Rodyti:
2010-10-24, 15:39
Miežaičių bendrovė

ŽEMĖS NUOMA

Radviliškio raj. Miežaičių bendrovė jau antri metai nemoka privatiems asmenims už nuomojamą žemę mokesčio. Žemės apleistos, neprižiūrimos. Negana to , žemių savininkai turi patys sumokėti VMI ŽEMĖS MOKESTĮ! Kiek tęsis ši betvarkė? Už žemę NMA jau pravedė po 135 lt. už hektarą.!!!
2010-10-21, 13:23
Čilija

CILIJA IR MAMOS

  99 moterys, norinčios grįžti į darbą iš motinystės atostogų ar ketinančios tai padaryti šiek tiek vėliau, atsidūrė apverktinoje situacijoje. Jų darbo vietos egzistuoja, tačiau ten grįžti jos negali. Mat anksčiau jas įdarbinusi įmonė buvo restruktūrizuota, parduota ir ruošiasi bankrutuoti.Daugiau informacijos pateikta straipsnyje:http://www.
2010-10-18, 20:00
Kompiuterinis langas

APIE KOMPIUTERINI LANGA

Esu pasipiktines kompiuterinio lango darbuotoju Mazeikiuose aplaidumu, melu.  Uzsisakiau Kompiuterinio lango interneta antra nuo galo plana nu pagal kisene ir net 5 % nuolaida. Siulomos spartos nera nei pirma menesi nei kita. Nu tai kaip jus dirbat ir ka jus zadat, kas pas jus uzsiliks. Uzuot melave ir bure  kaupkites ties igyvendinimu  pazadu zodziu ryt  iskart atsisakau ir einu i kita koki meganeta ar kaskur kitur kur normalus  zmones dirba ne eferistai.
2010-10-18, 09:12
Martonas

MARTONAS APGAUDINEJA

Keiciau pas Martonas Justineskese 4 padangos sutarem po 15Lt uz rata, bet teko sumoketi 102Lt. Buvo atlikti darbai: nuimti 4 diskai nuo masinos ir ant dvieju disku buvo uzdetos padangos ir subalansuotos nes diskai buvo be padangu, ant kitu dvieju disku buvo uzdetos padangos is kitu ratu, kurie buvo bagazinei nuo ju buvo nuimtos padangos ir uzdetos.
2010-10-18, 08:42
Ratuservisas.lt

INTERNETINĖS PARDUOTUVĖS WWW.RATUSERVISAS.LT AKCIJOS

Naudodamiesi akcijomis apgaudinėja pirkėjus. Tokios akcijos metu užsisakiau 4 padangas, sumokėjau pinigus, o kai baigėsi pristatymo terminas gavau el. laišką su pranešimu, kad tokiu neturi ir negali gaut. Nors tuo pačiu metu savo tinklapyje tinklapyje reklamuoja tokias pačias padangas ir vėl leidžia užsisakyt.
2010-10-15, 10:30
Prekybos tinklas Maxima

DVOKENTI MAXIMA

Sveiki. Vakar buvau Maximoj, panevezyje, Ramygalos gatveje. Norejau nusipirkti sonkauliuku,t aciau uzejus i mesos skyriu buvo tokia smarve, kad net supykino, daugiau niekad nebepirksiu Maximoj.
2010-10-14, 13:23
Kirpykla Dovile

KIRPYKLA "DOVILE"

Siauliuose esanti kirpykla "Dovile", kuri yra pietiniame rajone bulvare ten niekam nepatarciau eiti ten dirbancios kirpejos lavai vulgarios pasikelusios toks vaizdas susidaro kad jos dirbtu kazkokioje prestizineje kirpykloje. Toje kirpykloje buvau du kartus ir abu kartus labai nusivyliau, pirma karta
2010-10-08, 13:48
Požerės k. parduotuvė

MAISTO PREKES SU PASIBAIGUSIU GALIOJIMU

Šilalės r. Požerės k. parduotuvėje karts nuo karto pasitaiko nusipirkti prekių su pasibaigusiu galiojimu.
2010-10-04, 18:54
Transmeja

TRANSMĖJA - EPOGĖJA

Gaila, kad šioje kompanijoje taip nesiskaitoma su darbuotojais, dirba arogantiškų ciniškų vadovų kolektyvas, kuris nepažinęs ir neįsigilinęs į darbuotoją skuba jį atleisti kaip tai daro tarptautinių pervežimų direktorė Asta.Vairuotojai dirba kaip paskutiniai šunys ir gauna juokingas algas iš kurių vėliau vos ne pusę atskaičiuoja už kurą ir t.
2010-09-24, 15:06
VAINIUS

UAB VAINIUS NEMOKŠOS IR CHAMAI

 Visiškų nemokšų kompanija. Darbus atliko prastai, o kai prasai, kad sutvarkytų tai ką pridirbę, niekuo padėti nebegali. Pasirodo ir dujos kaltos, ir oras, tik ne jie. Apie aptarnavimo kultūrą visiškai patyliu. Žmonės, venkite jų, tik mašiną sugadins ir dar daugiau nuostolių turėsit. Pasitaupykit pinigus