Rodyti:
2009-11-15, 09:31
Vilniaus gelžbetoninių konstrukcijų gamykla Nr. 3

BLOGOS KOKYBĖS TRINKELĖS, VEJOS IR ĮVAŽIAVIMO BORTAI

AB "VILNIAUS GELŽBETONIŲ KONSTRUKCIJŲ GAMYKLA Nr.3" gamina labai blogos kokybės vejos bortus. Jų visiškai neįmanoma sudėti gražiai su iškilusiais kantais ir visokiom betono liekanom. Trinkelės Urico-R-6 labai prastai vibruotos dar nesudėtos jau atitrūkinėja sluoksnis o kai sudedi ir vibruoji paviršius aptrupa.
2009-11-14, 18:31
Rikora

DEL DARBO VOKIETIJOJ

Firma Rikora surinko pinigus is visu po 600 euru ir isveze nezine kur. Pradzoje kalbejo ,kad uz kelia jie sumokes, bet reikejo patiems susimoketi po 65 eurus. Nuveze i Altenburga ten vistininke kaip vergus vergvalziai pasieme. Mus 8 zmones nusiunte i Grosmeringa. Padare  fiktyvius dokumentus, med. komsija praejom ne iki galo, bet uz viska reikejo patiems susimoketi.
2009-11-09, 10:38
Dovanų pasaulis

UAB "BALTIJOS GENDOMAS" (PARDUOTUVE "DOVANU PASAULIS" VCUP'E)

Siaubingai piktina lietuviu verslininku mentalitetas. Ju supratimas apie versla baigiasi tuo, kad islupti pinigus is pirkejo, net nepasukant snegenine, kad paaukojus pora centu vartotojas liks patenkintas net ir pirkdamas prekes su milzinisku antkainiu ir kita karta gris parduotuve  .Sioje parduotuveje pirkau zvakide, kurios kaina 65 Lt.
2009-11-06, 15:23
Flameris

FLAMERIS DIRBA PAGAL SAVO SISTEMA

Taigi apsilankius firmoje Flameris, kuri montuoja dujine iranga į automobilius, nebuvo kas priimtu uzsakymą( sureguliuoti dujas)! Meistrai užsiėmę arba neturi teisės to daryti, o reikia skambinti Direktoriui ir derinti laiką. Taigi verdiktas toks, nuvažiavus į firmą paslaugų negausi, o reikia skambinti Direktoriui, gal priims.
2009-11-05, 13:46
Lietuviska TV internetu

TVCENTRAS.COM LIETUVISKA TV INTERNETU

Cia gal labiau noreciau pranesti uzsienyje gyvenantiems lietuviams, kurie iesko kokia lietuviska tv internetu geriau uzsisakyti. Tikrai nesisakykite TVcentras.com. Visu pirma, informacijos stoka, tiksliai nenurodyta ka mes gausime nusipirke ta TV, ir issidureme, nera jokiu laidu irasu. Tiesiogines transliacijos kokybe irgi neypatinga.
2009-11-05, 08:31
Kompiuterinis langas

"KOMPIUTERINIS LANGAS" - NEMOKŠŲ LIZDAS

IĮ "Kompiuterinis langas" net šiais laikais, kai galima prisirinkti gerų specialistų laiko vien nemokšas.Net darbutojų ieško ne specialistų, o studentų. Iš http://www.kli.lt/index2.php?do=41Visada laukiame: darbščių ir norinčių tobulėti studentųViekšniuse kompiuterių tinklo veikimas priklauso vien tik nuo kažkokios valytojos, kuri, išeidama iš darbo išjungia maršrutizatorius.
2009-10-22, 21:00
Autoservisas Automagija

ĮSPĖJIMAS VAIRUOJANČIOMS MERGINOMS - NEVAŽIUOKITE Į "AUTOMAGIJA"!

Ispejimas vairuojancioms merginoms, nevaziuokite i "Automagija" masina bus nesuremontuota, o pinigai isleisti vejais. Istorija paprasta, nuvaziavau i "Automagija" nes sugriuvo starteris, ir sunkiai jungesi 1 begis, Meistras toj paeme masina ir pasake kad galesiu pasiimti po pietu, tas popietu tesesi 3 dienas.
2009-10-21, 21:34
Kurtina

APGAVO, UAB "KURTINA" DIREKTORIUS, NIKOLAJUS RADIONOVAS

Apgavo, UAB "KURTINA" direktorius, Nikolajus Radionovas. Nesumokėjo pinigų ir dar leidžia savo įstatymus (būtum dirbes,būčiau sumokėjęs)
2009-10-19, 13:34
Viginta

VENKITE VDNET

Teko buti man ju klientu, daznai budavo problemu su saskaitomis.  Pastoviai saskaitas is oro paimdavo.. Bet cia dar nieko;Smagumas prasidejo po sutarties nutraukimo praejus 8 menesiam. Pradejo skambinti "anstoliai" ir prasyti ( grasinti) sumoketi uz paslaugas.. Zodziu as nutraukiau sutarti, sumokejau pinigus ( nes buvo pasakyta, kad sutarties neimanoma nutraukti kol yra skola), ir  ramiai sau gyvenau.
2009-10-18, 19:37

ABEJOTINA GYD.KVALIFIKACIJA

Nejaugi tiek parsidavę farmacininkams,o gal  žema kvalifikacija. Gavo diplomą ir tobulintis pamiršo.  Vaistus išrašo ,nedegnozavę ligos. Kadangi kyšių neturiu iš ko duot,tai nugydė ,o nuėjus pasijunti lyg būtum nusikaltėlis ir ko čia trukdai . Šąžinės ir jautrumo anei lašelio.