Rodyti:
2010-08-20, 10:27
Oleg Kovrikov

OLEG KOVRIKOV

Patariu neturėti jokių verslo reikalų su Olegu Kovriku, koučeris ir verslininkas neva. Neatsiskaito finansiškai jau daugiau nei du metai ir neina i joki kompromisa.Tipo daryk ka nori!
2010-08-17, 18:05
COMSIS

IĮ COMSIS ŠIAULIUOSE (WWW.COMSIS.LT)

 Patariu niekam nesilankyti šioje "kompiuterių remontininkų" individualiojoje įmonėje COMSIS Šiauliuose Tilžės g. 107. Paėmę taisyti nešiojamą kompiuterį pasakė, kad sutaisysime greitai. Tačiau praėjus virš mėnesio teko pačiam lankytis ir klausti kada bus sutaisyta (nors žadėjo paskambinti po savaitės).
2010-08-11, 23:55
Kooperatinė bendrovė Lietuvos kooperatyvų sąjunga

SKUNDAS APIE TOLKISKIU KOOPS

apsilankiau traku raj. Tolkiskiu kaimo parduotuveje.........,,,Koops,,,,,tai likau pasibaisejusi....ten pardaveja nemandagi...ko paklausi to neatsakys....susiraukusi..Cekio nepaduoda...O kainos tai jau uzkeltos......Manau, kad taip negali toliau buti...turetu patikrinti sia parduotuve.....ir dar yra negaliojanciu prekiu.
2010-08-07, 17:42
Baltic Partners for Change Management

GAILA MUCENIEKAS

Patariu neturėti jokių verslo reikalų su „Baltic Partners for Change Management“, direktorė Gaila Muceniekas. http://www.partnersbaltic.lt/ Neatsiskaito finansiškai jau daugiau nei metus 
2010-08-04, 22:01
Kooperatinė bendrovė Lietuvos kooperatyvų sąjunga

KOOPSAS BJAURUS :(

Koops parduotuvėje neatiduoda gražos.  Pardavėja- niūrzga, o grindys nešvarios. Nuo dabar aš nebevažiuosiu į Koops parduotuves.
2010-08-02, 22:18
Gintaras Bandzevicius

GINTARAS BANDZEVICIUS BLOGAS NUOMININKAS

Dingo nesumokejes uz elektra dvieju menesiu ir komunalines menesio, butas paliktas kaip savartynas. Kilimine danga aplieta viskuo kuo tik imanoma, naujai istapetuotas kambarys plemuotas ir dar kazkokios skyles isgreztos, butas nevalytas nuo isikraustymo. Baisu.. 
2010-07-31, 14:59
Prekybos centras Kubas

PARDUOTUVEJE KUBAS PASENE PRODUKTAI

Siulau nepirkti sioje parduotuveje, ypac maisto produktu. Karta pirkau pieno produktu kurie gryzus namo pasirode sugede... Veliau dirbau firmoje kuri KUBUI esanciam Lyros gatveje tiekia maisto produktus ir suzinojau, kad jie perspausdina galiojimo terminus. Tai tiek.
2010-07-29, 16:14
UAB Omnitel

DĖL OMNITEL ĮSIPAREIGOJIMŲ NEVYKDYMO IR VIENAŠALIŠKŲ VEIKSMŲ

 Sveiki, Š.m. liepos 16 d. man paskambinusiai OMNITEL darbuotojai pasakiau, kad sutinku, jog man į namus būtų atvežta sutartis dėl pokalbių plano keitimo į Lyderis0 ir telefonas NOKIA 5800 XpressMusic. Darbuotoja sakė, kad planas bus įjungtas tik man pasirašius sutartį ir kad sutartis bus įvykdyta per 10 dienų.
2010-07-25, 13:30
Restoranas GRALIS

GRALIS DANUTĖ VARNIENĖ

Eilinį kartą Gralio vadovė apsisauke iki ausų.Ne tik, kad iškoneveikė jos interjerą pasamdytus puošti žmones, bet dar ir drįso profesionaliems floristams aiškinti kaip gaminti puokštes, kompozicijas ir visas kitas floristines grožybes. Siuto, kad per mažai gėlių įdėta, nes žinoma, ji tikisi viso kalno už kelis litus.
2010-07-24, 13:17
Džinsų centras

DZINSU CENTRAS SM

Baisu, Siauliouse Dzinsu centre vien skarmalai, pasiskaiciau internete, kad ten didelis prekiu asortimentas, o kaip nuejau tai pamaciau visai kita vaizdeli, prekiu vos kelios kruveles, dydziu nera, preke neatitinka savo pavadinimo kazkokie skudurai padeti baisu...turgaus prekes, GEDA kiek zinau merginos dirba kai kurios be darbo pazymejimo, sutarties darbo neturi, algos veluoja.