Rodyti:
2020-07-15, 00:32
USA Pirkimai

USA PIRKIMAI

Pirmąsyk pirkau prekę iš JAV per tarpininką ir noriu pasidalinti patirimi, kreipiausi į USA Pirkimai (moderuoja Vilma Žilinsk..nė). Rezultatas - pirkau vieną prekę, o gavau kitą (netinkamą ir iš esmės nereikalingą, vertė apie 150 eu). Tarpininkė susirašinėjimo metu tikino, kad gautas prerkes tikrina (dydį, spalvą, kodą), tą patį deklaruoja ir savo tinklapyje: usapirkimai.
2020-05-02, 18:48
Simo Sprendimai

MB SIMO SPRENDIMAI

Simonas Jankūnas (pasikeitė pavardę nes jau 16 kart teistas) MB Simo Sprendimai savininkas. Apgaudinėja žmones, susirenka avansus ir vengia vykdyti savo įsipareigojimus. 16 kartų teistas, paskutinį kartą 2020 02 03.Toliau tęsia savo galimai neteisėtą veiklą, susirenka avansaus ir nevykdo įsipareigojimų.
2020-04-05, 09:11
Helis play

ENEBA.COM (ĮMONĖ HELIS PLAY) PARDUODA NEGALIOJANČIUS AKTYVAVIMO KODUS

Žodžiu šie veikėjai eneba.com (įmonė Helis play) parduoda negaliojančius xbox live gold kodus. Parašyta: regionas visas pasaulis ir gali būti aktyvuoti Lietuvoje, bet jie neveikiantys ir neimanoma jų aktyvuoti bei nesutinka grąžinti pinigų. Tad yra pranešta vartotoju teisėms ir parašytas pareiškimas policijai.
2020-04-03, 17:45
Seesam draudimas

SEESAM DRAUDIMAS

 Seesam draudimas - a******u kompanija. Apsidraudžiau mašiną KASKO draudimu. Po 7mėn įskilo stiklas. Nurodė savo rekomenduojamą servisą. Stiklą pakeitė, bet šitie a*******i pripažino įvykį nedraudžiamu, tipo aš pats suskaldziau pries 7men ir apdraudziau jau tokia. Neturiu ka veikti kaip puse metus su suskaldytu stiklu važinėju.
2020-03-13, 20:58
Arnas Zacepinas

ARNAS ZACEPINAS

Šis jaunas ir jau sukčiaujantis žmogus apgaudinėja patiklius žmones pardavinėdamas suklastotas kiniškas prekes (planšetinius kompiuterius ir telefonus). Prekės sąmoningai klastojamos Kinijoje, o Lietuvoje realizuojamos už beveik originalios prekės kainą. Planšetinių kompiuterių parametrai neatitinka nurodytus skelbimuose, kai kurie net neveikia.
2020-03-09, 10:57
Telia

TELIA = APGAULĖ

AB Telia Lietuva nesivadovauja savo sutarčių sąlygomis, pvz.: 1) sutartyje nurodomas 30 dienų terminas paslaugų pakeitimų įsigaliojimui po kliento informavimo. Tuo tapu klientui siunčiamoje informacinėje žinutėje nurodoma, kad pakeitimai jau įsigalioja žinutės pateikimo momentu. 2) Telia atsiunčia sąskaitą faktūrą su mokesčiais, lyg jie įsigaliojo net ne žinutės pateikimo momentu (vasario 27 d.
2020-03-08, 09:37
JC SPORT Group

JC SPORT GROUP

Atlikti darbus tai įmonei rekomenduoju tik turint raštišką susitarimą. Kitu atveju gali ieškoti būdų kaip išsisukti. Mano atveju buvo nesumokėta! Tik teisiškai įtvirtinant paslaugas  !!! 
2020-03-03, 11:14
Vidonis

VIDONIS PALANGA

Sveiki, man sustreikavo kompiuteris ir nunešiau į įmonę "Vidonis", esančia Palangoje. Jie man pasakė, kad laidas pasibaigė atseit jis ir gadina kompą. Prašė palikti kompą apžiūrai. Nusipirkau iš jų naują laidą. Po viso to kompas dar prasčiau dirbo. Nuvežiau į Klaipėdą ir apžiūrėjus kompiuterą paaiškėjo, kad laidas kurį man pardavė visiškai netinka šio modelio kompiuteriu.
2020-02-19, 22:54
Marijampolės veterinarijos centras

MARIJAMPOLĖS VETERINARIJOS CENTRAS

 Per visa gyvenima jokioje veterinarijos klinikoje nepatyrėme tokio siaubo, kokį teko patirti šioje, vos prieš savaitę atsidariusioje! “Gydytoja”, kuri neaišku ar dar turi tokį issilavinimą nesugebėjo net kraujo tinkamai gyvunui paimti. Buvo kraupu žiūrėti kas vyksta, detaliai nepasakosiu, nes net skaudu prisiminti tą vaizdą.
2020-02-06, 16:31
Briliantines lubos

BRILIANTINES LUBOS

 NEREKOMENDUOJU šitos firmos!!! Pažadukai kaip reta. Atvažiuoja, išsimatuoja, paiima avansą, o tada jau prasideda laiko tempimas dėl montavimo darbų. Po mėnesio pagaliau sutartą montavimo dieną sutartą valandą niekas neatvažiuoja, o paskambinus pasako kad meistras užimtas ir atvažiuos kitą dieną. Po didelių pykčių atvažiuoja pagaliau meistras, sumontuoja lubas, tačiau neturi jokių popierių, sertifikatų ir kvitų.