Rodyti:
2010-01-13, 10:45
Mary Kay

MARY KAY KOSMETIKOS PLATINTOJAI

Nepasitikekite "Mary Kay" kosmetikos platintoju kalbomis! Per kosmetikos pristatyma labai graziai pakalbes, kad tai yra labai gera kosmetika ir pasakys, kad jei jums ji netiks galesite bet kada ja grazinti, apie joki bandomaji laikotarpi net neuzsimins. Man si kosmetika visiskai netiko, tad nuejau pas platintoja ja grazinti ir atsiimti pinigeliu (250 Lt.
2009-12-25, 20:47
Lilonija

UAB LILONIJA

Šioje įmonėje dirbantis komercinis direktorius Žilvinas Pipiras grįžus man iš atostogų į darbą, privertė mane parašyti prašymą išeiti iš darbo, grąsino prie darbuotojų, išskaičiavo 130Lt už prieš metus pavogtą iš automobilio grotuvą, kurio vagystė iš transporto priemonės buvo registruota 3-komisariate, pareikalavus grotuvo pirkimo dokumentų jų nepateikė pasakė, kad pirko turguje.
2009-12-15, 22:11
www.xbox360.xz.lt

APGAVIKAI IŠ WWW.XBOX360.XZ.LT BANDĖ APVOGTI KLIENTUS

Būkite atsargūs. Šie menkystos užsiima žmoniu apgaudinėjimu. Palikus jiems nulaužti xbox360 jie pakeitė naujas dalis į senas. Gerai kad pažįstamas patikrino, teko susirasti sukčius ir gerokai įkrėsti.Būkite atsargūs su jais, neduokite tvarkyti savo aparatūros, liksite apgautiFraud scam scamm scammer scamerhttp://www.
2009-12-07, 14:40
Prekybos tinklas Maxima

KIRMINAI IŠ MAXIMOS

Žodžiu, užbėgu i Maxima, apsipirkinėju. Paimu gera puskilį saldainiu "Arfa". Grįžusi pasidarau kavos, pasiimu savo pirkini-saldainius, atsidarau, o ten visu gražumu pamatau gan didelį kirmina, žinoma supykina, atsidarau 2 trą-tas pats,3 čią-irgi. Kitų nebetikrinau, ir taip buvo negera. Taigi siūlau nusipirkus būtinai ištyrinėti maista.
2009-11-27, 16:14
Prekybos tinklas RIMI

ŽIŪRĖKITE PRODUKTŲ GALIOJIMO LAIKĄ RIMI

Praeitą savaitę nusipirkau sausainių, o parsinešes namo pastebėjaum, kad galiojimo laikas pasibaigęs prieš mėnesį. Šiandien nuėjęs į tą pačia RIMI vos nenusipirkau Suslavičiaus kečupo, kurio galiojimo laikas pasibaigęs rugsėjo mėnesį. Būkite atidūs. Kalbu apie RIMI Antakalnio gatvėje, Vilniuje.
2009-11-20, 21:01
Andrius Paukštė

BALDININKAS ANDRIUS PAUKŠTĖ - AFERISTAS

Norime visus perspėti, kad neprasidėtumėte su tokiu meistreliu-baldininku - ANDRIUS Paukštė (jaunas vyrukas, tamsiais plaukais), jo nurodomi kontaktai: tel. 864557284, el.p: tikras.medis@gmail.com.Skelbiasi, kad gamina įvairius baldus pagal užsakymus, padaro sąmatas.Jis yra SUKČIUS - nieko negamina, tiesiog atvažiuoja, sudaro įspūdį, išsimatuoja viską, pažada labai greitai padaryti, PASIIMA AVANSĄ (beveik pusę sumos) ir DINGSTA.
2009-11-16, 18:39

AFERISTAI

Saugokites aferistu, kurie siulo "Express kontakte"gerai mokama darba. Ypac, jeigu reikia sumoketi uz "kursu "pazymejima. isduoda fiktyvius pinigu paemimo kvitus ir dingsta. Skelbiasi, jog UAB "IPG" 'ir R.Krisciuno "JIVA". SIos firmos egzistuoja, bet nieko nezino, kad ju vardu "dirbama".
2009-11-15, 09:31
Vilniaus gelžbetoninių konstrukcijų gamykla Nr. 3

BLOGOS KOKYBĖS TRINKELĖS, VEJOS IR ĮVAŽIAVIMO BORTAI

AB "VILNIAUS GELŽBETONIŲ KONSTRUKCIJŲ GAMYKLA Nr.3" gamina labai blogos kokybės vejos bortus. Jų visiškai neįmanoma sudėti gražiai su iškilusiais kantais ir visokiom betono liekanom. Trinkelės Urico-R-6 labai prastai vibruotos dar nesudėtos jau atitrūkinėja sluoksnis o kai sudedi ir vibruoji paviršius aptrupa.
2009-11-14, 18:31
Rikora

DEL DARBO VOKIETIJOJ

Firma Rikora surinko pinigus is visu po 600 euru ir isveze nezine kur. Pradzoje kalbejo ,kad uz kelia jie sumokes, bet reikejo patiems susimoketi po 65 eurus. Nuveze i Altenburga ten vistininke kaip vergus vergvalziai pasieme. Mus 8 zmones nusiunte i Grosmeringa. Padare  fiktyvius dokumentus, med. komsija praejom ne iki galo, bet uz viska reikejo patiems susimoketi.
2009-11-09, 10:38
Dovanų pasaulis

UAB "BALTIJOS GENDOMAS" (PARDUOTUVE "DOVANU PASAULIS" VCUP'E)

Siaubingai piktina lietuviu verslininku mentalitetas. Ju supratimas apie versla baigiasi tuo, kad islupti pinigus is pirkejo, net nepasukant snegenine, kad paaukojus pora centu vartotojas liks patenkintas net ir pirkdamas prekes su milzinisku antkainiu ir kita karta gris parduotuve  .Sioje parduotuveje pirkau zvakide, kurios kaina 65 Lt.