikšti nėra. Žemesnio rango darbuotojai (bet ne programuotojai) taip pat pateikia tik blogasias savybęs, jaučia didelę konkurenciją todėl direktoriui pateikia blogą ivazdį.
2010-11-09, 09:37
TEO LT AB

TEO APIPLĖŠINĖJA ŽMONES, RENKA ABSURDIŠKUS MOKESČIUS

 Perrašant sutartis su AB „Teo“, pardavus butą arba dar absurdiškiau, mirus žmogui, su kuriuo buvo sudaryta sutartis, pagal Teo surašytas taisykles reikia sumokėti 25 Lt. Vien už tai, kad maloni mergina už langelio šypsodamasi patikrina Jūsų duomenis, pakeičia adresus, perregistruoja savitarnos svetainę Mano Teo, kuri vėliau dažnai praneša pakeistus slaptažodžius ir buvusiam vartotojui, t.
2010-11-08, 23:57
Autotopus

AUTOTOPUS ŠIAULIUOSE-ATGRUBNAGIAI AUTOMOBILIŲ LAUŽYTOJAI

Žodžiu  patikėjau Šiaulių  "Autotopui" suremontuoti savo "Passatą", nes  atsirado variklio traukos sutrikimų pakeitus oro filtrą. Už dienos suremontavo, pakeitę daviklį. Pakeitė ir žibintų 2  lemputes  nors jų to niekas neprašė, sažiningi meistrai tokiom nesamonėm neužsiminėja.  Bet didžiausia bėda kad po šių atgrubnagių "remonto " pradėjo smarkiai lašėti tepatas.
2010-11-06, 21:41
Vežejai i Angliją

VEŽEJAI I ANGLIJĄ (KAUNAS)

Siūlyčiau niekada nesinaudoti Kaune esančios KELEIVIŲ PERVEŽIMO LIETUVA - ANGLIJA firmos paslaugomis. Siaubingi melagiai, negerbiantys žmonių melagiai. Niekada neatvažiuoja laiku(matyt jiems laikas neaktualus yra), o jei paima keleivį, tai tas keleivis turi kentėti ilga važinejima, nes jie dar važiuoja tašių susirinkti, savo prekes išvežioti ir t.
2010-11-04, 14:30
Kompiuterinis langas

KOMPIUTERINIS LANGAS

Kompiuterinio lango teikiamos paslaugos ne tik, kad neatinka kokybės, bet ir klientų aptarnavime Kėdainiuose dirbantieji visiškai negerbia vartotojo. Reklama apie greitį tik reklama. Bausti reikia už melagingą reklamą.